• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Hoky nemáte někdo zkusenosti co zabíra v tehu na prudusky? Nejak jsem se dnes rozkaslala a citim, ze me to sedlo na prudusky. Tak se koukam a hledam rady co je na to v tehu nejlepsi :frowning2:
23. dub 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak je tu Sašenka,Danča,Zuzka,Peťka 49 a kdo je další? :grinning:
23. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Tak já ti neporadím :unamused: ,je to už dávno o jsem byla těhu :sweat_smile:
23. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, kopretinky :grinning:
Tak jsem po UTZ a ve středu mám OPU :slight_smile:

@z4401 Dej si mléko s medem a lžičkou másla. Bude se Ti dobře odkašlávat a dostaneš to brzy pryč. Jen ne na noc, ano? :slight_smile:
23. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho @katka1311 Já budu od OPU do výsledků doma. Minule jsem chodila do práce. Sice nedělám nic extra namáhavého, ale teď budu odpočívat a nebudu vstávat zase před pátou....

@petra49 Moc Tě tu vítám a držím všechno, co jen jde. Klidně i jazyk za zuby :grinning:
23. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sašenko :slight_smile: jáááj jak mě tady chbí objímací smajlík :grinning: .
Taky bych chtěla od OPU nebo aspoň od ET 100% být doma.
23. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Ten smajlík mi tu chybí obzvláště moc :grinning:
Víš...už nechci nic pokoušet. Hezky kniha, procházky s Kačenkou, pohoda a žádné testování.

Budu sem chodit, jen na tuto diskuzi, ale, PROSÍM, nesvádějte mě k pokoušení....
23. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Ahoj,na genetice jsme byli loni, ale imunologii tak to zpočívá v čem?
23. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tak přeji pěknou úrodu!!!!
23. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 je tak to moc závidím že už to máš za sebou a moc držím palečky...Taky si už moc přeji být těhotná a nevím jestli to není špatně na to furt myslet a doufat. Jinak oni na Caru jsou každý den nemají snad volno vůbec chudáci,ale asi i dobře pro nás když je potřeba zavést embrio, nebo odebrat vajíčka tak to neodkládají že je víkend. Chodila jsi do práce nebo jsi byla doma a ležela jsi? Já jsem ted bez práce, ale hlídám tři dny v týdnu holčičku 1,5 rok starou. Při prvním IVF jsem byla doma a ležela jsem a ted hlídám tu malou a chovám se tak normálně jako že jdu na procházku nebo menší domácí práce ale jako nepřeháním to. Uvidím jestli to bude mít efekt a nebo zase pohořím. Tak se drž do středy a držím pěsti :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Tam zjistí, zda nejste alergičtí. Ty na sperma, vajíčka a embryo a Tvůj muž na své sperma.
23. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saraha2 Děkuju, děkuju :grinning:
23. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Saši tak to je úžasnéééééé a jak to vypadá? Je doufám velká úrodička :slight_smile: Vestředu budu na tebe mooooooc myslet. Já jdu na krev a UTZ a tam není stejně co dělat a minule jsem 2,5 hodiny čekala na výsledky. Tak můžu aspoň držet palečky :wink:
23. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Aha tak to je dobre, ze jsou tam stale. Ja mam dojem, ze ve Zline pres vikendy moc nefunguji, jen pro pripady OPU a ET, jinak ne.
NO a ja jsem doma na rodicaku uz se skoro 3 letou dcerou, takze jsem doma a jak asi vis, tak s ditetem rozhodne klid neni, takze na polehavani neni casik. Jedine kdy se natahnu tak po obidku kdyz jdeme spinkat (dneska dokonce 3 hodky jsme si pospinkaly) :slight_smile: no a po ET jsem cely den polehavala a druhy den s rozumem, treti den jsem uz vice mene fungovala skoro normalne. Telo si hold rekne, kdy chce pauzicku na odpocinek. Hlavne ni netahat tezkeho a nestresovat se :wink:
23. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sašenko respektuji tvé přání :slight_smile: A tak kolik je zatím folíků?
23. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžu se k Vám přidat?

Stimuluji nyní 4. den Puregonem (175j/denně) na druhé IVF. Máme špatné spermijky (teda hodně a kvalitní, ale špatné zkapalnění). První IVF jsem měla minimálku, byly 3 vajíčka, dvě zbyly a bohužel bylo mimoděložní (takže mi vzali vejcovod).
No a teď válčím podruhé, tak snad.......... :dizzy_face:
Ve středu jdu na utz, jak folíci rostou.
23. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahojky vitej mezi náma :slight_smile: Já myslím že tě znám chodíš do Reprofitu?
23. dub 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Jo jo to se snažím s ní netahat a vše děláme přes stupínky nebo židli. Malou to strašně baví když může sama lozit a já jsem ulehčena s taháním :slight_smile: Jsi taky tak nafouklá nebo mám jen já takový pocit?
23. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira ahoj, Saša už ti tu imunologii dobře popsala. Přeju ti aby ti to vyšlo a nemusela jsi tohle řešit :slight_smile:
23. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem volala do CAR. Žádost od pojišťovny je schválená a tak jdu ve čtvrtek nafasovat injekce a ostatní léky. A za týden to pak začně!!! :slight_smile:
23. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka1311 ahoj, vítej :slight_smile: Tobě taky moc držím palce ať to vyjde. Jaký máš teď protokol?
23. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 aha tak to teda o tom nevím že by mě něco dělali a z čeho to poznají z krve nebo jinak?
23. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuš nechtěla si to napsat Cilkaa??? :grinning: Ale když mě tady tak hezky vítáš :grinning: Tak super za chvilku to vypukne.
23. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 jaká Cilkaa? Promiň teď jsem mimo :confused: jéééé už to vidím no to jsem blbka :grinning: :grinning: :grinning: Ahoj Kačenko. Hele já ve vás začínám mít chaos :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahoj, vítej Tobě taky moc držím palce ať to vyjde. Jaký máš teď protokol?
23. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani a to ještě nebereš ani hormony a už si mimo :grinning: Jaký chaos?Katka jsem tady zatím jen jáááá :grinning:
23. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 psala jsem cilkaa ale poslala jsem to tobě,né. Umáčkla jsem se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to je ještě dobrý,někdy se mi stane,že píšu sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 ano, do Reprofitu. Ty? Neznám tě odtamtud, nakukuješ tam? Je tam take hodně holek, co stimulují.

@danaho krátký protokol. Od 2DC píchal 175j Puregonu, 6. DC ultrazvuk (středa 11:15), tak uvidím. Na Clostyl jsem reagovala tak průměrně, tak snad to bude taky tak (a vyhnu se OHSS).
23. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak ja mam pred sebou taky druhe IVF to prvni nevyslo sice jsem otehotnela ale v 7tt jsem samovolne potratila, tak ted mam strach v cervenci me ceka druhe IVF ale mam vetsi strach nez u toho prvniho
23. dub 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ani nemluv, já zase mimoděložko. Také mám moc strach, nerada bych přišla i o druhý vejcovod. Třeba se nám někdy podaří přirozeně.. A když ne, tak alespoň ten pocit, mít ještě někdy možnost.
No ale to je hudba budoucnosti- teď chci po tomhle IVF otěhotnět :grinning:
23. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek