IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. zář 2009

to je normál,taky takhle chrastím v hrnkách,ještě ,že je máme ,ty hrnky 😉

lenkacar
17. zář 2009

no a já tady 1kč ,v druhým hrnku 20kč ,no dobrý ,nakonec jsem to dala dokupy

nadis.h
17. zář 2009

😀 Leni já včera takhle namistrovaně občas nakupuju .. u kasy vyndám peněženku a zjistim, že tam nic nemám.. 🤐

lenkacar
17. zář 2009

tak jdu věšet prádlo ...kámoška mě zdržela ..

nadis.h
17. zář 2009

Holky teď byla málem moje smrt!!! Vylezu z wecka a v chodbě po světlé plovoučce běží pavouk velký jako sfiňa! 😨 😲 Jsem se lekla,že jsem si málem nadělala do pyžama. 😀 Tak jsem ho zašlápla tak, že jsem měla pantofle a na nich ještě Karla pantofle a dodělala jsem ho mopem... 😝 😀

dadous
17. zář 2009

a ted budeš mít smulu 😕

nadis.h
17. zář 2009

Dadu to nebyl žádný pavouček na štěstí. To byla sfiňa velká... 😝 To bych tady nevydržela vědět, že mi tu něco takovýho běhá... 😨 😀

dadous
17. zář 2009

brr, hele ja bych ho taky zamordovala 😀

dadous
17. zář 2009

tak ja jdu aspon vyluxovat 😝 😝

meduna
autor
17. zář 2009

fuj,tak jsem si kousla do párku a málem jsem se poblila,když jsem si představila ten hnus co ti tam běhal po podlaze 😲 já bych na to ani nešlápla,mě by hned vzal šlak 😝

nadis.h
17. zář 2009

medu no však jsem se klepala jak osika... 😝 musela jsem mít dvoje boty, abych byla schopná to zašlápnout ... 😀 Ale musela jsem vidět, že to je mrtvý jinak bych pak tady čuměla celej den na zem jestli to někde není a Karel by musel vyst 😀 hovat večer třičtvrtě ložnice. Jinak bych nešla spát.. 😀

tulik1
17. zář 2009

ty vogo medu to mi povidej, minule mi sezral pes v lese veverku, no to byl hnus, jsem myslela ze to tam hodim, jeste ze jsem byla pred snidani ... 😀

lenkacar
17. zář 2009

tak já vidět tu sfiňu tak odcházím z bytu 😉 😉 😉 😉

meduna
autor
17. zář 2009

tulik 😲 a co máš za psa??ty by jsi určo nemohla ke mě domu s pejskem na kávičku,když mám ty morčata 😀 to by byl asi jejich poslední den né?
Pavouky nenávidím k smrti.To bych dala klidně myši francouzáka,než aby na mě vlezl pavouk

lenkacar
17. zář 2009

odcházim je pomalej výraz ,no ale to dilema ,zaleze a už nevyleze a až v noci ..a spadne přímo na mě ...fuj holky kdo ty pavouky vymyslel 😝 😝 😝

tulik1
17. zář 2009

medu je to labrador, takze sezere co muze, ale i tak je to ten nejuzasnejsi pejsek na svete pro me 🙂

nadis.h
17. zář 2009

To jo je to humus... 😝 To i ten had mi nevadí... ale pavouci... 😝 a myši to samé... 😝

Tuliku to asi jorkšír nebude co ten Tvůj pejsek?! 😀

meduna
autor
17. zář 2009

já chci taky pejska,ale musím sehnat něco příručního,jinak by se k nám do bytu nevešel a stejně velkej pes by byl hroznej chudák v bytovce.Labradoři jsou moc fajn

tulik1
17. zář 2009

me vic nez pavouci vadej mouchy, sedi na vsech hov... a pak si sednou na tu buchtu co si chci dat ke kaficku, ja to vsechno zabijim, pavouky, mouchy, hovada, komary no proste vsechny mrchy co mi zneprijemnujou zivot 😀

lenkacar
17. zář 2009

já bych líbla vše raději než vidět pavouka..kdybyste viděli ty nestvůry co sídlí u nás na chatě 😝 😝 😝 😝 to už jsou malý tarantule

meduna
autor
17. zář 2009

to já taky,jen toho pavouka ne,a to jen proto,že se ho bojím,ale Roman TO musí zabít,jinak kdyby mu TO uteklo,musí převrátit byt a najít TO

meduna
autor
17. zář 2009

mouchy nenávidím,to říká vždy moje máma,svině jedny hnusný,sedí to na hovnech,mrtvolách a pak to sedne na naše jídlo 😝

meduna
autor
17. zář 2009

no to věřím Leni,to co lezlo u mamky v baráku,jsem myslela,že mě to usmrtí 😕 my jim říkáme makety,protože to tak vypadá,že je to obr maketa,která snad ani nemůže v Česku být,ale je 😖

meduna
autor
17. zář 2009

máma má sklep a já jí vždycky říkám,mamko prosím donesla by jsi mi pití z maketova 😀

nadis.h
17. zář 2009

Fuj holky jen se o tom bavíte tak mám husí kůži..já mam pořád TO u dveří a nejsem schopná TO jít vyhodit.. 😝 🤐

tulik1
17. zář 2009

tak holky, loucim se s vami a mastim do te posilky, pokud to preziju, juknu vecer, tak se cinte at si poctu 😉

dadous
17. zář 2009

by mě vyhovovalo, kdyby stačilo uklidit jednou za měsíc 😅

milagross
17. zář 2009

Medu tak slyselas to jako?Jak se zas strilelo ve skole?V Ansbachu ty brdo to nejni vubec daleko odsud,tak to je zas sila

meduna
autor
17. zář 2009

jo něco jsem slyšela v radiu,zase nějakej šílenej střelec,no ono jim tady všem kapánek jebe z toho tlaku a strachu jak to bude dál.ještě,že na pohled neni poznat,že jsem Auslender,jinak bych se bála jít ven

dadous
17. zář 2009

¨tak na mě skočila nějaka hnusna ryma 😝 celej den pčíkám 😠 a ted se to začína spouštět 😝 jdu udělat čaj