IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
1. zář 2009

Ahoj Dado já jdu zas uklízet a uvařit se mě nechce a nevím co uvařit 😠

dadous
1. zář 2009

😀 nevař, je teplo 😀 pa

daja.w
1. zář 2009

musím něco vymyslím jednoduchý a hlavně rychlý 😀 pa pa

ivanau
1. zář 2009

Čau holky 🙂 já taky nevařím, manža není doma, tak se něčím ošulím... 🙂 Jak mě to zítra čeká, tak mě přepadají obavy, sem tam mě úplně trnou nohy a žaludek, jak když jde člověk na nějakou zkoušku... Taky jste se trošku bály? Jo a holčiny máte k neschopence vycházky nebo ne?

lenkacar
1. zář 2009

čus holky ,ivo to jsi dobrá ,mě to píchala mamka do prdíse a udělalao se mi zle ,měla jsem to hustý málo naředěný..blé..to mi poradila sestra v ordinaci a pak tu holky řikaly že to ředí 2prášky a 2 vody a já měla 2prášky a 1 vodu ..fuj to byl tlak 😝 😝 😝 😝 ,tak už se ti to blíží tak přeju pěknou snůšku ..jinak holky je mi dobře ... 😉

lenkacar
1. zář 2009

ivo já se bála a bojim všeho ... 😉 😉 😉 ale dá se to vydržet v poho ,hlavně že to nedělaj zaživa 😀 😀 😀 😝

ivanau
1. zář 2009

Leni já měla jednu ampuli prášku a jednu vody a řekli do břicha, asi je to jedno kam to bodneš nevím, ale bolelo to teda...
Tak fajn, že je ti dobře a odpočíváš doma?

lenkacar
1. zář 2009

jojo ještě zítra budu odpočívat a pak už tak nějak normál 🙂 ,já měla 10 000 j. pregnylu, jsem tlustá

ivanau
1. zář 2009

Ale prdinec tlustá...myslíš , že je to na váhu? Jen mě překvapilo to břicho, když všichni mluvíte o zadnici... A jsi na neschopence? Asi na ně myslíš na miniatůrky co? Dá se na to nemyslet?

milagross
1. zář 2009

Ahojky Leni tak drzi,drzim 😀 😀 😀

milagross
1. zář 2009

Lenni ja mela take 10 000.j pregnylu a to jsem malinkata a hubena.
Iva ja se take u pregnylu rozbrecela,mela jsem manzela zepredu u obliceje a mamca pichala,nastesti je zdr.sestra,ale i tak jsem rvala jak mala holka,tak nejak jsem se bala ale i na me prisla takova bezmoc a depka co vsechno se kvuli tomu musi delat(a jini si toho nevazi).

ivanau
1. zář 2009

Jo přesně jak říkáš, sice to bolelo, ale pociťovala jsem i nějakou depresi z toho nebo co...že je to jako poslední injekce stimulace a teď se to má všecko dít ... a když nic tak zase znova...

wrtulka
1. zář 2009

Ahojky všem..
nevím jeslti si budete pamatovat ráda bych se vtírla.. tématicky k vám patřím..
někde jsem četla že jste super parta a že tu není o srandu nouze a to teď potřebuju.. 😉
Ahojky Ivan koukám jak jsi zvládla Pregnyl a táák neboj dobře to dopadne!Zítra máš nástup viď? a máš nějakou krásnou košilku na OPU? Já měla s Žirafkama ty prý nosí štěstí 😉

ivanau
1. zář 2009

😀 mám bílou s kytičkama 😀 Wrtu ty jsi z heliosu taky jsi píchala pregnyl do břucha?

wrtulka
1. zář 2009

Ivan tak to ještě vyběhni a kup s Žirafkama 😀
né kecám.. já měla žirafky a prd z toho.. teď mám objednanou se slůňatama s chobotama nahoru!
No jasně taky sem píchala sama a do břicha a bolelo to 😖 ale myslím že to bylo ok - pak všechno.

wrtulka
1. zář 2009

milagros koukala jsem jak jsi dopadla na kontrole ☹
ale když mimi roste tak je tu ještě nějaká naděje že to dobře dopadne.. naděje umírá poslední takže já držím palce aby tohle dopadno!

ivanau
1. zář 2009

Wrtu nemůžu být zase tak pověrčivá...už tak manžu furt okřikuju, když si dělá srandu co s tolika vajcama atd... když člověk neví, nechci radši nic slyšet... Ale dostala jsem od mamky woodo panenku kofolku pro štěstí, tak snad ho přinese... 😵

ivanau
1. zář 2009

Ještě mám takovou srandovní s včelkama, tak bych si mohla vzít tu... 😀

daja.w
1. zář 2009

čusky holky jak se vede 🙂 tak jsem začla vařit 😠 no maso na štávě a bud rýže nebo těstoviny 😉
tak mě píchal manža-injekce 😀 já vidím jehlu a je mě špatně 😝 a ten pregnyl jsem měla taky 10 000.j a dobrý 😉 no jednou jsem musela si píchnout sama bo manža byl KO ☹ no kdyby jste mě viděly hrůza jsem myslela že omdlím s jehlou v břuchu hnus se mě třepaly rucea asi půl hodiny jsem se k tomu přemlouvala 😀
Ivi držím pěstičky at je to OK neboj se nic to není 😉

ivanau
1. zář 2009

Já si zase nedovedu představit, že bych dala manželovi jehlu ať mě sní píchne...už ho vidím... 🙂 takhle jsem si to koordinovala sama, kdy jsem připravená...

wrtulka
1. zář 2009

Jasně Ivan tak si vezmi s včelakama!!! Ať si stylová ! 😵
A neboj ono to opravdu nic není. Já se na poprvý taky bála..ale spíš sem pak měla takovej náádhernej pocit když mi řekli že mám 18 vajíček a odcházeli jsem odtamtud s tím že vím že bude o to všechno dobře postaráno! To sem měla fakt super náladu a tak..Takže uvidíš bude dobře..

milagross
1. zář 2009

Jdu neco uvarit bo se tu urvu se musim nejak zabavit 😀 Od sestrenky mala sla dnes poprve do skolky.Ona je muj totalni milacek a tak jsem to vorvala,uz mi volala ze ma kuratko jako znacku tak jsem spustila. 😵

milagross
1. zář 2009

No Wrtul prave ze tam zadny mimi nejni.Je tam jen gestacni vacek a ten je prazdny a ten trosku povyrostl ale take ne o tolik kolik by mel.Uz to neresim jen chci aby byl uz vsemu konec.A snad to nekdy jeste zkusime znovu,nevim,uvidime
Iva taky jsem s toho spise mela hezky pocit nez abych se bala,proste se blizi neco jakoby ke konci proste se to uz nejakym smerem hybe 😀 uvidis a neboj nic to neni

wrtulka
1. zář 2009

Mili chápu že chceš aby toho už byl konec.
TAkže ještě týden viď? Tak třebas tam za týden bude mimi se srdíčkem. Já vím chápu že v tohle už nedoufáš..ale doktoři asi jo když tě ještě neposlali na revizi.
Tak uvidíš moc bych ti přála aby se stal malý zázrak - aby si to to miminko vybojovalo i když chápu že je to strašně těžký ☹

tulik1
1. zář 2009

ufff, ahoj holky, konecne jsem se sem dneska dostala 🙂
wrtul vitam te, psaly jsme si na zirafkach, pripomela jsi se mi s tou zirafi kosilkou 😉
tak jsem se holky rozhodla ze do toho ted hned pujdem znovu, tak uvidim co v pondeli doktor na to 😉, prasulky sezenu a holt ta hypoteka jeste chvili bude, nu coz 😉

daja.w
1. zář 2009

Mili je to ted těžký věřím že to chceš mít zasebou,ale dáš se do pořádku a pak jak se na to budeš cítit tak znovu do boje 😉 jo děti když jdou poprvé do školy je to úžasný jak jsou natěšený a štasntí 🙂 hlavně aby jim to vydrželo 😉 a ted hlavně se drž a bud v pohodě 😉 vím že to půjde těžko,ale život je takový a život jde dál

wrtulka
1. zář 2009

Ahojky Tulíku..
no jasně že tě znám! Si mi byla povědomá..
no te´d bude košilka se slůňatama a mám vyhlídnutou krásnou těhutenskou s kočičkama 😉 😀
vy jste byli na IvF kdy? květen nebo tak? My půjdeme říjen/lisotopad a věřím tomu že to dopadne!

milagross
1. zář 2009

Holciny mam uvareno 😀 tak ted uz se manza muze ukazat mezi dverma 😀 .Jo se zvladne,nic jineho nam tu ani nezbyva nez vstat opet na nohy a do boje 😖 Ale moc diky za podporu

tulik1
1. zář 2009

Wrtul my jsme byli na KETu v květnu a na dalším KETu v červenci. To už jsme vyčerpali všechno a teď už budeme samoplátci, bude to náš čtvrtý cyklus, takže darda. Nejdřív jsem si myslela, že si dáme delší dobu pauzu, ale teď už na to koukám jinak a těším se na další šanci
😉

tulik1
1. zář 2009

mili presne tak, ja jsem si rekla, ze dokud mi nekdo nevezme delohu nebo vajecniky, tak to nevzdam i kdybych chcipnout mela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!