• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
autor
@veromira Ahoj :slight_smile: Vítej k nám :slight_smile: To s tím Utrogestanem je úplně normální, tak se ničeho neboj. Ještě se k tomu přidá takové to "blátíčko", jak říká @danaho , protože ta s tím má zkušenosti. Já po ET píchám Agolutin, což je vlastně to podobné, jako Utrogestan, jen v injekcích. A jak píše @mia75 , to co se vstřebá stačí :wink:
21. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Ahojky držím moc palečky ať je krásné HCG. Kdy jdeš na krev?
Jinak já beru také Utrogestan 2x3 a také je zavádím a úplně to mám stejné jako ty, když jdu na toaletu, tak jdou vidět v moči částečky utrošu a to same i na intimce, bez ktere se ted neobejdu :slight_smile: Myslim, ze je to naprosto normalni.
21. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahojíček ..... vůbec nevím jak se vlastně jmenuješ? Prozradíš????? Ted je me nejak dobre, coz se divim, ale rikal me doktor, ze pokud jsem nemela nevolnosti u prvniho tehu, tak ze pravdepodobne nebudu mit i ted :slight_smile: coz jsem i rada. Akorad kdyz delsi dobu nic nejim tak je me jen od hladu zle :D no a dnes me mala tocila na tocisi zidli a to jsem pak myslela, ze to tam nekde hodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 vše nej nej k svátečku :slight_smile: .Omlouvám se že až teď ale byla jsem celý den v práci :sweat_smile:
@z4401 jééé tak už máme těhu nevolnosti :sweat_smile:
21. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 :slight_smile: tak nevím zda jsou to tehu nevolnosti, ale u male jsem to nemela. Kdyz jsem delsi dobu hladna tak je me zle, ale to muze byt i z tech hormonu :unamused: tezko rici
21. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Ahoj,no to jsem ráda že v tom nejsem sama kdo to tak má a i s tou intimkou je to stejné :slight_smile:Jinak jdu v sobotu na krev a pomalu a jistě jsem nervozní , protože pokud to i na podruhé nevyjde tak už fakt nevím kde je problém... Ty už jsi těhotná nebo jdeš ted taky někdy na krev?
22. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tak díky za info jste moc hodné a už jsem víc v klidu.
22. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 jo jo přesně tak beru 2x3 denně.No nevím při prvním Ivf jsem od 5 dne věděla a duševně cítila že nejsem těhotná a bylo to tak a ted nevím, nic tak moc vnitřně necítím ale jsem furt nafouklá tak nevím jestli je to taky s tím spojené nebo proč to tak je :frowning2: No uvidíme na sobotní krav jestli se zahnízdili nebo se rozhodli se mnou zase nebýt :slight_smile:
22. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@z4401 Jasně, že prozradím :slight_smile: Jsem Alexandra - Saša, moc mě těší :wink:
@katka1311 Děkuju za přání, Kačenko :slight_smile: Pracuješ? Tak už nepracuj a odpočiň si krapet :wink:
@veromira Věrko, jaká vyšetření už máš za sebou. Dělali Ti nějaká další vyšetření po prvním nezdaru? Povídej, povídej.... :wink:
22. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dělali mě jen laparoskopii břicha a odstranili mě vejcovod o kterém jsem věděla že je neprůchodný. Jinak žádná jiná vyšetření mě nedělali a po čtvrt roce jsme ted podstoupili druhé IVF :slight_smile: Tobě dělali nějaká vyšetření? A kam chodíš na CAR?
22. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 taky mě zvyšovali dávky během stimulace :wink:
@veromira ano,brala jsem je už před transferem..vlastně po celou dobu stimulace..jinak to,že něco vyteče je ormální,říkali mě v caru,že toho se bát nemusím,že to důležité tam zůstane!přeji hodně štěstí a hlavně pevné nervy při čekání!!!!!!!!!!!!!
22. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira to je zajímavé,že??já taky u prvního pokusu jeden den zkrátka z ničeho nic věděla,že to nevyšlo...
22. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Chodím do IRMG Karlovy Vary. Před prvním IVF mi udělali hematologii - tam zjistili mutaci genu MTHFR, takže budu píchat Fraxiparina na ředění krve. Začnu myslím hned po OPU a budu pokračovat až do porodu :slight_smile: Po nezdaru jsme byli ještě na kompletním genetickém a imunololofickém vyšetření, kde zjišťovali případné alergie na sperma, vajíčko a nebo kombinaci obého, tedy embrio. Pak mi ještě dělali vyšetření karyotypu a zjistili, že jsem holčička :grinning:

@saraha2 Tak to máme stejnou zkušenost :slight_smile: Ono je to jedno, že je potřeba je trochu popostrčit, hlavní je, že se ta vajíčka utvoří :slight_smile:
22. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
22. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat. Měla jsem se naprosto skvěle. Musím vás zpětně dočíst. abych se dozvěděla co je tu nového. :slight_smile:
22. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak toho máš teda hodně no uvidím,pokud by to opět nevyšlo tak bych chtěla jít do jiného CAR. Myslím si že mám na to nárok a hlavně si to člověk platí tak by měl nárok si zvolit kam jít.
22. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani ahojky tak je super že sis to užila :slight_smile:
22. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Jasně že máš nárok si vybrat :wink:
22. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kačenko, jaký byl víkend? Co v práci? Určitě velký kšefty a samí příjemní zákazníci :sweat_smile:
@veromira ahoj,vítej. Držím palce ayb ti ten druhý pokus vyšel. Tobě ještě vůbec nedělali imunologii a genetiku?
22. dub 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no právě že ne,totálně se to táhlo :angry: .Lidí bylo dost ale jen čumilové.Dnes jsem měla volno ale úřadovala jsem i doma.Máme novou prodavačku a dnes byla sama na směně a volala mi snad 10 krát :angry: .
22. dub 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Taky by jsi potřebovala nějaký voraz,ne? Čumilové, tak hlavně když nechodí prudiči a nebo opálení obyvatel :grinning: :sunglasses:
22. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ano to máš pravdu potřebovala a jak :grinning: .Zatím mám štěstí na klidné lidičky :slight_smile: .Už počítám dny kdy mi to začne.Jen manža chce ať jsem doma v klidu ale já bych pak přemýšlela nad prkotinama :grinning:
22. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 taky pořád váhám jak zůstanu doma. Minule jem šla do práce hned druhý den po OPU a ET jsem měla ve čtvrtek,tak jem byla doma 4 dny. Nedělám nic fyzicky namáhavého a aľespoň jsem se rozptýlila. Ale zase teď mám docelachuť vzít si dovolenou alespoň týden. Ale to budu pořád navežená na koníkovi a hledat info a pozorovat se jestli mi nepřichází MS. Co je lepší..... :confused:
22. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No já byla při 1IVF doma od první injekce .A to jsem právě pořád brouzdala jak ty píšeš na netu a hledala info :sweat_smile: .A pozorovala se. Ale manža chce že jsem v práci 12-ti hodinové směny a je to spíše na psychiku ale i na fyzičku.Tak nevím no.
22. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám od čtvrtka 2 bobísky v sobě, tak jsem zvědavá
22. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka1311 s tvojí prací bude asi opravdu lepší když zůstaneš doma v klidu. Práce neuteče.Mimi je důležitější a co kdyby zrovna přišel nějaký prudič :grinning: Budeš mít zákaz hledat info a pozorovat se. Vymyslíme nějaké neutrální téma a budeme pořád žvanit aby nebyl čas na blbosti :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra49 ahoj,moc držím palce ať to dobře dopadne. :wink:
22. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Ahojky, já už mám těhu z krve potvrzené a ted ve středu mě čeká znovu krev i s UTZ :wink: tak snad bude vse opet O.K.
A ty jdes v sobotu? Nejak zvlastni, u vas delaji i v so? Budu moc drzet palecky at je krasne vysoke HCG :wink:
23. dub 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahojky Sasko, take me moc tesi. :wink:
23. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra49 ahojky, také moc držím palečky ať se mímísci drží 9 měsícu :slight_smile:
23. dub 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek