IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. srp 2010

ahoj Leni,tak to nemůžu sloužit,pže já hniju v bytovce,takže nemám přehled.tady zase chčije a chčije,fakt krááásné léto 😠

lenkacar
16. srp 2010

medu a kde myslíš že bydlim já? v paneláku ..vladís si přistavuje letní bydlení ..

lenkacar
16. srp 2010

strašně mi nasrali v práci ,brala jsem almužnu ,to ten chlapík co píská na píštalku u kostela si vydělá za měsíc víc než já v krámu.. 🙄 a nakonec mi ještě nezaplatila účetní 10,5hod. že prej mi je převedla do náhradního volna ..tak jsem udělala takový čoro,co mi ona co převádět někam ,řikam že chci prachy ,na volno jim seru ..

lenkacar
16. srp 2010

dneska jsem si zkoušela rifle a teda měla bych si doma asi přemístit zrkadfla ,páč to je otřes jak já vypadam ..k zblití ty špekatý hnáty a břicho a všechno ..před 2lety jsem byla kočka podle toho jak vypadam ted ..to se musí miláček v hrobě obracet jestli mě vidí ..

lenkacar
16. srp 2010

rozhodla jsem se ,že ze sebou něco udělam..a prášek do huby už ani jeden.. 😝

meduna
autor
16. srp 2010

no tohle říkám furt,ale čím víc nechci žrát,tak tím víc žeru 😝

meduna
autor
16. srp 2010

no a pak hákuj,se to fakt vyplatí

baronek
16. srp 2010

@lenkacar S tou prací je to hrozný, je dobře, že ses ozvala, ale hlavně aby to nemělo následky 🙂 U Fandy ve fabrice si nikdo nedovolí otevřít pusu, protože se bojí o práci 😲 Já jsem v podstatě svým pánem, takže jsem v pohodě 😝 Na plasťáky si nech udělat nabídky, firem je spousta, co to dělá a pak vyberete nejlevnější 😲

dadous
16. srp 2010

😀 ahoj holky 😵 😀 to dadouš si zas v praci nenecha nic líbit, a ted ho odvelely na jinou pozici 😀 jak za komanču když se chtěli někoho zbavit , tak jako nejlepší pracovník šel na jinej flek 😀 😀 tak doufam že to tam bude mít lepší, zatím říka že jo, i s chlapama si tam víc sedne 😵
@lenkacar ja si taky furt zkouším rifle a ne a ne se do nich dostat 😠

baronek
16. srp 2010

Já za poslední rok mám taky o jednu velikost víc, takže jsem udělala čistku skříně a odvezla neteři. Panečku, ta měla radost 😲

dadous
16. srp 2010

@baronek 😀 ja kdybych měla udělat čistku tak nemam co na sebe 😀

baronek
16. srp 2010

@dadous Já taky vyházela jen věci, co nejsou pérovací 😲 😀 😝

baronek
16. srp 2010

@dadous ale hadrářka jsem pořádná, miluju blešáky a sekáče 😀 🙂 😎

dadous
16. srp 2010

@baronek sekače mam taky rada ale musí to tam bejt přehledny, jinak ne. ted tu mame krasnej sekaček na děti, tak jsem rada že nemusím utracet velky prachy v obchodech 😵

baronek
16. srp 2010

😅 @dadous A přes net nakupuješ? Já zkoušela Aukro, ale moc spokojená jsem nebyla 🙂 z pěti věcí čtyři fiaska, takže to už nebudu riskovat 🙂

dadous
16. srp 2010

@baronek ted už moc ne, ale v těhu jsem tam toho dost koupila 😀 ono se to pak s tím poštovnym ani moc někdy nevyplatí 😠

tulik1
16. srp 2010

ahoj holky, jdu vas po delsi dobe pozdravit a zkontrolovat, koukam ze lennysek i nikolka rostou jak maji, tak to je dobre, vsechny vas zdravim a doufam, ze uzivate leto ... u nas nic noveho, vseho kolem ivf mam tak nejak plny zuby, tak se ted venuju anglictine a nemcine, nevim, jestli to bude k uzitku, ale aspon chvilku resim neco jineho ...

meduna
autor
16. srp 2010

pozvedám zdravici-dadoušek a tulik 🙂

meduna
autor
16. srp 2010

to mě takhle zásobuje sestřenka 😀 😀 přijedu k ní,kufr poloprázdnej a když odjíždím ,tak bojuju se zapínáním 😀 😀

meduna
autor
16. srp 2010

jo jinak Dadoušku,přešla jsem na BARF-krmení syrovým masem+zelenina,ovoce a jak žere ta fufina bláznivá

dadous
16. srp 2010

@meduna 😝 ja se bojím mu dat syrovy maso 😕

coko.joko
16. srp 2010

Ahoj holky,
nedocitam,jen vas vsechny zdravim a zdravim.......jeste jsem chtela rict,ze pri dnesni kontrole nas Lenny ma 70cm a 7890g a podle grafu je moc velky a tezky,ale pry je celkove,tak jsem rada........a jeste od pristiho tydne chodime na gymnastiku s malym,protoze porad jde jen na levou stranu 😵 ......zase na vas mrku.....

dadous
16. srp 2010

@coko.joko 😕 jste nas nějak předběhly ne?

coko.joko
16. srp 2010

@dadous ,je to mazec dadousku,ale ja nevim proc tak roste a pry bude moc velky...... 😕 😕 jinak zatim tu injekci snasi dobre....tak jsem rada.......

dadous
16. srp 2010

@coko.joko tak asi po tatkovi ne? 😕 ty vole my měli na čtyřech měsících 6850g a 62cm 😕

meduna
autor
16. srp 2010

@coko.joko to je ale obr.

@dadous neboj vlak nic,si to přečti na netu a je fakt,že mi to přijde přirozený,než ty sračky co se kupujou.je tometoda BARF

dadous
16. srp 2010

@meduna no jo když tyhle jorini taky nemužou všechno 😕

meduna
autor
16. srp 2010

může to i Karel,je to pes nebo neni 😀

dadous
16. srp 2010

@meduna no spíš je to veverka 😀

dadous
16. srp 2010

@meduna on nesmí vnitřnosti 😕 to jo ja ho naučím na syrovy maso a on nas pak sežere 😀