IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

z4401
23. dub 2012

Hoky nemáte někdo zkusenosti co zabíra v tehu na prudusky? Nejak jsem se dnes rozkaslala a citim, ze me to sedlo na prudusky. Tak se koukam a hledam rady co je na to v tehu nejlepsi ☹

katka1311
23. dub 2012

Ahoj holky 🙂
Tak je tu Sašenka,Danča,Zuzka,Peťka 49 a kdo je další? 😀

katka1311
23. dub 2012

@z4401 Tak já ti neporadím 😒 ,je to už dávno o jsem byla těhu 😅

sal80
autor
23. dub 2012

Dobré ráno, kopretinky 😀
Tak jsem po UTZ a ve středu mám OPU 🙂

@z4401 Dej si mléko s medem a lžičkou másla. Bude se Ti dobře odkašlávat a dostaneš to brzy pryč. Jen ne na noc, ano? 🙂

sal80
autor
23. dub 2012

@danaho @katka1311 Já budu od OPU do výsledků doma. Minule jsem chodila do práce. Sice nedělám nic extra namáhavého, ale teď budu odpočívat a nebudu vstávat zase před pátou....

@petra49 Moc Tě tu vítám a držím všechno, co jen jde. Klidně i jazyk za zuby 😀

katka1311
23. dub 2012

@sal80 Sašenko 🙂 jáááj jak mě tady chbí objímací smajlík 😀 .
Taky bych chtěla od OPU nebo aspoň od ET 100% být doma.

sal80
autor
23. dub 2012

@katka1311 Ten smajlík mi tu chybí obzvláště moc 😀
Víš...už nechci nic pokoušet. Hezky kniha, procházky s Kačenkou, pohoda a žádné testování.

Budu sem chodit, jen na tuto diskuzi, ale, PROSÍM, nesvádějte mě k pokoušení....

veromira
23. dub 2012

@danaho Ahoj,na genetice jsme byli loni, ale imunologii tak to zpočívá v čem?

saraha2
23. dub 2012

@sal80 tak přeji pěknou úrodu!!!!

veromira
23. dub 2012

@z4401 je tak to moc závidím že už to máš za sebou a moc držím palečky...Taky si už moc přeji být těhotná a nevím jestli to není špatně na to furt myslet a doufat. Jinak oni na Caru jsou každý den nemají snad volno vůbec chudáci,ale asi i dobře pro nás když je potřeba zavést embrio, nebo odebrat vajíčka tak to neodkládají že je víkend. Chodila jsi do práce nebo jsi byla doma a ležela jsi? Já jsem ted bez práce, ale hlídám tři dny v týdnu holčičku 1,5 rok starou. Při prvním IVF jsem byla doma a ležela jsem a ted hlídám tu malou a chovám se tak normálně jako že jdu na procházku nebo menší domácí práce ale jako nepřeháním to. Uvidím jestli to bude mít efekt a nebo zase pohořím. Tak se drž do středy a držím pěsti 🙂

sal80
autor
23. dub 2012

@veromira Tam zjistí, zda nejste alergičtí. Ty na sperma, vajíčka a embryo a Tvůj muž na své sperma.

sal80
autor
23. dub 2012

@saraha2 Děkuju, děkuju 😀

z4401
23. dub 2012

@sal80 Saši tak to je úžasnéééééé a jak to vypadá? Je doufám velká úrodička 🙂 Vestředu budu na tebe mooooooc myslet. Já jdu na krev a UTZ a tam není stejně co dělat a minule jsem 2,5 hodiny čekala na výsledky. Tak můžu aspoň držet palečky 😉

z4401
23. dub 2012

@veromira Aha tak to je dobre, ze jsou tam stale. Ja mam dojem, ze ve Zline pres vikendy moc nefunguji, jen pro pripady OPU a ET, jinak ne.
NO a ja jsem doma na rodicaku uz se skoro 3 letou dcerou, takze jsem doma a jak asi vis, tak s ditetem rozhodne klid neni, takze na polehavani neni casik. Jedine kdy se natahnu tak po obidku kdyz jdeme spinkat (dneska dokonce 3 hodky jsme si pospinkaly) 🙂 no a po ET jsem cely den polehavala a druhy den s rozumem, treti den jsem uz vice mene fungovala skoro normalne. Telo si hold rekne, kdy chce pauzicku na odpocinek. Hlavne ni netahat tezkeho a nestresovat se 😉

katka1311
23. dub 2012

@sal80 Sašenko respektuji tvé přání 🙂 A tak kolik je zatím folíků?

cilkaa
23. dub 2012

ahoj holky,
můžu se k Vám přidat?

Stimuluji nyní 4. den Puregonem (175j/denně) na druhé IVF. Máme špatné spermijky (teda hodně a kvalitní, ale špatné zkapalnění). První IVF jsem měla minimálku, byly 3 vajíčka, dvě zbyly a bohužel bylo mimoděložní (takže mi vzali vejcovod).
No a teď válčím podruhé, tak snad.......... 😵
Ve středu jdu na utz, jak folíci rostou.

katka1311
23. dub 2012

@cilkaa ahojky vitej mezi náma 🙂 Já myslím že tě znám chodíš do Reprofitu?

veromira
23. dub 2012

@z4401 Jo jo to se snažím s ní netahat a vše děláme přes stupínky nebo židli. Malou to strašně baví když může sama lozit a já jsem ulehčena s taháním 🙂 Jsi taky tak nafouklá nebo mám jen já takový pocit?

danaho
23. dub 2012

@veromira ahoj, Saša už ti tu imunologii dobře popsala. Přeju ti aby ti to vyšlo a nemusela jsi tohle řešit 🙂

danaho
23. dub 2012

Ahoj holky, dnes jsem volala do CAR. Žádost od pojišťovny je schválená a tak jdu ve čtvrtek nafasovat injekce a ostatní léky. A za týden to pak začně!!! 🙂

danaho
23. dub 2012

@katka1311 ahoj, vítej 🙂 Tobě taky moc držím palce ať to vyjde. Jaký máš teď protokol?

veromira
23. dub 2012

@sal80 aha tak to teda o tom nevím že by mě něco dělali a z čeho to poznají z krve nebo jinak?

katka1311
23. dub 2012

@danaho Danuš nechtěla si to napsat Cilkaa??? 😀 Ale když mě tady tak hezky vítáš 😀 Tak super za chvilku to vypukne.

danaho
23. dub 2012

@katka1311 jaká Cilkaa? Promiň teď jsem mimo 😕 jéééé už to vidím no to jsem blbka 😀 😀 😀 Ahoj Kačenko. Hele já ve vás začínám mít chaos 😀 😀

danaho
23. dub 2012

@cilkaa ahoj, vítej Tobě taky moc držím palce ať to vyjde. Jaký máš teď protokol?

katka1311
23. dub 2012

@danaho Dani a to ještě nebereš ani hormony a už si mimo 😀 Jaký chaos?Katka jsem tady zatím jen jáááá 😀

danaho
23. dub 2012

@katka1311 psala jsem cilkaa ale poslala jsem to tobě,né. Umáčkla jsem se 😝 Ale to je ještě dobrý,někdy se mi stane,že píšu sama sobě 😀 😀 😀

cilkaa
23. dub 2012

@katka1311 ano, do Reprofitu. Ty? Neznám tě odtamtud, nakukuješ tam? Je tam take hodně holek, co stimulují.

@danaho krátký protokol. Od 2DC píchal 175j Puregonu, 6. DC ultrazvuk (středa 11:15), tak uvidím. Na Clostyl jsem reagovala tak průměrně, tak snad to bude taky tak (a vyhnu se OHSS).

pawlla
23. dub 2012

Ahojky tak ja mam pred sebou taky druhe IVF to prvni nevyslo sice jsem otehotnela ale v 7tt jsem samovolne potratila, tak ted mam strach v cervenci me ceka druhe IVF ale mam vetsi strach nez u toho prvniho

cilkaa
23. dub 2012

@pawlla ani nemluv, já zase mimoděložko. Také mám moc strach, nerada bych přišla i o druhý vejcovod. Třeba se nám někdy podaří přirozeně.. A když ne, tak alespoň ten pocit, mít ještě někdy možnost.
No ale to je hudba budoucnosti- teď chci po tomhle IVF otěhotnět 😀