IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
23. dub 2012

@cilkaa já budu mít také krátký protokol. Měla jsem ho už poprvé - Merional a Cetrotide. To jsem měla všech 7 vajíček oplodněných,ale zůstalo jen jedno embryjko. Teď mi jen navýší dávky,tak jsem zvědavá co to udělá. 🙂

danaho
23. dub 2012

@pawlla Ahoj, to mě moc mrzí. je logické,že po těchto zkušenostech se bojíš víc. já se teĎ toho druhého pokusu také bojím mnohonásobně víc. Asi pro to,že už vím co mě čeká a jak bolí ten neúspěch. Ale musíme věřit,že se nám to všem povede. 🙂

pawlla
23. dub 2012

No je to hrozne ta nejistota strach a hlavne to cekani ale snazim se myslet pozitivne a tohle IVF nam uz proste vyjde a kdy mas zacatek stimulace, nebo uz stimulujes ?

pawlla
23. dub 2012

@cilkaa noo taky doufam ze by to nekdy mozna mohlo vyjit i prirozene podle domtora jsem ja i manzel ok ale snazime se dlouho a nic

pawlla
23. dub 2012

@danaho ten neuspech je hrozny hlavne ani nevim co se vlastne stalo a proc se to stalo to uz se asi ani nedozvim ale snazim se myslet pozitivne ze to tentokrat urcite vyjde jeste ze uz mam doma jednu princeznu pomaha mi to lepe snaset

danaho
23. dub 2012

@pawlla ve čtvrtek jdu na fasovat léky a týden poté začínám stimulovat. 🙂 Zatím žádné dítě nemám,takže ten strach že by nemělo být si ani nechci připouštět. ☹

pawlla
23. dub 2012

@danaho dopadne to dobre a budes mit doma pekne miminko 🙂 ja si musim dat pauzu dva mesice protoze jsem musela na revizi delohy takze ja jedu pro leky az zacatkem cervence. Prvni mimi bylo sice neplanovane ale meli jsme velkou radost i tak otehotnela jsem ani jsem nevedla jak a to jsem brala antikoncepci a ted se snazime snazime a porad nic ☹

danaho
23. dub 2012

@pawlla Vážně, to je super že to takhle přišlo. Teda nevím jak pro vás v té době. Ale já teď po tom neúspěchu a letitém trápení bych to brala hned. 😀 A máš hoku nebo kluka?

pawlla
23. dub 2012

@danaho mam malou Izabelku v te dobe to byl dost zahul ale byli jsme moc radi a porad jsme teda ja jsem byvalej partner uz asi moc ne ale to je uz minulost ted se snazime uz tri rokzpy a kdyz jsem otehotnela po tomhle prvnim IVF byla to velka radost ale bohuzel priroda rozhodla ted to vyjde a tobe taky a nic jineho si nesmime ani pripoustet

pawlla
23. dub 2012

@danaho ja bych klidne brala i dvojcatka 😀

danaho
23. dub 2012

@pawlla jasně že nám to vyjde. A k Izabelce - krásný jméno přibudou třeba 2 brášci 😅 Kolik je Izabelce roků?Určitě nám to vyjde!!!

cilkaa
23. dub 2012

@pawlla já také beru dvojčata všemi deseti 🙂

@danaho já bych si také dala facku, za to jak jsem vše planovala, ve 31 jsem jeste zobala prášky. Také bych nevím co dala za náhodné těhu i kdykoliv dřív.

TEĎ TO VYJDE A BASTA 🙂 musíme myslet pozitivně.

pawlla
23. dub 2012

@danaho jsou ji skoro 4 je to stesticko nebyt ji tak nevim jak bych to zvladala

katka1311
23. dub 2012

@cilkaa jj nakukuji,páč tam jsou holky co se s nima znám 🙂
@pawlla to mám taky 😒 mám větší strach než u 1IVF a navíc ještě jiný protokol a myslím kolik bude ´vajíček,jestli se oplodní atd.atd.atd. 😒

katka1311
23. dub 2012

@pawlla krásné jméno opravdu 🙂

pawlla
23. dub 2012

@katka1311 taky nad tim premyslim porad dokola ale uz jsem si rekla ze se nebudu nervovat ze proste budu brat leky budu odpocivat dam do toho vse a dopadne to

danaho
23. dub 2012

@cilkaa já jsem prášky nezobala. Ale po 30 se mi rozpadlo manželství a pak s novým partnerem jsme se museli chvíli oťukávat. 😀 A teď už jsem stará vydra, která má endometriozu,štítku a nervy v kýbli po těch letech snažení 😀 Jasně že to vyjde 😉
@pawlla to musí být princeznička. Jak ti jí závidím - v dobrém 😅

katka1311
23. dub 2012

Tak já šla taky dobrovolně pod kudlu 😒 ale věřím svojemu gynekologovi a snaží se mi pomoct tak jsem podstoupila 2 x LPSK

danaho
23. dub 2012

@katka1311 ale narkoza není zase tak špatná. Já jsem minule po OPU chtěla prý řízek a kafe 😀 😀 😀

katka1311
23. dub 2012

@danaho dobré chutě 😀 OPU se dá ale po laparce to nebylo bůh ví co 😖
Jinak jsem tak trochu počítala a na výročí svatby bych snad mohla mít broučky v bříšku 😅

katka1311
23. dub 2012

Holky jdu já do hajan zítra zas 12-ti hodinová směna 😠 😠 😠

danaho
23. dub 2012

@katka1311 já jsem byla po laparce docela v pohodě a hned druhý den ráno jsem šla domů. Ale znovu bych už nechtěla tyhle věci absolvovat. ☹ Kačenko dobrou noc a zítra klídek v práci 😉

cilkaa
24. dub 2012

@danaho ta narkoza po laparce je mnohem horší. Také jsem šla druhý den domů a dělali mi to u nás v CARu, tak naštěstí jsem nebyla ve špitále. No a po OPU my šli na oběd- úplná pohoda, trochu bolelo břicho, ale brali mi jen 4 vajíčka.

@katka1311kdy mate výročí? My 6.6., tak také doufám, že budeme nejšťastnější.

sal80
autor
24. dub 2012

@z4401 Ty jsi zlatíčko, díky. ezky na mě mysli..to jo, to jo 😅 😅 😅
@katka1311 Kačenko, nevím ještě přesně, ale co jsem počítala, když je doktor diktoval sestřičce, tak něco okolo 20 větších a pak hodně malých, tak uvidíme zítra, jaká budu slepička 🙂 Soutěžím totiž o titul NOSNICE ROKU 😀 😀 😀
@cilkaa Ahoj holka, vítej k nám 🙂 Všechno bude v pořádku a folíci budou jedna básen 😉
@danaho Danuško moje, jsem za Tebe tak ráda. Hezky Ti předám štafetový kolíček a pak ho zase předej Kačence, jo?@katka1311
@pawlla Ahoj 🙂 O strachu raději ani nemluvím. Je to úplně jiné, než poprvé 😖 Ale ničeho se neboj, my Tě tu nedáme a pomůžeme Ti 😉

z4401
24. dub 2012

@sal80 Tak to vypada na krásnou úrodičku 😉

z4401
24. dub 2012

@veromira To nafouknutí je z tech hormonů 🙂 také mám bříško jako bych byla nejmíň v 5 měsíci 😀

sal80
autor
24. dub 2012

@z4401 Uvidíme 🙂
Co se postav týká, tak to se přidám. Takže...nezapnu kalhoty a gumička v pase je teď mou jedinou ikonou 😀

cilkaa
24. dub 2012

ahoj holky,
já teda musím říct, že mi nic není, nechci to zakřiknout, dnes jsem si dala 5. injekci a žádné nafouknutí, ale třeba to ještě přijde... kdy jste to nafouknutí pociťovaly?
Nemám ani modřinky po vpichu. Snad to neznamená, že reaguji hůře a budou vajca 😲

z4401
24. dub 2012

@cilkaa Ahojky, tak ja jsem tentokrat nafoukla az po ET diky Prednisonu (zadrzuje vodu v tele) a Utrosu 😖

sal80
autor
24. dub 2012

@cilkaa @z4401 Já mám dlohý protokol a zvýšené dávky hormonů. Pak ještě asi najíždím na OHSS.

@cilkaa Neplaš, holka, modřinky nejsou známkou dobrého reagování 🙂 Vše je v pořádku, tak klid 😉