• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho jééé Danuško to budeš kus předemnou :confused: .Jestli mě 4.5.píchnou injekci tak cca 14dní pak jedu do CAR na UTZ a pak teprve stimulka.To je dalších cca 13 dní a pak OPU.
19. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 tak se budem podporovat postupně :sweat_smile: Saša taky bude končit a já začínat.Já končit ty začínat :confused:
19. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Kdy se vrátí Sašenka z té služebky?A kdy má vůbec OPU?
Jinak to jde hezky postupně :slight_smile: .Jáááááj holky já vám tak závidím ten krátký protokol :sweat_smile: .Dani,ty si vlastně dnes byla naposled v práci?Zítra jedete,né?
19. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Nevím přesně ale snad se měla vracet dneska večer,zítra asi UTZ a tam by se měla dozvědět kdy bude OPU. Odpoledne jsem ji psala sms,ale zatím neodpověděla. Než odjedu chci mít info :grinning: Nakonec jdu dopoledne ještě do práce a jedem až kolem 13 h. Tebe čekají zítra a v sobotu ty 2 dlohé šichty,viď? :frowning2:
19. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 jo a Saša má dlouhý protokol :slight_smile:
19. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Ahojky, ten anopyrin je kvuli srazlivosti krve, ta me byla zjistena kdyz me delali imunologii :wink:
19. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Saška měla taky dlouhána?Ale ona je mladice :grinning: .Ty se znáš se Saškou osobně nebo máte jen t.č.? :slight_smile:
19. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Jak se daří?Hladíš bříško :slight_smile: ?
19. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Nevíš podle čeho se určuje jaký protokol budeš mít? Se Saškou se známe z jiné diskuze, máme na sebe tel. A ty jí také znáš?
19. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Známe se taky z jiné diskuse a podržela mě právě po nevydařené minimálce.V tu dobu jak ji nevyšlo IVF jsme se jen tak bavily že do toho půjdeme spolu ale to jsme jen tak psaly a světe div se!!!Opravdu jsme začaly skoro stejně :slight_smile: .Jinak já měla krátký a teď mi doporučili dlouhý že prý můžou lépe nastimulovat vajíčka.Jinak nevím jak to určují?
19. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Mě řekla doktorka,že jem na ten krátký reagovala dobře tak mi ho nechá a jen zvedne hormony. Tak nevím,ale ten dlouhý při mém strachu z injekcí je pro mě hororový. Obdivuju všechny co to zvládají. Mě dá záhul i ten krátký :grinning:
19. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Počkej a kolik si měla při krátkém?
Jinak to nic není mě vlastně jen píchnou injekci na zastavení funkce vaječníků a 14 dní se nic neděje.Nic nepíchám.Jen vaječníky spinkají a pak je šokem stimulace nastartují :grinning: .
19. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 mě přijde e holky s dlouhým píhaly hrozně moc a i do zadku a fuuuuj. Já měla 10 folíků z toho 7 vajíček a všechna se oplodnila.Akorát nevydržela. Ale neměli jsme ani ISCI,takže těžko říct kde je problém. Holky co měly v té naší druhé diskuzy dlouhý protokol tak měli třeba 20 folikul ale z toho třeba kolem 8-10 vajec a zbylo jim nakonec jen kolem 3. Takže mi přijde e ta redukce je dost vysoká a nakonec je výsledek u obou protokolů podobný.
19. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me zase rikali na klinice, ale to uz pri male, ze je lepsi mit min vajicek cca kolem 9 nez treba 15 nebo 20, ze kdyz je jich pry min, ze jsou kvalitnejsi, ale kdo vi jak to je :wink:
19. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 az na to spineni to jde, z toho jsem trochu nesva :frowning2: ale snad se to ustali. Jinak zitra konecne zacinam brat uz jen pulku Prednisonu, coz jsem take moc rada. No a moc neodpocivam, s malou to ani nejde, ale nehonim se. Hodne chodime ven, kdyz to jde na prochazky. Jen skoda, ze o vikendu ma byt pry skarede :(
19. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dobré ráno všem!!já měla dlouhý protokol a s pícháním jsem začla jako v krátkém protokolu!!!ten dlouhý je jiný v tom,že začneš už v předchozím cyklu cca od 22dne stříkat do nosu sprej synarel!§ale není to o tom,že pícháš déle!!!já to teď měla a píchala jsem od druhého dne,co jsem dostala MS!!!takže žádný strach!já se mudr.ptala,proč dlouhý a v čem je jiný,tak mě řekla,že je hlavně lepší..víc k tomu neřekla.takže neboj,neboj!!není to o to,.že pícháš měsíc!! :wink:
20. dub 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já s dlouhým měla 8vajíček..a z toho oplodnili vše ICSI a v den transferu zůstaly dvě vhodný k zavedení..zbytek se přestal vyvíjet.do zadku jsem fakt nic nepíchala :wink: opravdu jediné,co bylo tak puregon 8dní a pak před OPU pregnyl jsem píchla..
20. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 aha!děkuji za odpověď!!
20. dub 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DObré ráno, dívenky :grinning:
Jsem tu jen na chvilkinku, ani nestačím dočítat, jaké jste drbny....uff :grinning: Pádím na UTZ, ať :grinning: mi řeknou vyhlídku na mou vaječnou nadílku a termín OPU. Všem přeji moc hezký den a nově příchozí vítám. Je moc fajn, že nás přibývá :wink:
20. dub 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 přeji jen ty nejlepší zprávičky!!!!!
20. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 krásné ránko i tobě ty cestovatelko :grinning: přeji ti krásnou úrodičku.
@saraha2 Tak já budu začínat přesně jako ty 1 nebo 2DC s dlouhánem :slight_smile: .
@z4401 špinění přejde to je normální na začátku těhu :wink: držím palečky a v klídečku.

Jinak vám holky přeji krásný den,já pádím do práce :confounded: .
Dani tobě krásný víkend :slight_smile: .
20. dub 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Držím palečky až je krásná úrodička :wink:
20. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Jo jo i doktor mě to říkal, mě to jen trochu znepokojilo, páč jsem to u Nellinky neměla. Ale dnes to vypadá zatím dobře :slight_smile: takže Anopyrin nevysazuji a beru dal :wink:
20. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
jsem ještě na dopoledne v práci a pak tradá směr Brloh :grinning: :grinning: :grinning: Užijte si všechny pohodový víkend a po neděli se na vás těším :slight_smile:
@saraha2 tak to jsem na tom s krátkým protokolem byla skor stejně jako ty s dlouhým. Asi je to jedno. Důležitý je výsledek :slight_smile:
@z4401 držím palce ať to špinění přejde. Snad nebude o víkendu tak moc ošklivo a vy si s Nelinkou užijete procházek :slight_smile:
@katka1311 Kačenko, tebe ať zákazníci neprudí. :grinning:
@sal80 zdar ženo :grinning: Dej hned echo. Myslím na tebe. :slight_smile:
20. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danus tak zatim to spineni ustalo,tak snad se to po tom Anopyrinu zase nerozjede, jinak bych musela ho hned vysadit.Ale mam to stale v hlave a kdyz jdu na WC tak cekam co bude :slight_smile: hruza des.
No a vikend. Tak ten bude stejne pracovni, budeme delat (teda manzel) drenaz kolem baracku a ja asi malinko pouklizim doma a v nedeli nas ceka oslava, tak aspon tam si pekne oddechnu a budu se jen cpat dobrutkama :D
20. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj princezny moje.
Tak jsem tu s výsledky: Dnes jsem byla na tom UTZ a musím pokračovat ve stimulce a ještě mi navýšili dávky. Vaječníkům se moc nechce, tak je musíme popostrčitt. OPU bude někdy ve dnech středa až pátek. Víc zatím nevíme :unamused:
20. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahojky, také jsem to tak měla, museli mě navýšit dávky aby byla nějaká úrodička :wink: určitě to teď výjde. Kdy jdeš na další UTZ, v pondělí?
20. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni , já jsem podstoupila druhé IVF a ted jsem v půlce čekání na krav. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo berete utrogestan když vám vrátili vajíčka a jestli je správné když zavedu utrogestan a pak přes den když chodím čůrat mám v moči malé bílé částečky nerozpuštěného utrogestanu. Je to dobře nebo ho zavádím málo hluboko že se nerozpustí úplně? Když mě dáte někdo radu tak budu ráda
21. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Ahoj, mne povedal lekár, že sa nikdy nerozpustí celá gulička, ale čo sa rozpustí, stačí. Berieš 2 x 3 denne?
21. dub 2012 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@z4401 Ahoj Zuzko :slight_smile: Je to tak, jako poprvé. Prostě potřebují vlastní tempo...stejně jako moje MS, na kterou jsem taky čekala. Jak se cítíš? :slight_smile:
21. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek