IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. lis 2010

@baronek tak to mě z mražaku nevam tchyně ještě v letě vytahla z lonskych vanoc a jak jsme mlaskaly 😀

baronek
11. lis 2010

@dadous moje tchýně to dělá taky a návštěvy si nestěžujou 😀 to jenom já pořád remcám...

dadous
11. lis 2010

@baronek no a tchyně vždycky napeče haldy a všechny nas podělí a letos mame asi smolíka pže se stěhujou a nevím jestli stihne napíct 🙄 😨 takže asi taky uplacam jen vosí hnízda 😅

baronek
11. lis 2010

@dadous já mám výhodu, že Fanda cukroví vůbec nejí, dá si radši ovocnej dortík, tak to po mně ani nikdo nevyžaduje...

lenkacar
11. lis 2010

je a já vosy teda nemusim.. 😔 dělam linecký a havajský 😉 tak jsem si ted ostřihala vlasy ..

baronek
11. lis 2010

@lenkacar a stříhala jsi alespoň podle hrnce ??? Abys to neměla křivý ...
A co je havajský cukroví???

lenkacar
11. lis 2010

ne střihala jsem se podle oka ,jak se mi to zrovna hodilo .. 😀 já jsem velká kadeřnice .. 😀 šmiknu sem a šmiknu tam a pak čumim 😕 😀 😝

lenkacar
11. lis 2010

havajský je ze strojku něco jako jak se kupujou ty linecký slepovaný na koncích máčený v čokoládě a mazaný marmelušou

baronek
11. lis 2010

@lenkacar tak mi jim říkáme normálně strojkový .... Já si taky občas něco sama ustříhnu, ale většinou si toho nikdo ani nevšimne, protože mám vlnitý vlasy a dělaj si co chcou...

lenkacar
11. lis 2010

jé ty se máš vlnky bych brala ,dříve jsem chodila na trvku ,ale od tý doby co mám na hlavě 5 chlupů 3 řadama tak na to seru 😝

baronek
11. lis 2010

@lenkacar někdy mám i kudrnatý, když to hezky uschne, ale teď je nechávám dlouhý, tak jsou jenom vlnitý... Ale u moře jsem jak kokršpaněl...

lenkacar
11. lis 2010

panejo ty seš kočka ..hubená ,dlouhý hezký vlasy .. 😵 já jsem stará ,tlusá ,plešatá maškara ,ale zas tak moc mě to nesere ,páč vladís je taky děsnej model 😀 😝

baronek
11. lis 2010

@lenkacar ty jsi dneska asi snídala vtipnou kaši, co???

baronek
11. lis 2010

@lenkacar jo a nejhezčí jsem zezadu 🙂

lenkacar
11. lis 2010

ne ,měla jsem chleba se sýrem a angl. slaninou 😀 😝 ,proto jsem tak tlustá 😀

baronek
11. lis 2010

@lenkacar no vždyť to říkám...

dadous
11. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 prej model 😀 taky bych brala vlnity vlasky 😨

lenkacar
11. lis 2010

já bych brala aspon nějaký vlásky 😀 😀 😀 😝

dadous
11. lis 2010

@lenkacar ale prosímtě , dyt maš 😅

lenkacar
11. lis 2010

jo dneska jsem ten zbytek ostřihala 😀 ,ale co vladís má taky plešku tak se k sobě docela hodíme 😀 😝

dadous
11. lis 2010

@lenkacar no to pravě ty musíš doplnit tím harem 😀

dadous
11. lis 2010

hele už je tady asi hodně nakecano, pže na tomhle tematu mi to strašně pomalu nabíha 😠 😠 proto sem možna nikdo nechodí 😀

lenkacar
12. lis 2010

dobře no ,tak já sklapnu 😕

baronek
12. lis 2010

tak si zařídíme nějaké extra téma v uzavřené skupině???

lenkacar
12. lis 2010

baronku já nevim teda 😨

baronek
12. lis 2010

@lenkacar jo je mi jasný, že by tam stejně nikdo nechodil, holt nemáme čas...

lenkacar
12. lis 2010

chichi abysme tam nechodily jen my dvě 😀 😀 😀

baronek
12. lis 2010

@lenkacar no právě...

dadous
12. lis 2010

@baronek
@lenkacar a vam to nabíha normalně? mě to fakt trva jen u tohodle tematu 😕

lenkacar
12. lis 2010

mě to celkově nabíhá na hovnouse .. 😠 byla jsem v práci a bylo to tam hnus fialovej .. 😠