• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ta kara mě drží už asi rok :grinning: prostě bude naše :dizzy_face: :dizzy_face: no od stimulky se břišanek moc nezměnil :grinning: jo a koblížek ma taky pěknej pupíček :wink:
24. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se musim podívat na kobli a mili na tebe jsem zvědavá jak to celé dopadne
24. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
panejo kobli už se rýsuje ..na mě by až do porodu nic vidět nebyklo páč mám břiocho jako prase ..ale na hubenejch je to pěkný a jak má kobli ty barevné fotky to je síla ,chvíli jsem teda přemýšlela co je to dítě a co ne ..no hm už jsem na to přišla ..
24. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: noo na hubenejch se mi to taky líbí :grinning:
24. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky,právě jsem se vrátila z hradu :grinning: :grinning: né z města,to mě jen tak skočilo do hlavy,někdo to někdo řekl,tu větu a já nevím kdo,že by Havel???no už mi řádně jebe :grinning: :grinning: tak dělám ty šneky z listovky,ale jak jinak,vyvstal problém,leží to jak mrchy v troubě a speklo se mi to dohro :astonished: :astonished: takže Retigovka ze mě fakt nebude,vyndám ten slepenec a každej si do té obr koule jen kousne :confounded:
24. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Leni,ty blechy z Milouše,to bylo jak piškvorky,jak to tu skotačilo v chodbě,jsem stříkala jak divá nějakým sráčem,abych to zabila,jsem měla nerva,že to drapneme my s Romanem
24. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jéje,to vypadá jako vánočka :confused: :confused: už jsem dopekla :angry:
24. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu neboj, u me to taky tak vetsinou vypada, no holt dobromily z nas nejsou ale vynahradime si to jinde, jen me ted jaksi nenapada kde :wink:
24. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Tuliku,no to mě taky nenapadá :grinning: a co u tebe,jak se máš?jsi v práci?
24. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :grinning: s malililinkatou nadeji :grinning:
24. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pry jsem tehu 5+4tt uz to vubec nechapu podle ceho to vypocital a pry mam tedy jeste tyden pockat ale jak to vypadalo dnes tak tam nic neni
24. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodim posledni foto
24. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji krásný den všem :slight_smile:
Mili tak to teda fakt nevím si z tebe asi dělaj blázna či co :angry: a co srdíčko už ti něco řekly :confused: no hlavně teda at je vše v pořádku ,ale teda fakt nechápu ty doktory že jednou řeknou tak a po druhý jinak je to celé divoké :rolling_eyes:
No já zase mizím jdem s manžou na pivo,ale já na vodku s džusem :grinning: ale jen trochu :wink: tak zatím pá kočenky moje zlatý večer juknu :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Teda Mili, nechápu kam ty chodíš k doktorům. Jeden tak, druhej tak a třetí zase jinak. Ti ať vrátěj diplomy.
Holky já už bych taky nejradši všechno vysadiila. Vždyť toho do sebe cpu denně tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrž prťka vydrž :grinning:
24. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dadu, no musím, ale už mě to sere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už jen 14 dní :grinning:
24. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
heerdek, vy se teda rozepisujete. to se nedá :grinning: a jinak ahooj všem :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš :dizzy_face: Já ještě určo 4-5 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj Lip, taky jsem je dnes dlouze dočítala :grinning: JAk je?
24. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lipáánku a ostatní ,mili jsem z tebe v šoku holka ...já jedu znova na kontrolu ve čtvrtek ,slíza mrcha neroste prej jí musim ještě napráškovat a ket v sobotu pokud bude slíza v oukeji a rozmrazí se pindouři
24. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda leni to je fofr :grinning: tak koukej chlastat ten kontryhel, at naroste :wink:
24. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Léňo, jé no tak snad, držím palečky. Díky za pochvalu pupíčku :dizzy_face:
jojo dadu za chvíli jdu na pivo a když neusnu tak si dam navrch kontry ..
až nasadim utroš už mě nikdo nikdy nevzbudí ,na ket mě potáhne smykem
24. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: si jantar, žadny usínaní a pěkně louhovat :grinning:
24. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jakýpak usínání. Já to ale teď odpoledne taky zalomila - na dvě hodiny. Jsem zvědavá, co budu dělat v noci :grinning:
24. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - já to ted ani nestíhám vše přečíst. sednu k tomu až večer. Takže doufám, že je vše v pořádku :slight_smile: Dá se říct, že pohoda. Zítra jdu na krev. tak doufám, že už mě objednaj i na utz. jooo a dnes mi přišla ta knížka - je suprováááá !!! A co ty?
24. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doky se smál že jsem po těch lékách napůl mrtvá ,jo dadu fakt si ho vyndam ten kontry ..
kouopila jsem si 2balíky listovky a budem doufat
no proto, člověk aby tě furt hlídal :grinning:
24. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek