IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. kvě 2009

prace s lidma je nejhorsi 😝

daja.w
27. kvě 2009

to jo to znám 😠

mandarinka
27. kvě 2009

medu kde jsi co četla? dej odkaz

mandarinka
27. kvě 2009

kvůli spermoňům, že jsou špatný

meduna
autor
27. kvě 2009

pockej musim to najit je to kapanek starsi

dadous
27. kvě 2009

ahoooj, tak jsem konečně doma 😝 jsem jela do města, něco si oběhat 😝 😝 tady u nas spadlo par kapek 😒 a ja se tak těšila na bouřku 😠
zdravím všechny a vítam ob 😉
jo, k ty dírce jak jste psaly, se říka že , chlap kterej pícha ženskou do zadku je napul buzna 😀 fuj to jsem napsala ale ošklivě 😕

meduna
autor
27. kvě 2009

co ty Dajo delas?mozna jsi to uz psala pri vyslechu 😎 ale ja jsem si nedelala zapisky 😕 to mi Dadous da co proto a to mam byt ten zlej polda 😎

dadous
27. kvě 2009

medu , myslím že nam to daja neříkala 😎

meduna
autor
27. kvě 2009

ahoj Dadousku a ja uz mela strach a chtela jsem vyrazit do terenu s majakem ,kde jako jsi,myslela jsem,ze te to vcera odneslo.Ale vyhlasuji SOS po Koblizce 😕 😕 😕
Fuj ale ,ze to tak ty chlapi bere ta dvojka 😝 😝 😝 tak je pul naroda buzen asi

mandarinka
27. kvě 2009

Medu na to peč, hlavní je, jak jsi spokojená Ty, ne?

daja.w
27. kvě 2009

Ahoj dadous tak máš dobrýho pamatováka no medu asi nee 😀 😀 já to neříkala ale dělávala jsem v obchodě no děs hlavně z důchodcama ti kteří maj nejvíc času spichaly 😀 a pak ve fabrice jenže snižovaly stavy tak propustily 65 lidí a já mezi nima tak jsu na UP ale jinak marodím 😀 tak snad už to bude vše k tomu výslechu 😎 nebo jsem na něco zapoměla 😖 😀 😀

bebe127
27. kvě 2009

Ahojky dámy 🙂 konečně jsem dorazila domů z kolbenky 😝 a jdu se k vám odreagovat 🙂 Prckové mi dneska dali zabrat celý den je mi šoufl 😝 😝 😝 Romča mi udělal zelňačku tu já tuze ráda ale je mi tak blbě od žaludku, že nemám ani chuť. A jak jste to přežili v rachotě vy? 🙂 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

Ahoj budouci mamino 😉 jo docela v poho,jak ostatni nevim

Mandy ja vim

daja.w
27. kvě 2009

Ahoj bebe tak prcci se hlásí že jsou 😉 a zelnačka mňam.Jo já doma jsem to přežila 😀

dadous
27. kvě 2009

bebe, ty chodíš do prace? 😕
medu tady fakt ani nezahřmělo ☹
dajo to jsem asi měla slabou chvilku 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

jezis duchodci to je mazec,chodila jsem pomahat kamosce do kramu a tam jsem se je naucila nenavidet 😠

meduna
autor
27. kvě 2009

ale uz se na praci vybodni a pekne bud doma v poho Bebe

daja.w
27. kvě 2009

jo jo důchodci já bych mohla vyprávět a nejlepší je sněma se dohadovat to je pak mazec jinak mě obchod bavil

meduna
autor
27. kvě 2009

Dadous,tady hrmelo tak u me v brise,mela jsem prujem pri pomysleni ,ze jdu do prace 😀

dadous
27. kvě 2009

😀 😀 jo jo kdoví co si zas kde sežrala 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

casu tri prdele ale musej byt vsude prvni 😒 a jak se prali u slev 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

to nevim,zeru prubezne furt 😀

dadous
27. kvě 2009

a s těma duchodcema 😖 pravidelně navštěvuju babičku, takže duchodce taky nemusím 😝

dadous
27. kvě 2009

ja taky medunko 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

tady je duchodcu hrozne moc,ja kdyz jedu tramvaji tak mam depky kdyz to kolem sebe vidim,kolikrat mam hruzu,ze to je jeji,nebo jeho posledni cesta

daja.w
27. kvě 2009

no jo slevy a hlavně když to mělo být slevněný a nebylo 😀 😀 a taky když jsemotvírala o minutku později to měli řečí kreténi ti byly zralý na ranu 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

byla jsem tady v pecovatelaku v jednom z mnoha a to byl mazec 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

jak osahavali housky a rohliky 😀 ty to meli vymakany,hned poznali,ze uz jsou od vcera 😀 a to jsou slepi a hluchy 😀

bebe127
27. kvě 2009

No já dělám v sekáči takže jsem u zudroje věciček na prcky 😀 Tak si udělám výbavičku a pak se na to vykašlu. Dadoušku já jsem při prvním IVF byla domacelý tři neděle Při druhym IVF jsem byla doma povinný tři dny při třetim IVF dva dny a teď při posledním mi udělali v pondělí transfér a v úterý jsem šla do práce. Nevěřila jsem tomu že to vyjde tak jsem na nějakou nschopenku prděla 🙂 a podívej... 🙂 Uvidim co mi řeknou příště v Pronatalu a když na mně pohrozí tak budu doma. Ideální dovolená na léto 😀