IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivanau
5. zář 2009

Ahojky, tak jsem volala embrijkům a 7 je krásných 7 a více buněčných, 2 mají méně buněk a 1 se rozpadá... Tak 7 krásných 😵 jen tak dál...

lenkacar
5. zář 2009

ivi to je moc hezká zprávička tak jim držíme pěstičky ...jinak přeju všem hezké ránko,ráno nás brzy vzbudila zrpáva od vladísovo kámoše že maj hočičku a ted jsem to znovu na půl hodky zalomila ,vlastně jsem do té doby ani nevylezla z pelechu,byla jsem se jen najíst a četla jsem si ,taková príma sobota ,jen mi bolí hlávka ,musim víc pít ..vladfís vaří česněečku to je na moje nadýmání akorát ,mě chce snad zabít ,abych si roztrhla prdku 🙄

ivanau
5. zář 2009

Nadýmá ten Utrogestan že? Nebo kdo ví co...ale mám to taky 😅

dadous
5. zář 2009

juu tady je dnes mrtvo 😅 to se asi všichni valíte u telky , jako my, ted jsem to na dvě hodky zalomila 😅 pže jsme dopobyly zas uklízet chalupu, dnes už naposledy 😵
ivi krasny zpravičky, takže kdy bude ET?

koblichzek
5. zář 2009

Ahojky všem, opravdu je tu nějaké mrtbo, ale to bude počasím, tady od rána prší, je zataženo, tak jsem to taky odpo zalomila. Jinak mě teda taky pěkně Utrouš nadýmá a nafukuje, takže větry jsou i u nás 😀

koblichzek
5. zář 2009

No dobře, jdu si umýt hlavu a dávám vám půl hodiny na to, bayste sem některá přišla. Se tu sama bojím 😀

koblichzek
5. zář 2009

😀 ne bayste, al ABYSTE 😀

koblichzek
5. zář 2009

😀 ale 😀

ivanau
5. zář 2009

Já lžím a čumím na telku na DVD, v telce nějak nic není... Manža povysával, dokonce vytřel, byl nakoupit, tak jsem obletovaná 😉
Daduš já nevím, říkali v pondělí nebo v úterý...jdu v pondělí na ultrazvuk kvůli tomu OHSS, tak snad to bude ok a vrátí nám je 😔 🙂

koblichzek
5. zář 2009

A jak se Ivuš citíš?

dadous
5. zář 2009

kobli ja už dneska dobíram poslední utroš 😅 😅
ivi tak to ti už pak vložej rovnou miminka 😀

koblichzek
5. zář 2009

Jé ty se máš. Gratuluji 😉 Já jsem dnes také o 6 prášků lehčí. K¨Přestala jsem brát Ascorutin - měla jsem ho na to špinění. Tak snad bude vše OK.

dadous
5. zář 2009

tak to je parada, už aby jsme normalně těhulily vid?

koblichzek
5. zář 2009

No to teda jo. Musím si počkat do 6. října. Jdu na kontrolu a pokud bude vše OK, tak by mi to měl taky vysadit, páč to budu už 12tt+3

dadous
5. zář 2009

teda až v říjnu 😕 chudinko, to bude dlouhy čekaní, ale tobě to vlastně uteče, když chodíš do prace 😉 ja ted v utery začnu 12tt 😵 😵

koblichzek
5. zář 2009

Já zítra 8 🙂 . Dnes mi je poprvé vcelku dobře, sice ráno šlo něco ven, ale pak super 😀 . A co, už porostlo bříško?

dadous
5. zář 2009

jo ted už roste víc a víc, ale protože zas žeru, jak kdyby měla bejt valka 😀 v pondělí mi snad přijdou už ty kalhoty, mě už jsou moje všechny maly a nemam co na sebe, zítra jedem do HK tak si musím koupit nějaky trika 😀

koblichzek
5. zář 2009

No, já jsem teď koupila nějakou tu tuničku a tričánka od kolegyně za výhodné penízky, takže něco málo mám do foroty. Tak ho dej do albíčka 😉 U mě nějak zvlášť nezměněno, je už to není měkký špek, ale pěkně ztvrdlo. Už si všiml i manža. Je teď úpně zlatej
Jinak 17 dní dostaneme řidičák 😵

dadous
5. zář 2009

😀 ja mam pořad měkko 😀 pak hodím pupík až z další kontroly na ultra 😉

koblichzek
5. zář 2009

Jasně. Ale začíná se mi konečně vracet chuť k jídlu. Možná to bude tou jídelnou v práci - jako že nečuchám ty mrady, když to vařím já, ale přijdu k hotovýmu.

dadous
5. zář 2009

no to je možny, no ja fakt nevím co je to nechut k jídlu 😀

koblichzek
5. zář 2009

To ti fakt závidím. Já už potřebuji zase nabírat ta kila, co jsem shodila. To ta moje těhu kolegyně, zvracela 3 měsíce. U nás se docela s těhu učkama roztrhl pytel. Na jedné ZŠ jsou 3, u nás zatím se mnou 2 a jedna se pokouší.

dadous
5. zář 2009

😀 jee to zas bude nedostatkovy zboží 😀 😀

koblichzek
5. zář 2009

No docela jo, páč učit za ty prachy nikdo nechce. To fakt nechápu, takový hodný děti dneska 😀

dadous
5. zář 2009

😀 no taky to nechapu 😀 tak říkaš, že manža je na tebe hodnej, jo ? 😵

koblichzek
5. zář 2009

No, asi mu to nějak začíná opravdu docházet a už asi i on věří, že to dopadne dobře.
Kdepak dneska všechny jsou? Jak je u vás?

dadous
5. zář 2009

tady je hnus od rana, zejtra jsme chtěli jet na nějakej zamek ale jestli bude jako dneska, tak skaknem jen do kina 😵 už mi tady z toho hrabe, potřebuju mezi lidi 😀

koblichzek
5. zář 2009

To se ti nedivím. Jsem docela ráda, že chodím do práce. Nakonec mi i ty kolegyňky (některé) dodávají docela sílu. I ty děti 🙂
No tak v kině jsme s manžou byli snad 2x za celých 13 let 😀

dadous
5. zář 2009

😀 my ted do kina jezdíme docela často, ale jen na česky filmy 😅 jsme líny číst titulky 😀

koblichzek
5. zář 2009

To ti docela závidím. Manža kino nemusí. Radši si počká, až je to na DVD. Ale zámky, ty nás taky baví. Dadoušku a jak máš vycházky?