• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
autor
@katuleb Je to trochu těžší - Tomík je samoplátce. Vynechám tedy ty poplatky, které by se vás netýkali :slight_smile: Imuno 30,- za polatek, jinak nic :slight_smile: IVF balíček (anestezie, OPU, ET, PK, AH a všechny ty odběrové sady na to) 15.000,-, PICSI 1.500,-, IMSI 2.000,-. Takže to vás to vyšlo i s léky (cca 2.000,-) asi na 21.000,- Kč. (My dali asi 27.000,-Kč a za první IVF tak nějak podobně...)
3. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 děkuji jsi mo hodná já ted uvidím co mi řeknou a když tak zkusíme jiný car jako asi Kačka,zkusim tam zavolat a uvidíme,ještě to musím probrat s manželem ale ten ted nemá na to moc náladu a je asi brzy,záleží na zítřejší konzultaci.....jasné je že se nechytlo ani na chvilku...
3. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Jasné není ještě nic. Nechej mu čas, i Ty ho potřebuješ. Pauza bde minimálně 3 měsíce. My měli 1.IVF v 10-11/2011 (1.11.ET) a druhý 3-4/2012 (30.4.ET). To je pět měsíců :slight_smile:
3. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já vím musím vydržet a taky musíme trochu našetřit korunky....
3. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moje, jdu se dát do polohy ležícího střelce :grinning: Přeji krásné sny.

@katuleb Zítra na Tebe moc myslím!!!
3. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Pokud se týká imunologie. My jsme byli v Imunii, v Praze 7, potom v Plzni u MUDr.Ul
matku a dítě/, Praha 4 a naposledy CAR Pronatal, Praha 4 Hodkovičky. V Pronatalu, imunolog MUDr. Skopový mně zjistil hodně zvýšené NKT buňky, beru kortikoidy Med
rol - 3/4 roku. NKT jsou přirození zabíječi, který když jsou zvýšený, tak snad mohou " požírat" trofoblast / obal plodu/. Jak tady psaly holky můžou se zjistit nejrůznější alergie - na přítelovo, manželo sperma. Může si chlap vytvářet protilátky proti sobě nebo můj přítel měl leukospermii / zvýšený počet leukocytů/, dostal na to ATB. Můžou být protilátky x trofoblastu - doufám, že nepovídám blbosti. IOmunologie je myslím dost proměnlivá záležitost. Jak říkala @sal 80 došla bych si i na hematologii. Mně zjistili hyterozygótní mutaci, píchám si do břicha injekce na ředění krve. Hodně gynekologů hematologii v souvislosti s těhotenstvím podceňuje, ale trvej na tom. Trvala bych na všech těchto vyšetření. Já mám taky v pohodě s bývalým 2 děti, otěhotněla jsem hned. Pravda byla jsem o hodně mladší. A s partnerem se kterým jsem 15 let nic, samé těhotenské průsery. Cokoliv se budeš chtít zeptat ptej, proto tady jsme, abychom si navzájem pomáhaly a předávaly zkušenosti.
3. čer 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčátka,
no počasí nic moc v noci jsme měli bouřku.
Tak příští týden směr Reprofit asi začnu odpočítávat kolik ještě dní fakt jsem zvědavá na jejich verdikt kde se stala chyba kde soudruzi z NDR udělali chybu.
4. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ráno :slight_smile: Tak je tu nový týden a je už od rána super počasí. Chladněji, zataženo a s mírným větrem :slight_smile: To miluju :grinning: Jsem zimní typ a sluníčko mě tedy to euforie nedostává :slight_smile:
Tak ať jste s dnešním dnem také moc spokojené :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím dnešní den je na 1 nechci to zakřiknout vše klape jak má volala jsem ex že bych chtěla děti tento týden zase já že jedeme na chatu a on vyhověl no kde jsou ty časy jeho vyhrůšky typu že bude chtít děti do vlastní péče pak přišla střídavá péče no a ted je rád že má klid.Jsem se ho zeptala jak je bude chtít o prázdninách tak ještě neví,ale ví že jenom na týden.
4. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak se ozviam sice ne s dobrou zpravou ale preci, tehulka jsem byla 5tt a v 8tt se mimco prestalo vy jite,takze spital a cisteni:frowning2:( budem ale zkouset dal
4. čer 2012 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 To mně moc mrzí,hodně sil do dalšího boje.Budou dělat nějaká vyšetření,proč se to stalo?
4. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak už jsem doma Hcg negativní naprosto,domluvili jsme se at se ozvu pokud budu chtít jít opět k nim,ale problém je že mi nedali to doporučení na tu imunologii a ani na hematologii-prý netřeba dělají to až po 2 nezdařeném pokusu,takže to je super.....nevím proč se to nepovedlo a vyhodím opět peníze a vyšetření nebude....nevíte musí být to vyšetření jen od Car nebo i od gynekologa by mohlo být??
4. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Praze stačí doporučení od gynekologa lae bohužel ten muj mi ho prý nedá mi řekl že on to neřeší že to dělá Car takže smula.... :frowning2:
nevim jak to udělat...
4. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ty nám děláš brutální chutě :grinning:
4. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@deeky23 To je mi moc líto :frowning2: Drž se.
4. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Něco vymyslíme :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Máš chuť? Hmm :grinning: Stav se až pojedeš kolem :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 hm dala bych si :wink: Jo tak až pojedu kolem tak se stavím na dobrůtku. Jedeme ve středu na vodu, třeba mě to k tobě zanese :grinning:
4. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Hm :slight_smile: A na jakou vodu jedete?
4. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 vltava ale furt je to z ruky od tebe :frowning2:
4. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Tak to vemte : Vltava - Berounka - Střela - Teplá a jste v KV :grinning:
4. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi mi to začíná docházet a brečím jako želva a připadá mi že nemám na nic sílu a že vubec nebudu mít psychicky na to absolvovat vubec další pokus ,strašně se bojím....vím že je to čerstvé ale nevím jestli to zvládnu znovu....
4. čer 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dotaz jak jste na tom byli po neupěchu s Ms?? Srovnala se vám brzy nebo nee??
4. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tak dobře :slight_smile: řeknu to ostatním a snad s tím budou souhlasit :grinning: A když se neuvidíme ted tak třeba jindy :wink:
4. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb ahoj, neboj bude to dobrý za pár dní a vybreč se mě to vždy pomohlo :slight_smile: lepší než aby jsi to držela v sobě. Jinak já jsem dostala MS normálně bez problémů, možná o 1den dřív ale byl to normální stav :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira děkuju snad to za pár dnu přejde,jinak já mívám vždy Ms pravidelnou pomalu na hodinu tak uvidíme jak ted to bude....
4. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb myslím si jestli jsi nikdy neměla problém tak to přijde stejně :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to papáníčko, co jste tady přes víkend fotily, to byla "pastva pro oči" a asi i pro "břuch". :grinning:. Je vidět, že nejste líný se napapat. Já prosím taky, ne. :grinning: :grinning:
@danaho Mám testit až 18.6., ale to budu 18 dní od transferu. To se podle mě nedá ani vydržet, taková dlouhá doba, to zešílím :wink: :wink: :wink: Za jak dlouho po transferu si testovala, 10 -tý den? Sem tam mně píchne napravo nebo nalevo, někdy záda. A jsem naměkko, ale to je z těch všech hormonů, zřejmě :wink:. Není něco blbě? Doufám, že to jsou pozitivní signály :slight_smile: :slight_smile:. Jak je? Nevolnosti nemáš? Nálada asi výborná, endorfíny se vyplavujou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
@sal 80 S tebou je fakt sranda. Ty si samý humor :grinning: :grinning: :grinning: To si asi docela živel :grinning: :grinning: To má pan manžel s tebou plný ruce práce, ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb To mě moc mrzí :frowning2: plně chápu Tvé zklamaní a smutek......ale nevzdávej to.Na pár měsíců na vše zapomeň a hoď to zahlavu a až se budeš cítit,jdi do 2 kola.Co znám plno lidí kolem sebe 1 IVF jim nevyšlo,ještě není nic ztraceno neboj kutaleb.Posílám Ti veliké obětí a pohlazení..
4. čer 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb a ještě k té menstruaci mě mrcha nechtěla dojít....doktorka mi musela nasadit noretisteron a až po jeho dobrání mrcha přišla :unamused: no já musím mít vždy něco extra....
4. čer 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek