IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
2. srp 2009

to je mi jasný, člověk vidí, jak zacházejí se svýma ženama ... jen dělají oči na Evropanky ..... šmejdi jedni!!! 😉 😀

meduna
autor
2. srp 2009

a už prší 😠

blazenkaa
2. srp 2009

ahojky Děvčátka konečně jsem se sem dostala celej den jsem makala jako mourovatá a už jsem se těšila až půjdu za vámi.
Celej den tu bylo sparno jako blázen asi jsem si spálila záda to jsem zvědavá jak budu spinkat.Teď se tu zatáhlo a bude asi bruo pršet a co jak je u vás a jak se máte

meduna
autor
2. srp 2009

Ahoj Blaženko,tady už sprchlo 😒 a copak jsi dělala,když jsi makala jak mourovatá?

dadous
2. srp 2009

ahojda všichni, jsme se byli podívat v Adršpašskych skalach 😉 ale jen za kamaradem, ma tam kiosek 😀
medu čaaau 😵

daja.w
2. srp 2009

Ahojky holky 🙂 tak já jsu dnes celá schvácená ☹ dopoledne cestování v autě 😝 vedro jak svina,ale odpoledne do ted v bazénku 🙂 a ktomu jsme grilovaly,no dnes děti půjdou brzy do hajan a já asi taky 😀
Medunko ahojky tak už jste z výletu doma 😉

dadous
2. srp 2009

ahoj dajo, my tady ted měli pěknou bouřku 😠

meduna
autor
2. srp 2009

Ahoj Dadoušku a Dájo,Dadoušku tam je pěkně,ale vy jste jukali jen na kiosek co? 😀 Dájo,abys nebyla překvapená,třeba se jim nebude chtít spát,víš jak to je u dětí 😀

meduna
autor
2. srp 2009

tady byl chcanec odpoledne,píča,prší a prší 😀 😀

meduna
autor
2. srp 2009

to jsem se natlemila u toho,když jsi to Dájo napsala 😀

dadous
2. srp 2009

jo medu ale my jsme tam jeli už dost pozdě tak se nam nechtělo moc courat, pošli mi pak prosím fotky na mail 😵

meduna
autor
2. srp 2009

jo pošlu ti vše,ale zatím jsou furt ve fo´táku 😖 Roman byl za holkou,teď dorazil,tak jsem se ho ptala a říkal,že to možná ještě dnes přetáhne,ale teď čumí na film,tak nevím,nevím 🙄

dadous
2. srp 2009

však to nemsí byt hned 😀

meduna
autor
2. srp 2009

jsem na ně taky celá natěšená,jaký budeme krasavice 😵

dadous
2. srp 2009

😀 dadouš ma asi jen 4 😝 ale ty dvě na kterejch jste s R. pak pošlu

meduna
autor
2. srp 2009

ty vole ,já myslela,že jich má víc 😀 😀 koukám,že 4 se mu líbí,jako to číslo myslím 😀

meduna
autor
2. srp 2009

frknu pak něco sem na kobylu,kdyby ti to nevadilo

dadous
2. srp 2009

😀 😀 no jo, on říkal že se mu moc nechtělo fotit 😀

daja.w
2. srp 2009

Hele zavelím a budou chrápat 😀 no dnes myslím že jo bo včera byly dlouho vzhůru a brzo se vstávalo a celej den venku 😉 a když mě neposlechnou tak na ně pošlu manžu to zabírá 😀 Medu když to řekla taky jsem se tlemila jak svina a když to řekne ještě tou svou hatmatilkou no prča jak hrom 😀 😀

dadous
2. srp 2009

medu to je jasny, jsem slíbila holkam že fotky budou 😵

meduna
autor
2. srp 2009

vyberu jen modelkovské 😉Jsem se rozhodla,že to přeberu a budu to používat,po tvojí neteři,je to lepší jak,chčije a chčije 😀

daja.w
2. srp 2009

jo já vás chci vidět jak jste krásný holky tak šup šup s těma fotkama sem 😉 😀 😀

meduna
autor
2. srp 2009

Romanovi nějak uniklo,že už kluka máš 19 😕 nechtěl věřit 😉

dadous
2. srp 2009

😀 no hele dajo, uplny modelky 😀 😀

meduna
autor
2. srp 2009

Dadouška je pěkná,malá,drobná,takže jí neveř,když říká,že přibrala 5kg,to by už nebyla ani vidět,před tím,než nabrala

dadous
2. srp 2009

medule nech toho 😠 ty seš oproti mě poloviční 😀 fakt dajo 😀 medunka je jak nitka 😉

meduna
autor
2. srp 2009

jo Dadoušku,kraťásky jsem Romanovi nakonec koupila v EXE,sleva jako kráva

daja.w
2. srp 2009

😀 to jsme všichni modelky 😀

meduna
autor
2. srp 2009

to dělaj ty kraťásky 😀 maj dobrej střih,proto je ráda nosím.Poloviční určitě ne,mám oči 🙂

dadous
2. srp 2009

no slava, tak ma kluk v čem chodit 😀 😀 ja bych potřebovala zas ddoušovi nějaky slaby, prej aby se mu nepotily koule 😀