IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
17. srp 2009

Ahoj Dado 🙂 jé snídaně na zahradě to je romantika 🙂 no ale já mám smůlu já nesnídám 🙄 jen si kupte bazének úplně doporučuji máš svůj klid a jseš doma 🙂 a ser na lidi co z nich máš ti aspon budou závidět 😀

dadous
17. srp 2009

dajo my tam i obědvame 😀 trošku provokace pro lidi z panelaku 😀 no včera jsme se domluvily se sousedama, že jim budou na podzim rovnat teren na zahradě , tak si to taky nechame srovnat a šoupnem ho před altan, kde není moc vidět 😵 to uplně vidím 😵

milagross
17. srp 2009

Ahoj holciny,mam na vas prosbu vy co jste tehu,prosim vas vite kdy vam nabehlo srdicko?

dadous
17. srp 2009

ahoj mili, ja byla na prvním ultra v 7tt a už bylo

milagross
17. srp 2009

prave jsem se vratila od dr a zadne srdicko tam nevidel a a ten muj dr kreten minuly tyden rekl ze tam je

daja.w
17. srp 2009

jo taky plánujem na příští rok bazén do země 🙂 no vidíš tak s obědem jim tam provokujete a tak ještě z bazénkem to bude závist 😀 😀 ale na ně se vyprdni vidět nevidět šup tam z bazénkem 🙂 no já bych taky chtěla třeba obědvat na zahradě,ale musíme jí dát do kupy a udělat taky nějaký altánek 🙂 ale to asi až příští rok 😉

milagross
17. srp 2009

tak ja jsem pry dneska 6+2tta do konce tohoto tydne nebo jeste zacatek pristiho je pry cas ale nejak se mi to nezda 😢

dadous
17. srp 2009

no mili někomu naběhne dyl, někomu dřív, ale je divny že minule bylo a ted není 😕

daja.w
17. srp 2009

Mili ahojky tak to je divný že minule jo a ted né 😕 třeba se minule jen spletl nevím co na to říct

dadous
17. srp 2009

a kdy si byla na transferu?

milagross
17. srp 2009

no ja jsem dneska byla u toho zastupu(muj dr ma dovcu) a on take rikal ze je to divne protoze pred tynem jsem byla jeste kratce tehu a urcite tam nebylo nicmoc videt a minuly tyden ten muj dr rekl taky ze tam neni nic videt a kdyz na nej druhy den vlitnul manza kvuli te marodni tak rekl jakoby nic""co byste chtela srdicko tam je a fotku jste take dostala"".Coz nebyla vubec pravda -o srdicku mi nic nerekl az vlastne po te hadce a fotku my daval take dodatecne po te hadce takze si myslim ze si me z nekym spletl,je to cele zmatene ajsem urvana a zit se mi take uz nechce

daja.w
17. srp 2009

Holky tak já mizím jdu na tu zahradu 🙂
Mili držím pěstičky aby bylo vše v pořádku 🙂

milagross
17. srp 2009

transfer byl 24.7.

daja.w
17. srp 2009

Mili tohle neříkej všechno dopadne dobře uvidíš a není tam úplně jinej doktor který by tě vyšetřil nebo jsou tam všichni takový

milagross
17. srp 2009

myslim ze vsichni jsou takovy 😒

dadous
17. srp 2009

no tak to nemaš ještě ani měsíc 😕 ja měla transfer 1.7 a ultr 31.7 a řikal že slaba srdeční akce tam je 😉 tak kdoví co ten tvuj dr tam minule viděl 😠 je ještě asi brzo na srdíčko, kdy jdeš na další ultr?

daja.w
17. srp 2009

jak říká Dáda je to určitě ještě brzo 😉 neboj vše bude v pořádku 🙂
Tak já už fakt jdu tak zatím pa

dadous
17. srp 2009

pa pa dajo 😵

milagross
17. srp 2009

na dalsi ultr jdu v patek

dadous
17. srp 2009

no tak to už by mělo byt vidět určitě, tak vydrž a nenervuj se 😵

dadous
17. srp 2009

maš nějaky příznaky\?

milagross
17. srp 2009

ne prave ze zadne jsem naprosto v poho

milagross
17. srp 2009

zadne krvaceni,spineni nic

dadous
17. srp 2009

no tak ja myslím , že pokud není krvacení tak se neboj 😵 mě teda pořad šíleně bolej kozy 😝

milagross
17. srp 2009

jo tak kozy me taky bolej mam je jakoby nality

dadous
17. srp 2009

😀 ja teda pořadně nality , čekam kdy prasknou 😀 dr říkala že to je dobrej těhu příznak 😀

dadous
17. srp 2009

jdu pověsit pradlo 😉

meduna
autor
17. srp 2009

ahoj,taky jsem pověsila a okamžitě začalo chcát 🙄 🙄 Tak jsem dělala doma sama pro sebe,jak je mi to ale fakt jedno a nechala jsem ho tam 😝 Dadoušku buchta je vynikající,měla jsem při pojídání takovej malej orgáček 😀 😀 😀

dadous
17. srp 2009

😀 😀 jsem si to myslela 😀 takže koupalko nebude?

meduna
autor
17. srp 2009

hele neprovokuj jo,by šem tě mušela 😀 😀 😀 ach jo,asi nebude,se to nějak zatáhlo 😝 jo a pekla jsem na dvakrát,ehm...blond no,ale ten výsledek stojí za to