IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
21. čer 2009

tak která z těch 4 jsi ty

dadous
21. čer 2009

dvojče ta uplně v pravo? 😅

dvojcata2
21. čer 2009

v pravo jsem tam jak koště jinak mám ještě profil na lidé.Trojanka33

dadous
21. čer 2009

noo tak jsme tě poznaly 😀

blazenkaa
21. čer 2009

náhodou je z tebe kočka jako mi všichni ostatní

dadous
21. čer 2009

jasaaan 😀

dvojcata2
21. čer 2009

já si říkám jakou si mně rodiče udělali takovou mně mají. 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

koblichzek
21. čer 2009

Hurá, taky jsem tě už našla. Prej koště - jsi trdlo 😀 . Vypadáš dobře.

dvojcata2
21. čer 2009

jé ted se chechtám když tady čtu to trdlo já jse za svobodna jmenovala Hastrdlová 😀 😀 😀

dadous
21. čer 2009

😀 😀 😀 to je dobry 😀 dvojče mame v Hamrech babičku, tak až za ní pojedem , tak to vezmem přes Liberec a juknem k vam do kramku 😉

koblichzek
21. čer 2009

Tak to je super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dvojcata2
21. čer 2009

tak ted říkali počasí jak má být no hrůza já mám od 6 dovču to jsem zvědavá.Ale aspon že jí mám aspon budu mít toho svýho 14 dní doma jezdí dálky a je to zrovna v tu dobu kdy budem muset spolu do Gennetu.Zatím to vychází doufám že až budou odběry ,možná v srpnu ,tak bude taky doma a někde ve 3panělsku ☹

koblichzek
21. čer 2009

Jé, to je na prd né, když je manža často v trapu?

koblichzek
21. čer 2009

Holky jdu koukat na Slunce, seno a pár facek. To bych mohla vidět pořád. Davají to na markíze, tak udělám nějakej dlabanec a natáhnu nohy. Manža má noční, tak dnes papkám v postýlce 😉 😀
Pa pa

dvojcata2
21. čer 2009

to jo taky hledáme něco jiného aby byl víc se mnou a kdyby se mimi povedlo tak by s toho nic neměl.Jenže ted něco slušnýho sehnat to je umění 😒 Jen doufám že bude doma když ho ted budu potřebovat ,no spíš doktoři 😉

blazenkaa
21. čer 2009

to ten můj má taky noční proto jsem od toho musela odejít a udělat mu večeři a nachystat svačinu do práce

dvojcata2
21. čer 2009

já jdu taky koukat na telku a u toho budu žehlit ráno do rachoty to už na to nebude čas.Pa všem dobrou noc a at se vám daří 🙂

blazenkaa
21. čer 2009

no tak dobrou noc a pěkně si to užijte v postýlce já se budu koukat na televizi a když sem někdo napíše tak budu jedině ráda tak zatím pa pááá a dobrounoc

zuzana.79
21. čer 2009

Hezký večer berunky..
Jaký byl víkend?? Dadousku, jak jsi dneska zvládla píchání??? Na 1*??
Zdravím i Blaženku a Dvojče.. Dadoušku, že jste z nich s Medunkou zapomněly vytáhnout kolik měří a váží?? 😉 😉 😀 😀 😀..
Jinak holky, my máme dneska malé narozeniny..Klučíkům je půl roku 🙂 🙂 ..Strašně to letí..

blazenkaa
21. čer 2009

ahojky zuzanko taky tě zdravím.Tak to vá gratuluju k vašemu 2 násobnému půl roku

blazenkaa
21. čer 2009

zuzi jsi tam ještě
🙂

zuzana.79
21. čer 2009

Děkuji Blaženko..
Já sem k Vám vždycky nakouknu a za chvilku mizím..Buď volají děti, nebo nějaký další povinnosti.. A za chvilku postýlka 🙂 ..Abych alespoň něco naspala, kdybych musela vstávat ke kloučkům..

blazenkaa
21. čer 2009

koukala jsem na ně jsou nádherné tak já tě nebudu zdržovat

blazenkaa
21. čer 2009

jak se ti to povedlo aby se ti chytli takhle krásní kluci

zuzana.79
21. čer 2009

No, Blaženko.. To je jednoduchý..
1) Najdeš si krásnýho chlapa 😀 😀 😀
2) Jako blbka pícháš měsíc injekce a raduješ se, že máš při OPU 18 vajíček
3) 3 hodiny po OPU Ti zavolá doktor, že z osumnácti je jich 10 na hovno a těch osum taky vypadá na prd
4) Pak Ti řekne, že Ti zítra brnkne, jestli se VŮBEC něco oplodnilo.....
5) Zítra zavolá, že tři se chytly, ale vypadaj blbě a ať si brnkneš po víkendu, jestli něco zbyde, že bude ET..
6) V pondělí ráno zjistíš, že Vám zbyla 2 "béčková" embria a jsi šťastná, že alespoň bude ET
7) Ani nedoufáš, že to vyjde, při takovémhle "odpadu"
8) Po 11ti dnech najdeš slaboulilinkou //
9) Po dalších 3 týdnech Tě šokuje další doktor hláškou "Jsou to dvojčátka" 😉
10) Po 8mi měsících strachu i radosti se narodí takovýhle krásní kluci 🙂 🙂 🙂

Doufám, že jako návod je to pochopitelné 😉 .. Beruško, ty Tvoje dětičky budou nejkrásnější na světě, věř mi..I když si je pořídíš třeba podle úplně jiného návodu!!! 🙂
Dobrou noc a krásné sny..
Zuza

blazenkaa
21. čer 2009

tak to je krása nějuak seč mi to kouše ani se mi to nechtělo přihlásit tak ti děkuji za radu a druhý pokus bude pro mě snad úspěšnější nežli ten první tak dobrou noc zuzi ať tě klučíci moc nezlobí

olasek
22. čer 2009

Krásný pondělní den děvčátka!! Asi včechny pracujete, cooo??? Já jak se dovolenkuju tak bych podrbala 😀 😀

olasek
22. čer 2009

Byla jsem před hodinkou na ultrazvuku tak mám radost, jak krásně rostou vajíčka...prý ještě doladíme dvoudenní stimulací a v pátek jdu na OPU!!!! 😵

blazenkaa
22. čer 2009

taky tě zdravím Olásku víš jak ti závidím taky by jsem chtěla dovolenkovat se 🙂

olasek
22. čer 2009

Zuzi, když jsem si dneska přečetla tvůj návod tak mě úplně srdíčko zaplesalo....prostě nic není nemožné a naděje je nekonečná 😵 😵 😵