• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
nečetly jste jak se podařilo vyfotit tu molekulu a je tam že pracujou s kmenovýma bunkama embrií v ústavech ,kdoví kde je můj zbytek ,nechali mi jen ty nejkvalitnější
31. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Díjinka má pravdu,kdo si hraje nezlobí,asi to zavedu doma :wink:
31. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo minule mi řekla jsou 3 a jsou v pořádku a zdravé ..
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si taky myslím,že s tím čachrujou.Jo četla jsem to na netu.Wrtul jdu si tě přečíst
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já v noci honila mouchu ta blbka se zbláznila a lítala po stropě a pak si kráva sedla na vertikálku a já do ní flákla plácačkpu a žaluzka odpadla ,ulomila jsem 2zobáčky z palstu ..měšla jsem 1náhradní ,ale je zlomená i dole jak jsou ty korálky jak jsou pospojované ,moucha zkurvená .. :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko přečti :frowning2:
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Tuliku do jakeho pronatalu chodis?Ja do Teplic :grinning:
Jinak zdravim vsechny :grinning:
Leni ani nevim jak vyjadrit to jak a co vse ti dnes a dalsich par dni preji nez se ukazou konecne ty dve carecky.Takze myslim na tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si taky přečetla no wrtul to je smutné
31. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju všem sna d to dobře dopadne ..
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Wrtul,Helios znám,jezdila jsem tam
31. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co mám uvařit,mám tady kuřecí prsa,ale něco,co se bude dát žrát alespoň dva dny,a´t je toho hodně
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leckar je to smutné já vím..
Medunko ty jsi jezdila do Heliosu? a už nejezdíš? Chodíš jinam? Nelíbilo se ti tam?
Holky ale my se nevzdáváme.. i když je to těžký :frowning2:
Příště to vyjde věřím tomu !
Leckar tobě moc držím palečky .. když si jdeš pro ty zmrzlinky :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
medunko já bych to naložila a pak přírodní .. to dělám často a moc to chutná, nebo čínu..ta se dá nastavit sojovým masem.. :wink:
31. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu já dělala rýži a čínu ta se dí ohřejt,nevim jak mi bude možná se stavíme na objet na nějakou hotofku :grinning: :grinning: :grinning: ,ba ne to jezdim taky na čínu ,koukala jsem že holky maj polštáře a lewží nazpátek ..co si o to myslíte?
31. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak jsem chtěla slepit ten plast na tý žaluzce a výsledek je ten že mám zalepený prsty a stejně to nedrží ..
31. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hotofku na objet si dej,alespoň nebudeš muset dělat kastrolový tanec doma u plotny :grinning: a lehni si taky až pojedete dom.Udělám čínu,nějak to ponastavuju,aby toho bylo hodně alespoň na dvy,nejlépe tři objedy :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
objet a hotofka,to budu už používat furt jo a udělám taky říži k tomu :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo medu ponastavuj to já si koupila tu sypkou směs na čínu a uvařilam jí zvlášt a pak nalila na to masíko se zeleninou tak toho je docela dost
31. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,ještě ,že jsi se nepřilepila k tomu i ty,to by v CARu čuměl na drát,kdyby jsi tam přijela i s žaluzkou na ruce :grinning:
31. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ten vteřinák drží na těch prstech jako bejk ..ještě že jsem si vlasy obarvila včera ještě bych si pořilepila i vlasy
31. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám dřevěný žaluzky,to by nebylo dobrý do nich praštit :grinning:
31. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky za chvíli jdu volat a pak začne tanec do sprchy umějt podvozek vyholenej ze včera a jinak sbalíno mám
no medu ten plast už taky neni co býval :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,plácačka vydržela žaluzka odpadla
leni, nechala bych si dat vsechny co se rozmrazi a asi bychi taky zalehla, zvlast kdyz to je posledni pokus ..., ted bych tomu dala vse co jen muzu, abych si pak rekla ze jsem udelala to podle sebe nejlepsi - zalom to na zadni sedacce a at te pekne hodi ten tvuj domu a opecovava te nebo tam na nej vlitnem vsechny :wink:
vrtulko vitej :slight_smile:
mili ja ted pujdu poprve do prazskeho pronatalu, objednavala jsem se tam v cervnu a termin byl az ted ...
medu, kdyz uz budes v tom vareni, nechces mi poslat? taky budu muset neco uklohnit k veceri a mam totalni lenoru a nic se mi nechce :frowning2:
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hrozný s podvozkem,vyholím ho a druhý den už vypadá jak kriminálník,jak to raší :confused:
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli,mě se právě taky nechce nic a hlavně nápady žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuli,kde to jsi na té fotce v pasu,je to u moříčka?
31. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Tulíku..díky za přivítání
:dizzy_face:
Holky zůstáváte při stimulce doma nebo chodíte do práce?
31. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu můj taky ,mám nějaký mlíko skin tak jsem si s tim včera natřela pípu a dneska jsem na ní nekoukala tak snad tam neni strniště,jdu volat za chvíli vám dam vědět..
Ještě jednou ahoj
Zdravím Wrt :wink:
Leničko, strašně mooooooc ti držím palečky, pak je hezky krm,, hlaď a řkej jim jak je máš ráda. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek