IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
21. dub 2009

Medu, tak už jsem našla fotku té hospůdky... poradíš prosím jak se to tam vkládá, to musím dát nějak do fotoalba🙂

dadous
21. dub 2009

fuj 😝 jsem domyla okna v kuchyni, jsem se na to už nemohla koukat 😕
medu ale ty maš duvod se ochmatavat 😵 jenže ja ne 😅

misanda
21. dub 2009

ahoj holky...lehce se vmísím...držím všem palečky...není to jednoduchý, ale na přírodu člověk skoro vždycky vyzraje!!! nás možná ještě letos IVF čeká..uvidíme, co bude!

dadous
21. dub 2009

barunko klikni na " moje fotoalbum " a založíš si ho a pak tam vkladaš co chceš

dadous
21. dub 2009

miso nas možna taky ještě letos 😀 snad letos. už jste byly v caru?

dadous
21. dub 2009

barunko oprava 😅 je to" moje alba" 😀

misanda
21. dub 2009

já chodím ke svojí dr, která to všechno koordinuje a v pondělí (včera vlastně 🙂 ) jsme byli na IUI...je fakt, že já už bych se nejradši snad i nahnala do IVF, ale musíme být trpěliví...

dadous
21. dub 2009

první IUI ?

zuzana.79
21. dub 2009

Hezký podvečer drbalky 🙂 ..
Jsem se taky teď nasmála.. Jinak se hlásím do klubu rozvedených 😉 .. Někdy to prostě napoprvé nevyjde..
Medunko, jsi hrozně moc krásná.. Takovej ten princeznovskej typ!!! 🙂
Co se týče výletování, tak jsme taky jezdili moc, ale teď musíme ještě tak půl ročku počkat až budou pinďové větší.. Loni jsme byli i v Mnichově, když už povídáte o německu.. Koukala jsem jak je to veliké město.. Hezké centrum..Ale nemůžu si pomoct Praha je Praha 😉 ..
Barunko, už jsem Ti to psala o pár stránek dopředu. Laparka není nutná před IVF, jen kdybys měla třeba nějaký problém na děloze, tak byste si zbytečně vypláceli jeden pokus IVF..
Jinak my jsme byli zase celé odpolko venku, ale Fíďula dneska kvíkal a nespal.. Tak snad bude v noci.. Já už jsem po těch čtyřech probdělích nocech ko 😒 ..

misanda
21. dub 2009

Dad : jj, první...ale nějak tomu moc nedávám..uvidíme co bude, nebo nebude...pak máme ještě jeden pokus, pak laparka a pak se uvidí co dál....

Zuzi, krásný dětičky 😉

barunka0208
21. dub 2009

🙂 děkuji moc, jdu na to....

jen musím zmenšit fotky, máme je kolem 3 mega

dadous
21. dub 2009

zuzi, mlíčko s medem na noc 😀 budeš spat jak mimino 😀

meduna
autor
21. dub 2009

no to jo ale Zuzi by potrebovala at to vypijou klucicci

meduna
autor
21. dub 2009

jsem se citila nejaka rozpalena a mam 37(v podpazdi 😀 )
Zuzi a mam merit i dole po ranu?

dadous
21. dub 2009

tak všichni 😵

meduna
autor
21. dub 2009

i manzel,kdyz uz tak uz pekne cela rodina

Barus cekame na fotecky.

A Zuza taky rikala,ze da nejake nove.Jo prej princeznovsky typ,no kapanek ma princezna uz pretocenej tachometr 😀 😀
A Dadouse furt nic,koukej tam taky neco prihodit 😉 😉

dadous
21. dub 2009

ty jo ,koukněte na ni, na princeznu😀 tys tam taky měla dlouho prazdno a ja tam hodím až budu mít bublinky v bříšku 😉

meduna
autor
21. dub 2009

jo mela,protoze to neumim a dnes jsem si rikala,proboha snad nejsem takovej jantar 😉 no a nejak se mi to povedlo.Ale byla to operace 😀
juuu prosim prosim at mame vsechny takove fotky s bublinkama.

dadous
21. dub 2009

ja pokaždy ,když jedem někam na vylet, tak si říkam, že nas musí někdo vyfotit spolu 😅 ale vždycky na to pak zapomenu 😀 ale je fakt, že bych měla dat aktualní foto 😵

meduna
autor
21. dub 2009

to jo teda 😉

dadous
21. dub 2009

tak někdy 😀

meduna
autor
21. dub 2009

no ale at se dockame. 😀

meduna
autor
21. dub 2009

jak bylo v praci Dadousku?

dadous
21. dub 2009

medunko pracovně, na palici, fuj už tam nechci chodit 😕 😀 chci bejt už s vama doma a celej den klabosit jak nam je 😀 😀

dadous
21. dub 2009

jsem blba 😅 jsem vyprala zaclonu v kuchyni, že se tady už nebude hulit 😨 a co myslíš? mam retko v ruce 😕

meduna
autor
21. dub 2009

ale doma je to na svestku,ja kdybych nedrela jak bulhar,tak bych chodila rada.Jenze praci mam na ho...o a penize taky.Ted cekam jeste kazdym dnem vypoved,nenavidej jak marodis.Ja dnes hulila 2

dadous
21. dub 2009

😠 a kdy maš testovat?

meduna
autor
21. dub 2009

jeee az dlouho,6.5.Ale kdyby to neklaplo dozvim se to driv,tenkrat jsem dostala mesicky

Potrebovala bych prastit do palice a spat celou dobu at jako nevim nic do toho testu

dadous
21. dub 2009

hele ja jsem svoji fotku fakt lepší nenašla, jukni do alba, připrav si na mě lupu 😀 a nesmat se jo?! 😵

dadous
21. dub 2009

no to chapu, nejhorší je že člověk musí sedět doma a bojí se něco pořadně dělat 😉