IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
21. čer 2009

tobě se aspoň tvorí dostatek ale já měla z 12 vhodných jen 4 sice jich oplodnili 8 ale chytlo se mi jenom jedno tak uvidíme co bude příště

blazenkaa
21. čer 2009

já by jsem měla jít až po 3 měsících ale skusím si to po tom 2 měsíci vyřizovat aby jsem to měla brzo po těch 3 měsících tak počítám začátkem září

koblichzek
21. čer 2009

Aha, takže to budeš muset i znova píchat? My máme 18 zamražených vajuch a teď budu brát jen léky.

blazenkaa
21. čer 2009

tak že už jsi byla nebo ti je jenom odebrali a zamrazily

koblichzek
21. čer 2009

Odebrali a pak mi je kvůli té vodě nemohli zavést 😠 , tak je zamrazili. Celkem jsem jich měla 25.

blazenkaa
21. čer 2009

no tak to je pěkny počet vajíček.Koukala jsem na tvůj album a moc vám to tam s manžou sluší a ten malý sinovec ten je taky nádhernej .Já už bych byla ráda kdyby září aby jsem to měla už za sebou a konečně aby to vyšlo

koblichzek
21. čer 2009

Jé, já taky. Je to nápor na psychiku jak blázen. My jsme asi stejně staré, jestli si to dobře pamatuju. Jsem 80 ročník. Kdy ses vdávala?

dvojcata2
21. čer 2009

Ahoj tak to tady pročítám a je mi nějak smutno já furt věřím že se to povede na poprvé protože nemám vejcovody ale byla jsem s přítelem těhu před 2 roky ale mimoděložně.On je jinak v pořádku a máme oba děcko s prvního manželství.Já vím roky přibyly a tohle je něco jiného než klasika.
Koblichzek:Jak jsi psala že jsi skončila s tou vodou v břiše z čeho to je???Necpali do tebe moc hormonů???

blazenkaa
21. čer 2009

já jsem se vdávala 2.6. 2006 a jsem 85 ročník ale to není zase takovej rozdíl mezi náma. S tou psychikou to máš pravdu já budu mít zase problém si to začí píchat a to ty asi už nebudeš muse když je máš zmražené a takové množství

koblichzek
21. čer 2009

Né to není tím. Já jsem na ně reagovala přehnaně. To se prý stává. U stimulky musíš hodně pít a jíst bílkoviny. Asi jsem málo pila, nebo co. Já tomu taky sama moc nerozumím. Prý se to stává někdy u těch, které mají hodně vajuch.

blazenkaa
21. čer 2009

ahoj dvojče všechno je jednou poprvé a ve vše musíš věřit já v to taky věřím a přitom jem byla 15 týdnů v roce2007 těhotná

dvojcata2
21. čer 2009

no to abych začla trénovat já vypiju tak půl litru denně a to ještě někdy né. ☹

blazenkaa
21. čer 2009

co já by jsem dala za vajucha 🙂

koblichzek
21. čer 2009

Jo Blaži, to je výhoda, že pícháníčko už nebude 😀 . I když - není nad to si pořádně zapíchat 😀 😀 😀 .
Věkově jsem kousek. Já se vdávala 17.5.2005. Jé to bylo krásné. Klidně bych si to zopákla. Hlavně ty šaty 😉

blazenkaa
21. čer 2009

tak to jsme na tom stejně taky by jsem se zase vdávala už jsem to manžovi zrovna tenhle týden říkala že by jsem si to opákla a hlavně by jsem se konečně opila protože kromě kamaráda co nám jezdil jsem byla nejstřízlivější ani jsem se neby převléct aby jsem si to užila¨.

koblichzek
21. čer 2009

Dvojče - koukej začít pořádně pít. I bez stimulky je to hrozně málo. To není vůbec zdravý

koblichzek
21. čer 2009

Blaži, já se taky nepřevlíkala. Sem si říkala - za ty prachy si je pěkně užiju a byla jsem v nich až do půl třetí do rána.
Dvojče a kdy začínáš?

blazenkaa
21. čer 2009

tak to máš kobli pravdu moje máma ta taky s obtíží vypije 3 deci deně a každou chvilku kolabuje a má kvůli tomu problém i s tlakem to já po ní nejsem já za den tak 3-4 litry a v noci musím mít u postele ještě pulitr s vodou aby jsem nemusela vztávat

blazenkaa
21. čer 2009

já jsem říkala že když už jsem za ně dala takové prachy jelikoš byly funglovky tak si je užiju a ani jsem je nezničila to jsem se až divila já jsem takový škuban

koblichzek
21. čer 2009

Blaži koukáme, jsi na tom dost podobně. Někdy za noc vypiju i litr.
Kdopak je to na tvých fotkách? ten prďolka? To je frajer 🙂

blazenkaa
21. čer 2009

to je syn mé sousedky to je ta s tím pupkem jak se tam fotí s tchánem pupkatým ale teď už mu byly 3 ve čtvrtek to bylo já ho každou chvilku hlídám je to moje zlatíčko

lenkacar
21. čer 2009

čus holky hlásim mrchu od noci takže jsem 1DC..a je mi blbě takže zase mizim a všechny zdravim

koblichzek
21. čer 2009

Lenííííí - gratulujííííí 🙂 🙂

blazenkaa
21. čer 2009

ahoj leni tak to ti teda nezávidím ale jestli jdeš na stimulku tak to ti přeju ať si to pořádně užiješ

blazenkaa
21. čer 2009

tak to já jsem měla mrchu do včerejška a už mám asi konečně konec po 12 dnech 😵

blazenkaa
21. čer 2009

kampak jste mi zmizeli děvčátka

koblichzek
21. čer 2009

12 dní? To je děsný. Já mám mrchu vždycky tak 9 dní a řvu, jak je to dlouhý.

blazenkaa
21. čer 2009

tak to já to mívám asi tak 6 dní ale teď jak jsem po transféru tak to bylo asi těch 12 a to už jsem se mohla zbláznit dneska zatím nic tak uvidíme doufám že se už nevržtí po pátém jdu jsem taky myslela že už mám konec a po půl ne to bylo zase já už se z ní mrchy červený asi zblázním jestli se ještě vrátí určitě to bylo těma hormonama rozhozené

koblichzek
21. čer 2009

Asi to bude tím. No to si teď s manžou užijete co, po takové době 😀

blazenkaa
21. čer 2009

to si piš jenom že u nás je problém máme každý jinou směnu