IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. srp 2009

je to 😉 jsem ho seřvala 😀

ak303
9. srp 2009

😀 😀 šikulka

koblichzek
9. srp 2009

Ahoj kočenky, tak hlásím, že test proveden a druhá / se objevila dost rychle a je trošku silnjší než ve čtvrtek, bože tak snad 😉 .
Leňulce hezkou a hlavně klidnou dovču

ak303
9. srp 2009

kobli moc gratuluji, určitě to bude všechno jak má být...ty těhule jedna naše 🙂

koblichzek
9. srp 2009

Ahoj Ak, moc díky. A co plánuješ Ak na dnešní den?

ak303
9. srp 2009

Teď dodělávám buchtu..švestkovou, musím vytřít domeček, jít se psem na procházku a čekám na skoromanžu, má se vrátit z výletu...pánská jízda

koblichzek
9. srp 2009

Jú, ten se teda měl. Tady je takové nic moc počasí. Poměrně dusno, tak čekám jestli bude pršet. Ale v tomhle dusnu doufám, žesnad sprchne

ak303
9. srp 2009

Taky je taky zataženo a dusno už od rána.A to jsem měla v plánu že se budu opalovat 😎

koblichzek
9. srp 2009

Hm, taky by mi trocha sluníčka neuškodila 😀 . Jsem jak ředitelka vápenky 😀

ak303
9. srp 2009

No já když se postavím vedle toho mojeho tak taky 😒 , ten je černý...výborně se opaluje. No a teď až se vrátí...no to bude úplný černoch 😀

koblichzek
9. srp 2009

Manža taky a to se záměrně neopaluje. Jen když je na zahradě, tak je do půl těla a je taky tak krásně hnědej 😵 no a já nic.
Holky se asi válej někde u vody, co?

ak303
9. srp 2009

Ti chlapi mají ale štěstí...Můj se taky opaluje jen když je na zahradě...no a já se musím smažit abych chytla trochu barvy. JJ holky si užívají víkend na chatách nebo u vody...

koblichzek
9. srp 2009

A ty jdeš zítra do práce, viď? To se asi moc netěšíš ☹

ak303
9. srp 2009

Bohužel jdu ☹ a vůbec se netěším, ale co, stejně mi nic jiného nezbývá..

koblichzek
9. srp 2009

Máš tam alespoň dobrý kolektiv?

ak303
9. srp 2009

Jak se to vezme. Celkem to ujde, ale určitě tam po tom týdnu budu mít dost práce, takže budu mít aspoň co dělat.

koblichzek
9. srp 2009

A co děláš, jestli se můžu ptát.

ak303
9. srp 2009

Administrativní pracovnici...samé papíry 😖

koblichzek
9. srp 2009

Jo tak to znám, to bylo moje první zaměstnání 😝 Hodně práce za málo peněz

ak303
9. srp 2009

A co děláš ty? Určitě to tady padlo, ale ještě nemám úplný přehled..

koblichzek
9. srp 2009

Jsem učitelka na základní škole, 1.stupeň. Teď jdeme už do páté třídy. A na začátku to byla taková mimina 😀 .

koblichzek
9. srp 2009

Víš jak to je, s manžou jsme spolu od mých 16, tak jsem hned po střední chtěla do práce, ať máme kačky a taky jem byla trošku líná studovat. Tak jsem šla do kanclu za pár korun. Pak mi známá přišla říct, že hledají učitelku, ale že musím nastoupit hned, ani nebylo moc času na přemýlení a byla jsem tam. Dodělala jsem si při práci VŠ a hotov. Teď si říkám, kdybych nebyla blbá, nemusel to pak být takový záhul 😀

ak303
9. srp 2009

Koukala jsem na Tvoje album, Ty učíš v Ostrově?? Tam to znám, mám tam pár známých 😀

koblichzek
9. srp 2009

Jo v Ostrově. Fakt, možná máme společné známé 😀

koblichzek
9. srp 2009

Ak, musím frčet. Uritě to někdy dokecáme a řeekneme si koho znáš. Zatím pa

ak303
9. srp 2009

Já už taky končím. Tak pa pa a zase někdy 🙂

meduna
autor
9. srp 2009

`Cau Kobylnice 😀 Leni,neboj vlka nic,hlavně ať tam zase nemáte krasavici s bubákem u nosu 😀 😀 Nadi,taky jsi byla sama?já taky a bordel jsem udělala taky pěknej 😀 😀 Ale teď už nestihnu nic,zarachotil klíč v zámku,tak přišel do reality no 😀 😀 😀 Dadoušku,tak klíště nevím jak dát pryč,na mě nejdou 😕 asi smrdím????? 😀 😀 😀 😀

dadous
9. srp 2009

😀 klíště už je pryč 😀

nadis.h
9. srp 2009

Medu no to já nesmím. 😝 Doktor je na bordýlek háklivej. Ale já si to užívám, když jsem sama doma, že nic nemusím... 😀 A pak makám poslední den a nenápadně během dne zjišťuju v kolik dojede. 😀 Ted jdu uplácat vajíčkovou pomazánku.. 😝

Holky já klíště ještě nikdy neměla. 😕

dadous
9. srp 2009

ja ted domatlala pizzu 😅 zase 😀