IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. kvě 2009

jj 😉 ja se zatím proběhnu s vysavačem 😝 schvalně kdo bude rychlejší 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

myslis vysavac nebo ty? 😀 😀 😀 jinak me do toho nepocitam,jsem tady 😀 😀 😀 😀 😀 jako nevim co to mam s vlasama ale je to hruza hruz-modelka z domu hruzy!!!!!!mam to nejake krepate a vubec to nedrzi,fen jel na plny pecky az mam pomalu lupenku v ksichte a haro furt lezi 😖 zadna nadejchany vlasky jako obvykle 😕

meduna
autor
6. kvě 2009

prijdu pozdeji,neco musim vyridit

dadous
6. kvě 2009

no dorazila mrcha ne?!tak za to muže ona , že ti to nedrží 😀
😝 jsem teda ale kmitala 😝

meduna
autor
6. kvě 2009

musim taky neco poklidit,je to tady jak v chysi jedovy

meduna
autor
6. kvě 2009

uz ti je dobre?

dadous
6. kvě 2009

je to lepší, dala jsem si matovej čaj 😉

meduna
autor
6. kvě 2009

hn,taky si ho nekdy dam.Jeste kdyz zila babicka vozila mi ,pestovala matu na zahradce.Ted uz kupuju,protoze Roman to chlasta kazde rano k snidani,to ja ne to by me zabilo 😝

meduna
autor
6. kvě 2009

asi si pujdu zazobat-brufenek 😕 co tam se deje teda 😝 😝 😝 😝

dadous
6. kvě 2009

sem si loni taky dala na zahradu matu, tak doufam že z ní něco letos vyraší 😀 ja mam větrovy rada, i cigarka hulím mentolky 😅
jen si zobni 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak me to netahne,prubla jsem mentolky ale ne nechutna mi to.A ty mas zahradku?ju to zavidim,taky bych moc chtela

dadous
6. kvě 2009

no zahradka to není, ale kus mechovy plochy za barakem a uprostřed obrovska třešen, a za plotem panelak. supr vyhled, ale aspon provokujem grilovaním 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

takze v baracku bydlite,ju.To musej zurit,kdyz vy si tamlebedite z grilu se pokuruje a oni jen cumej a slintaj,jako my tady 😀 😀 😀 Turci tady v parku grilujou,tak jsme si uz rikali,ze si taky koupime gril a prifarime se mezi Turky.Uz do Romana hucim dlouho,dej zadost na zahradku,mozna chvilku pred smrti nam ji pridelej 😉 je tady dlouha cekacka

dadous
6. kvě 2009

tak aspon že mate šanci nějakou mít 😉 ještě větší provokace by byl bazen 😀 😀 😀 no jo, ale to by nam ty ku..y z panelaku nesměli hazet bordel na zahradu 😝

meduna
autor
6. kvě 2009

lidi jsou paka,asi ze zlosti to tam hazou 😠 do kdy jsi slamena vdova?

dadous
6. kvě 2009

asi v patek přijede 😕 a mladej tam zustava do příštího týdne 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak to uz se prekuli.Roman frci v patek pro auto,bude do soboty a pak jede domu ale pobude jen do 14.5 a pak tri tydny v pr...i,no jeste ze tady jste vy,jinak by me slehlo.Musim jeste dnes zavolat mamce,kdy prijede,doufam,ze to klapne

meduna
autor
6. kvě 2009

dnes by mela dorazit Chaala s detickama ne?jeste neni v tabulce,tak ji tam pak Zuzik bude muset pridat.Ted tady byla na chvilku sousedka,potrebovala si neco zaridit na pocitaci,tak jse se miliskovala s jejim 5 mesicnim miminkem,ju jak me drzel tema tlapickama a furt se na me smal.Takovy to bylo krasny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadous
6. kvě 2009

no aspon bys nebyla sama 😉 tři tejdny to je dlouho 😒 mě stačí 5 dní a už se mi stejska 😅 co jsme spolu tak nikdy takhle nikam nejezdil 😵

barunka0208
6. kvě 2009

Jdu na vás juknout 😀 😀 😀 na chvilenku, než zase někdo příjde....

Dadouš, odpočívej a neuklízej, když jsi marod, ono se to nezblázní....

Vlysy já mám ted nějak pořád strašný, mám hodně jemný takže nic moc☹((
a to jsem dneska zmokla ☹

barunka0208
6. kvě 2009

já zjištovala, jak je to pidi grilem na balkon a nesmí se to 😠 , že by jsme vyčoudili sousedy a mohlo by něco chytnout....

tak se vždycky těšíme na pozvání od kámošky, co mám baráček a tam dáme buřtíky 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

baru to se nedalo, karel je děsny prase tak jsem musela aspon vyluxovat, všude jsou tapinky 😝
no a vlasy mam taky děsny, se rano probudím a jde mi to všechno jedním směrem, tošku punk 😀
medu, vydrž prtka vydrž, taky budeš mít 😉

barunka0208
6. kvě 2009

máta je taky dobrá to mojita 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

no tak tady si stím lidi zas tak hlavu nelamou 😕 každou chvili se čudí z nějakyho balkonu 😀

dadous
6. kvě 2009

no baru kvuli tomu jsem si ji pořídila 😀 mam od lonska v lednici ještě pul flašky key rumu 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak to uz bude sila,kdyz je to od od lonska 😀 😀 😀 si staci jen cuchnout a budes ji mit jak z praku.tady se taky nesmi grilovat na balkone,ale me je to i tak jedno,zadny nemame,tak smiruju furt za oknama jak stara Blazkova 😀 😀 😀
koukam na nas se to vyradilo,kozy zadny,vlasy nam stojej jak pankacum,me se jeste v ksichte udelal nejake flek hnedej,jak jsem uz psala,trosku jdu smerem opicka vzhledove ted s tim livancem.Po ranu vypadam jak zmuchlanej papir od salamu....no parada

dadous
6. kvě 2009

no jo měli by jsme se sebou něco dělat, kdyby tak brodavaly žehličku na ksicht, na zada šněrovačku aby bylo ploche břiško a nějak přifouknout ty kozičky 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

prodavaly 😅

meduna
autor
6. kvě 2009

jo vcera jsem se musela smat,sestrenka mi rikala,kdyby to tak slo a ja nepribirala 22 kg v kazdem tehu a nemela porody na hranici smrti,tak bych ti jedno dala a pak rika,no nase Baru by si mohla z toho udelat dobrej kseft(druha sestrenka)ta pribere 6 ,porodi a hned zhubne 8kg a figuru ma lepsi jak jdy predtim. 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

prej prodavaj neco co ksicht vyzehli,rikala mi sousedka 😉 bricho mam ted taky pekny 😝 😝 ale cvicit nebudu,protoze jsem se o topokousela a pak jsem musela jit na opichy 😀 😀 😀 😀 mela jsem housera.