IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
21. dub 2009

Medu, už jsem tady, přišlo mi dítko ze školy🙂))

barunka0208
21. dub 2009

myslím, předtím mi přišlo dítko ze školy ne ted...🙂

do alba jsem dala tu fotku té hospůdky..... 🙂 🙂 🙂

katy81
22. dub 2009

Dobré ránko,pěkný sluneční den 😉
koukám jsem si Vás všechny prohlídla a jste teda kočky 😀 😀

Zuzy,jsem testla ještě dneska,no a je trošinku silnější,ale né moc znatelně,ale to je asi tím testíkem,co? No hlavně e to tam je,a hlavní že je to z krve,se těším na středu,už aby byla,no pak budu klidnější,teda budu zas nervní kvůl srdíčkům,to j problém toho netu.Přemýšlíš jestli to není mimoděložní,aby byli srdíčka,ale proč by to nemělo vyjít,že?

meduna
autor
22. dub 2009

Ahoj holky,
Katy neboj,vse je v poradku.Necti zadny blbiny v netu.Jsi proste normalne zdrave tehotna.Hurrrrrrrraaaaaaaaaaa

katy81
22. dub 2009

Medu a jak se cítíš????

No já vím,musím myslet pozitivně,ať máme veselý a vyrovnaný mimčo 😀

meduna
autor
22. dub 2009

Ahoj Baru,jo tak znam ale to neni ta ceska.Baru jak mas stare ditko,nejak jsem nepochytila,ze jsi mamina

meduna
autor
22. dub 2009

Katy nic,jako kdybych vubec zadne IVF neabsolvovala,spodek me neboli,prsa uz jen malilinko,proste nic,zadne pocity.Nevim co si mam myslet.Ale jak jsem si procitala,tak kazdou bolel podbrisek,prsa ale me nic ☹

barunka0208
22. dub 2009

Medu, mám 10 holčičku z prvního manželství... a jak si s náma osud někdy pohraje, tam to bylo úplně neplánované těhotenství po krátkém takovém zvlástním vztahu... ☹, ani jsme se nechtěla vdávat, takže svatba byla až když malé byly dva roky.. a stejně to skončilo jak to skončilo - rozvodem.....

no a ted bych strašně chtěla a nejde to ☹, přítel děti nemá....

Holky, myslím na vás, vše bude úplně v pořádku a mimoňáčci budou!!!!!!!!!!!!!

ted u vás a tak za dva měsíce u mě.....

zuzana.79
22. dub 2009
meduna
autor
22. dub 2009

mimonaci?to je srandovni,jako decko jsem vyrustala v Mimoni 😀 😀 😀 proto jsem asi dost casto mimon.Ju,tak mas holcicku,ja bych tak moc take chtela.Ja si neumim predstavit zivot bez deti,jak zit?

katy81
22. dub 2009

Zuzy,tak já už testit nebudu,u nás dělají pokaždé i krev. No nervní trochu jsem,ale doufám že nebudu teda takový šílenec jako ty-teda promiň,ale to je vážný 😀 😀
Já tam měla v albíku fotku ze svatby,to kde jde vidět do ksichtíku,ale smazali ju,tak to zkusím znova,jů?

Medu,hele klídek,bude vše ok 😉 hezky klidek.Jsi určo zmatená i z těch řečí jak to nekterý poznaly dřív než si ověřily že jsou těhu,no já to mám potvrzený,ale cítím se stejně,pokud mi není špatně,nebo ted poslední dva dny kdy se mi chce hrozně spát a týrám se tu u komplu

zuzana.79
22. dub 2009

Medu, dávala jsem sem odkaz pro Katy a teď ho sem dám pro Tebe.. Jsou tam první příznaky těhu.. Každá z nás si tam najde to své 🙂 ..
Katy, počkej až to miminko(a) uvidíš..Najednou se objeví v Tobě úplně nový druh lásky!! A s ním přijde i ten strach.. Ale, myslím, že je to tak v pořádku..
Barunko, jsem ráda, že už i Ty začínáš být optimistka!!!!! 🙂

meduna
autor
22. dub 2009

Ahok Zuzi,nejak se mi vzdy udela lip kdyz napises.Slovo "prepicene"je dobry.Vcera jsem vycadila 5 cigaret,nebo 4 nevim to presne.Nejak mi to roste v hube,mam strach hulit.Jo a ten muj posuk-NEKURAK,ted huli.Za chvilku jdu na postu poslat prodlouzeni neschopenky,tak cekam kdy mi posle zamestnavatel "zlomenou tuzku v obalce"to posilaj mafiani takove znameni at vis,ze jsi vyrizena 😀 😀 😀

Jo Zuzi cestina,to je mazec,mam to co ty.A to se mi jeste stava,ze chci napsat slovo treba,ale-a napisu ela,nebo uz prvni pismeno z dalsiho slova na ktere myslim,nejak mi to rychleji mysli nez pise 😀

Ze zrovna takovej blbej cas na ty kycliky,jenze nic jineho delat nemuzes nez cekat.To tady je to taky tak,mozna jeste horsi,stredy maj doktori volno,patek velice kratce pracuji,takze moc vyberu nemas,kdyz potrebujes.

Tvuj Honza mi prijde jako bezva chlap a rekl to dobre.Mozna bych potrebovala aby na me taky houkl.Vis ja mam paniky,2krat IVF.2krat ET,1kratKET.A uz jsem nedoufala,ze se mi muj sen jeste kdy vyplni.Psala jsem to uz,R nechtel,bla,bla,bla a pak teda,ze jo ale jen jednou a naposled!!!!!!!!!!Ale ted mi rekl,Momo jo vim,ze ty stejne nedas pokoj,dokud to neklapne.No a ma pravdu.

Zuzi,at je u doktora vse v poradku a zase nafot kluciky at se tady muzeme s holkama pokochat

katy81
22. dub 2009

Mám to foto v albíku,tak mrkněte než to smažou

meduna
autor
22. dub 2009

KRASAVICE

zuzana.79
22. dub 2009

Medunko, já fotím, tak to stáhnu a nandám to sem!!
Jinak mě napadá, že zlomená tužka ještě není tak hustá jako mrtvá ryba 😀 😀 😀 ... Myslím, že Tě nevyhodí, a když jo, tak si pomysli něco o prd..i a o blbejch Geršákách.. 😉 ..
Myslím, že Roman je taky fajn, když do toho s Tebou šel!! Moc a moc Ti držím palečky!!!

meduna
autor
22. dub 2009

dekuju moc za podporu,nemam tady nikoho s kym se podelit o ty nervy,mam tady znamou taky cesku,ale ta je uz po 14 IVF a ji opravdu nechci zatezovat,protoze toho ma chudak tolik za sebou.Ale ted v lete se chysta a uz ji to musi vyjit.

Tak Zuzi,dobre porizeni u doktora. 🙂
Jo ja bych sla hned do Cech bydlet,myslim,ze kdyby tam R sehnal praci sel by taky,zlomila bych ho.Treba to klapne nekdy 😉 😉 😉

zuzana.79
22. dub 2009

Katy jsi hezounká a vypadáš na dvacet 😉 !!!! A nevěsta jsi byla úplně princeznovská!! 🙂

meduna
autor
22. dub 2009

Katynko videla jsem,nevim zda jsi to cetla,ale jsi OBRKRASAVICE,pekne velky rty,to jsem vzdy chtela,no ale mam smulu mam svoje minipyscinky 😀

meduna
autor
22. dub 2009

Katy,chtela jsem se zeptat proc to holkam na snazilky z umeleoplodneni stranky nebo jak se to pise,nekdo vcera uzamknul?Jako,ze nekdo neco napise blbe,nebo ze uz je to plne a musi pokracovat jako na novo?

katy81
22. dub 2009

Holky,no tak,ještě si budu myslet že jsem kráska 😅 ale děkuji,tam jsem byla asi o 5 kilo lehčí a pěknější,no ale ted to taky není až tak hrozný 😀

Medu diskuze se uzavírá při 10 000 příspěvku,pak se musí založit nová

barunka0208
22. dub 2009

Holky, dám tam ještě nějaké fotky, ale to musím z domova, tady mi to zasekává počítač 😒

Medu, vím, že to není útěcha, ono se mi to mluví, když já už jedno dítě mám, ale ono ti to výjde!!!!!.
ta moje životní opora říká, řeš to až je to úplně v "pr....", což já neumí, ale snažím se tím co nejvíc řídit....

I když jsem ted byla v Caru tak mi bylo tak špatně už v čekárně, že jsem lítala každých 10 minut na WC a to ještě nešlo o nic.... takže kecá se mi to dobře... 😒

Zuzo, at vám nožky dobře dopadnou🙂

Katy, moc vám to sluší, já svatební dodám po létě 🙂

Mám kamarádku a když je nám smutno tak si vzájemněi ríkáme, jsme úžasné, báječné, krásné, chytré a vše nám výjde.... 🙂 🙂 🙂... a trošku to pomůže!!! takže vám to vše píši, protože takové jste 🙂

zuzana.79
22. dub 2009

Barunko, Ty se budeš v létě vdávat!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 To je krásný!!! Tak to je jasný, ty nevíš, že miminka se narodí až po svatbě?? 😀 Taková velká holka a tohle nezná.. Vždyť to říkají v každé pohádce!! Ty si děláš nervy a chodíš do CARu a ono je to tak jednoduché 😀 😀 (Né, to jen pro zlepšení nálady!!) To je stejné jako s tím, že Medunka je panna 😀 ..
Taky mám takovou kamarádku, se kterou si říkáme, že jsme dokonalé!! Je to dobrá terapie!
A máš pravdu, tady všechny báječné a skvělé jsme!!!! 😉

meduna
autor
22. dub 2009

jezis,ja uz mam normalne zavislost na vas.ted jsem prisla z posty a prvni co delam,jeste v hadrech jsem se sem vrhla.Tak to nechci videt az bude Roman doma,to tady budu kolem neho krouzit jak sup,kdyz si vleze na comp 😀 😀 😀

venku je krasne,kytky smrdej,ptaci rvou 😀 😉

zuzana.79
22. dub 2009

😀 😀 Taky jsem na Vás závislá.. Holky, dneska začal pást koníky i náš obřík Jeníček!!!! Mám hroznou radost!!! 🙂

zuzana.79
22. dub 2009

Medu, poslala jsem Ti ještě jeden těhotnící odkaz do IP 😉

meduna
autor
22. dub 2009

Baru a co rikal doc v Caru?Ja te chapu s tim curanim,to me staci i jizda autobusem o cekarne ani nemluvim 😀 Jednou jsem jela autobusem do Spanelska,cesta trvala 36 hodin,no nejak se jim to protahlo uz ani nevim proc.Vsichni ale fakt vsichni chlastali 😉 jen ja jsem tam sedela jak jantar,rty rozpukany zizni 😠 ale ja byla vzdy ta prvni,kdyz bus zastavil co se hnala se smrti v ocich na hajzl 🙄 🙄 🙄 Proste mam super psychiku.Kdyz jdu k zubari 😲 😲 to jsem zrala na pampers 😀 😀 😀

meduna
autor
22. dub 2009

Zuzi,ja myslim,ze my tady budeme vsechny"prepicene"matky 😀 😀 😀 😀 asi pak zalozime klub"prepicilek" 😀

meduna
autor
22. dub 2009

ted jsem byla na wc a koukam na papir,mam vytok,takovej jako tvrtohovitej a jako by byl naruzovelej. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲