Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
wrtulka
31. srp 2009
Ahojky Koblizek x-) Jé a gratuluju k těhu 🙂 Po jak dlouhý době se vám povedlo? x-)
Medunko ty jsi nebyla spokojená v Heliosu?
medunaautor
31. srp 2009
Wrtul já jsem chodila do práce a marodila jsem až po transferu
koblichzek
31. srp 2009
No zkoušíme už delěí dobu a tohle je po prvním KETu. Et se nekonal kvůli OHSS. Je to mé první IVF
lenkacar
31. srp 2009
takže přenáší se 4embria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koblichzek
31. srp 2009
Ty volííííís, Lení, ty budeš nosnice 😃 . Sakra, to by bylo, aby nebylo
medunaautor
31. srp 2009
Leni,tak to je hotofffka to musí vyjít
lenkacar
31. srp 2009
pa holčičky jo je to hotofka mizim máme to daleko
medunaautor
31. srp 2009
to budeš doma Vládísovi kvokat 😃 😃
milagross
31. srp 2009
Leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak honem holit,koupat navonet at jim pripravis krasny pokojicek 😃 😃 😃 😃 😃
koblichzek
31. srp 2009
Wrtul, já zatím nemarodím vůbec, ale zítra jdu ke svému gyn. tak uvidíme. Ale doma být nechci, záleží taky na tom, co děláš
milagross
31. srp 2009
Medu napisu ti dory recept na turnovsky minutkovy gulas a jedli jsme ho tri dny 😃
medunaautor
31. srp 2009
Lenka už má pokojít hotovej,mají krásnej novej kobereček,vysoký chlup,ty tam musej držet.Makala na pokojíku měsíc 😉
medunaautor
31. srp 2009
jo Mili,napiš,hlavně ať ty zasraný kamna nevidím,tak tři dny :-p
milagross
31. srp 2009
bujon
kecup
5 zampionu
cesnek
paprika
majoranka
mouka hladka
kureci prsa
vejce
kai
cibule 1
brambory
kapie
Maso nakrajet na nudlicky osolit,opeprit na oleji orestovat.Pridat na kolecka cibul,na platky zampiony a opet orestovat.Pak pridat utreny cesnek,kari,majoranku,mletou papriku,kapie,kecup a orestovat.Zalit vyvarem a nechat povarit
milagross
31. srp 2009
Medu je to rychly a moc dobry jo a ty brambory jsou tam proto ze se to dela s bramborackama
milagross
31. srp 2009
Kobli mas dnes volno?
medunaautor
31. srp 2009
teď se tady tlemím a těch žampionu musí být přesně 5 😃 😃 já jich dám 6 😃 díky za recept,ukolhním to ale s říží-to je po rákosnicku rýže 😃
koblichzek
31. srp 2009
Né, jsem v práci Mili, ale už jsem tak nějak připravená, tak jsem přišla nakouknout.
wrtulka
31. srp 2009
leckar tobě budou dávat 4 embria jo? =-) =-)
Koblizcek tak to máš super 🙂 a měla jsi ten OHSS vážnej? nebo dobrý?
milagross
31. srp 2009
Tak jich tam dej treba 6 a netlem se 😃
koblichzek
31. srp 2009
Wrt, měla jsem 2-3 stupeň. Asi i vážnější. Byla jsem 14 dní v nemocnici a nechtěly mi splasknout vaječníky a játra taky stávkovala 😃
medunaautor
31. srp 2009
Kobli,už máš naleštěné ukazovátko 😉
wrtulka
31. srp 2009
Kaoblichzek tý jo tak to nic moc :-S 😞
a po kolika jsi to měla vajíčkách?
Holky ony se někde fakt ještě dávají 4 embria? :-o
koblichzek
31. srp 2009
Si piš medu a taky novou houbu, heč 😃
milagross
31. srp 2009
A kobli uz mas orezany kridy pekne do spicky?
koblichzek
31. srp 2009
Já jsem měla myslím kolem 27 vajuch a udrželo se 18 a ty zamrazíkovali. Na první KET použili 8, takže jich je ještě 10, pro případ, co kdyby :-|
koblichzek
31. srp 2009
Mili, křídy se ohoblujou samy, až začnu psát jak divá 😃
medunaautor
31. srp 2009
a jakou barvičku má houbička?teď je ještě voňavá,ale až se párkrát namočí a vyždíme,to bude humáč :-p ale ukazovátko to je potřeba x-) x-)
milagross
31. srp 2009
No Wrtul ja mam 5 IUI za sebou a 6 IVF-ICSI.Ted jsem po 6tem ICSI,jsem tehotna ale vypada to spatne,takze vse neuspesne.Musim jeste docist tve albicko
koblichzek
31. srp 2009
Mili houbička je do žluta. a ukazovátko musí být, správně. Čím bych je jinak třískala 😃

Začni psát odpověď...

Odešli