IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Je to trochu těžší - Tomík je samoplátce. Vynechám tedy ty poplatky, které by se vás netýkali 🙂 Imuno 30,- za polatek, jinak nic 🙂 IVF balíček (anestezie, OPU, ET, PK, AH a všechny ty odběrové sady na to) 15.000,-, PICSI 1.500,-, IMSI 2.000,-. Takže to vás to vyšlo i s léky (cca 2.000,-) asi na 21.000,- Kč. (My dali asi 27.000,-Kč a za první IVF tak nějak podobně...)

katuleb
3. čer 2012

@sal80 děkuji jsi mo hodná já ted uvidím co mi řeknou a když tak zkusíme jiný car jako asi Kačka,zkusim tam zavolat a uvidíme,ještě to musím probrat s manželem ale ten ted nemá na to moc náladu a je asi brzy,záleží na zítřejší konzultaci.....jasné je že se nechytlo ani na chvilku...

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Jasné není ještě nic. Nechej mu čas, i Ty ho potřebuješ. Pauza bde minimálně 3 měsíce. My měli 1.IVF v 10-11/2011 (1.11.ET) a druhý 3-4/2012 (30.4.ET). To je pět měsíců 🙂

katuleb
3. čer 2012

@sal80 já vím musím vydržet a taky musíme trochu našetřit korunky....

sal80
autor
3. čer 2012

Holky moje, jdu se dát do polohy ležícího střelce 😀 Přeji krásné sny.

@katuleb Zítra na Tebe moc myslím!!!

skifarka
3. čer 2012

@katuleb Pokud se týká imunologie. My jsme byli v Imunii, v Praze 7, potom v Plzni u MUDr.Ul
matku a dítě/, Praha 4 a naposledy CAR Pronatal, Praha 4 Hodkovičky. V Pronatalu, imunolog MUDr. Skopový mně zjistil hodně zvýšené NKT buňky, beru kortikoidy Med
rol - 3/4 roku. NKT jsou přirození zabíječi, který když jsou zvýšený, tak snad mohou " požírat" trofoblast / obal plodu/. Jak tady psaly holky můžou se zjistit nejrůznější alergie - na přítelovo, manželo sperma. Může si chlap vytvářet protilátky proti sobě nebo můj přítel měl leukospermii / zvýšený počet leukocytů/, dostal na to ATB. Můžou být protilátky x trofoblastu - doufám, že nepovídám blbosti. IOmunologie je myslím dost proměnlivá záležitost. Jak říkala @sal 80 došla bych si i na hematologii. Mně zjistili hyterozygótní mutaci, píchám si do břicha injekce na ředění krve. Hodně gynekologů hematologii v souvislosti s těhotenstvím podceňuje, ale trvej na tom. Trvala bych na všech těchto vyšetření. Já mám taky v pohodě s bývalým 2 děti, otěhotněla jsem hned. Pravda byla jsem o hodně mladší. A s partnerem se kterým jsem 15 let nic, samé těhotenské průsery. Cokoliv se budeš chtít zeptat ptej, proto tady jsme, abychom si navzájem pomáhaly a předávaly zkušenosti.

dadakin
4. čer 2012

Dobré ranko děvčátka,
no počasí nic moc v noci jsme měli bouřku.
Tak příští týden směr Reprofit asi začnu odpočítávat kolik ještě dní fakt jsem zvědavá na jejich verdikt kde se stala chyba kde soudruzi z NDR udělali chybu.

sal80
autor
4. čer 2012

Krásné ráno 🙂 Tak je tu nový týden a je už od rána super počasí. Chladněji, zataženo a s mírným větrem 🙂 To miluju 😀 Jsem zimní typ a sluníčko mě tedy to euforie nedostává 🙂
Tak ať jste s dnešním dnem také moc spokojené 🙂

dadakin
4. čer 2012

Zatím dnešní den je na 1 nechci to zakřiknout vše klape jak má volala jsem ex že bych chtěla děti tento týden zase já že jedeme na chatu a on vyhověl no kde jsou ty časy jeho vyhrůšky typu že bude chtít děti do vlastní péče pak přišla střídavá péče no a ted je rád že má klid.Jsem se ho zeptala jak je bude chtít o prázdninách tak ještě neví,ale ví že jenom na týden.

deeky23
4. čer 2012

Ahojky holky tak se ozviam sice ne s dobrou zpravou ale preci, tehulka jsem byla 5tt a v 8tt se mimco prestalo vy jite,takze spital a cisteni☹( budem ale zkouset dal

evikj33
4. čer 2012

@deeky23 To mně moc mrzí,hodně sil do dalšího boje.Budou dělat nějaká vyšetření,proč se to stalo?

katuleb
4. čer 2012

Ahoj děvčata,tak už jsem doma Hcg negativní naprosto,domluvili jsme se at se ozvu pokud budu chtít jít opět k nim,ale problém je že mi nedali to doporučení na tu imunologii a ani na hematologii-prý netřeba dělají to až po 2 nezdařeném pokusu,takže to je super.....nevím proč se to nepovedlo a vyhodím opět peníze a vyšetření nebude....nevíte musí být to vyšetření jen od Car nebo i od gynekologa by mohlo být??

katuleb
4. čer 2012

Tak v Praze stačí doporučení od gynekologa lae bohužel ten muj mi ho prý nedá mi řekl že on to neřeší že to dělá Car takže smula.... ☹
nevim jak to udělat...

veromira
4. čer 2012

@sal80 Ty nám děláš brutální chutě 😀

sal80
autor
4. čer 2012

@deeky23 To je mi moc líto ☹ Drž se.

sal80
autor
4. čer 2012

@katuleb Něco vymyslíme 🙂

sal80
autor
4. čer 2012

@veromira Máš chuť? Hmm 😀 Stav se až pojedeš kolem 🙂

veromira
4. čer 2012

@sal80 hm dala bych si 😉 Jo tak až pojedu kolem tak se stavím na dobrůtku. Jedeme ve středu na vodu, třeba mě to k tobě zanese 😀

sal80
autor
4. čer 2012

@veromira Hm 🙂 A na jakou vodu jedete?

veromira
4. čer 2012

@sal80 vltava ale furt je to z ruky od tebe ☹

sal80
autor
4. čer 2012

@veromira Tak to vemte : Vltava - Berounka - Střela - Teplá a jste v KV 😀

katuleb
4. čer 2012

Holky asi mi to začíná docházet a brečím jako želva a připadá mi že nemám na nic sílu a že vubec nebudu mít psychicky na to absolvovat vubec další pokus ,strašně se bojím....vím že je to čerstvé ale nevím jestli to zvládnu znovu....

katuleb
4. čer 2012

Ještě dotaz jak jste na tom byli po neupěchu s Ms?? Srovnala se vám brzy nebo nee??

veromira
4. čer 2012

@sal80 tak dobře 🙂 řeknu to ostatním a snad s tím budou souhlasit 😀 A když se neuvidíme ted tak třeba jindy 😉

veromira
4. čer 2012

@katuleb ahoj, neboj bude to dobrý za pár dní a vybreč se mě to vždy pomohlo 🙂 lepší než aby jsi to držela v sobě. Jinak já jsem dostala MS normálně bez problémů, možná o 1den dřív ale byl to normální stav 🙂

katuleb
4. čer 2012

@veromira děkuju snad to za pár dnu přejde,jinak já mívám vždy Ms pravidelnou pomalu na hodinu tak uvidíme jak ted to bude....

veromira
4. čer 2012

@katuleb myslím si jestli jsi nikdy neměla problém tak to přijde stejně 🙂

skifarka
4. čer 2012

Holky, to papáníčko, co jste tady přes víkend fotily, to byla "pastva pro oči" a asi i pro "břuch". 😀. Je vidět, že nejste líný se napapat. Já prosím taky, ne. 😀 😀
@danaho Mám testit až 18.6., ale to budu 18 dní od transferu. To se podle mě nedá ani vydržet, taková dlouhá doba, to zešílím 😉 😉 😉 Za jak dlouho po transferu si testovala, 10 -tý den? Sem tam mně píchne napravo nebo nalevo, někdy záda. A jsem naměkko, ale to je z těch všech hormonů, zřejmě 😉. Není něco blbě? Doufám, že to jsou pozitivní signály 🙂 🙂. Jak je? Nevolnosti nemáš? Nálada asi výborná, endorfíny se vyplavujou 😵 😵 😵 .
@sal 80 S tebou je fakt sranda. Ty si samý humor 😀 😀 😀 To si asi docela živel 😀 😀 To má pan manžel s tebou plný ruce práce, ne 😀 😀 😀 😀

janinka1984
4. čer 2012

@katuleb To mě moc mrzí ☹ plně chápu Tvé zklamaní a smutek......ale nevzdávej to.Na pár měsíců na vše zapomeň a hoď to zahlavu a až se budeš cítit,jdi do 2 kola.Co znám plno lidí kolem sebe 1 IVF jim nevyšlo,ještě není nic ztraceno neboj kutaleb.Posílám Ti veliké obětí a pohlazení..

janinka1984
4. čer 2012

@katuleb a ještě k té menstruaci mě mrcha nechtěla dojít....doktorka mi musela nasadit noretisteron a až po jeho dobrání mrcha přišla 😒 no já musím mít vždy něco extra....