• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahoj Dado já jdu zas uklízet a uvařit se mě nechce a nevím co uvařit :angry:
1. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nevař, je teplo :grinning: pa
1. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím něco vymyslím jednoduchý a hlavně rychlý :grinning: pa pa
1. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile: já taky nevařím, manža není doma, tak se něčím ošulím... :slight_smile: Jak mě to zítra čeká, tak mě přepadají obavy, sem tam mě úplně trnou nohy a žaludek, jak když jde člověk na nějakou zkoušku... Taky jste se trošku bály? Jo a holčiny máte k neschopence vycházky nebo ne?
1. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky ,ivo to jsi dobrá ,mě to píchala mamka do prdíse a udělalao se mi zle ,měla jsem to hustý málo naředěný..blé..to mi poradila sestra v ordinaci a pak tu holky řikaly že to ředí 2prášky a 2 vody a já měla 2prášky a 1 vodu ..fuj to byl tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak už se ti to blíží tak přeju pěknou snůšku ..jinak holky je mi dobře ... :wink:
1. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo já se bála a bojim všeho ... :wink: :wink: :wink: ale dá se to vydržet v poho ,hlavně že to nedělaj zaživa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já měla jednu ampuli prášku a jednu vody a řekli do břicha, asi je to jedno kam to bodneš nevím, ale bolelo to teda...
Tak fajn, že je ti dobře a odpočíváš doma?
1. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ještě zítra budu odpočívat a pak už tak nějak normál :slight_smile: ,já měla 10 000 j. pregnylu, jsem tlustá
1. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prdinec tlustá...myslíš , že je to na váhu? Jen mě překvapilo to břicho, když všichni mluvíte o zadnici... A jsi na neschopence? Asi na ně myslíš na miniatůrky co? Dá se na to nemyslet?
1. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni tak drzi,drzim :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenni ja mela take 10 000.j pregnylu a to jsem malinkata a hubena.
Iva ja se take u pregnylu rozbrecela,mela jsem manzela zepredu u obliceje a mamca pichala,nastesti je zdr.sestra,ale i tak jsem rvala jak mala holka,tak nejak jsem se bala ale i na me prisla takova bezmoc a depka co vsechno se kvuli tomu musi delat(a jini si toho nevazi).
1. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo přesně jak říkáš, sice to bolelo, ale pociťovala jsem i nějakou depresi z toho nebo co...že je to jako poslední injekce stimulace a teď se to má všecko dít ... a když nic tak zase znova...
1. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem..
nevím jeslti si budete pamatovat ráda bych se vtírla.. tématicky k vám patřím..
někde jsem četla že jste super parta a že tu není o srandu nouze a to teď potřebuju.. :wink:
Ahojky Ivan koukám jak jsi zvládla Pregnyl a táák neboj dobře to dopadne!Zítra máš nástup viď? a máš nějakou krásnou košilku na OPU? Já měla s Žirafkama ty prý nosí štěstí :wink:
1. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mám bílou s kytičkama :grinning: Wrtu ty jsi z heliosu taky jsi píchala pregnyl do břucha?
1. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivan tak to ještě vyběhni a kup s Žirafkama :grinning:
né kecám.. já měla žirafky a prd z toho.. teď mám objednanou se slůňatama s chobotama nahoru!
No jasně taky sem píchala sama a do břicha a bolelo to :confounded: ale myslím že to bylo ok - pak všechno.
1. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
milagros koukala jsem jak jsi dopadla na kontrole :frowning2:
ale když mimi roste tak je tu ještě nějaká naděje že to dobře dopadne.. naděje umírá poslední takže já držím palce aby tohle dopadno!
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtu nemůžu být zase tak pověrčivá...už tak manžu furt okřikuju, když si dělá srandu co s tolika vajcama atd... když člověk neví, nechci radši nic slyšet... Ale dostala jsem od mamky woodo panenku kofolku pro štěstí, tak snad ho přinese... :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám takovou srandovní s včelkama, tak bych si mohla vzít tu... :grinning:
1. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky holky jak se vede :slight_smile: tak jsem začla vařit :angry: no maso na štávě a bud rýže nebo těstoviny :wink:
tak mě píchal manža-injekce :grinning: já vidím jehlu a je mě špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten pregnyl jsem měla taky 10 000.j a dobrý :wink: no jednou jsem musela si píchnout sama bo manža byl KO :frowning2: no kdyby jste mě viděly hrůza jsem myslela že omdlím s jehlou v břuchu hnus se mě třepaly rucea asi půl hodiny jsem se k tomu přemlouvala :grinning:
Ivi držím pěstičky at je to OK neboj se nic to není :wink:
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si zase nedovedu představit, že bych dala manželovi jehlu ať mě sní píchne...už ho vidím... :slight_smile: takhle jsem si to koordinovala sama, kdy jsem připravená...
1. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Ivan tak si vezmi s včelakama!!! Ať si stylová ! :dizzy_face:
A neboj ono to opravdu nic není. Já se na poprvý taky bála..ale spíš sem pak měla takovej náádhernej pocit když mi řekli že mám 18 vajíček a odcházeli jsem odtamtud s tím že vím že bude o to všechno dobře postaráno! To sem měla fakt super náladu a tak..Takže uvidíš bude dobře..
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu neco uvarit bo se tu urvu se musim nejak zabavit :grinning: Od sestrenky mala sla dnes poprve do skolky.Ona je muj totalni milacek a tak jsem to vorvala,uz mi volala ze ma kuratko jako znacku tak jsem spustila. :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Wrtul prave ze tam zadny mimi nejni.Je tam jen gestacni vacek a ten je prazdny a ten trosku povyrostl ale take ne o tolik kolik by mel.Uz to neresim jen chci aby byl uz vsemu konec.A snad to nekdy jeste zkusime znovu,nevim,uvidime
Iva taky jsem s toho spise mela hezky pocit nez abych se bala,proste se blizi neco jakoby ke konci proste se to uz nejakym smerem hybe :grinning: uvidis a neboj nic to neni
1. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili chápu že chceš aby toho už byl konec.
TAkže ještě týden viď? Tak třebas tam za týden bude mimi se srdíčkem. Já vím chápu že v tohle už nedoufáš..ale doktoři asi jo když tě ještě neposlali na revizi.
Tak uvidíš moc bych ti přála aby se stal malý zázrak - aby si to to miminko vybojovalo i když chápu že je to strašně těžký :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, ahoj holky, konecne jsem se sem dneska dostala :slight_smile:
wrtul vitam te, psaly jsme si na zirafkach, pripomela jsi se mi s tou zirafi kosilkou :wink:
tak jsem se holky rozhodla ze do toho ted hned pujdem znovu, tak uvidim co v pondeli doktor na to :wink:, prasulky sezenu a holt ta hypoteka jeste chvili bude, nu coz :wink:
1. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili je to ted těžký věřím že to chceš mít zasebou,ale dáš se do pořádku a pak jak se na to budeš cítit tak znovu do boje :wink: jo děti když jdou poprvé do školy je to úžasný jak jsou natěšený a štasntí :slight_smile: hlavně aby jim to vydrželo :wink: a ted hlavně se drž a bud v pohodě :wink: vím že to půjde těžko,ale život je takový a život jde dál
1. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Tulíku..
no jasně že tě znám! Si mi byla povědomá..
no te´d bude košilka se slůňatama a mám vyhlídnutou krásnou těhutenskou s kočičkama :wink: :grinning:
vy jste byli na IvF kdy? květen nebo tak? My půjdeme říjen/lisotopad a věřím tomu že to dopadne!
1. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny mam uvareno :grinning: tak ted uz se manza muze ukazat mezi dverma :grinning: .Jo se zvladne,nic jineho nam tu ani nezbyva nez vstat opet na nohy a do boje :confounded: Ale moc diky za podporu
1. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul my jsme byli na KETu v květnu a na dalším KETu v červenci. To už jsme vyčerpali všechno a teď už budeme samoplátci, bude to náš čtvrtý cyklus, takže darda. Nejdřív jsem si myslela, že si dáme delší dobu pauzu, ale teď už na to koukám jinak a těším se na další šanci
:wink:
1. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili presne tak, ja jsem si rekla, ze dokud mi nekdo nevezme delohu nebo vajecniky, tak to nevzdam i kdybych chcipnout mela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek