• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 ahoj spolutěhulko. U mě střídavě oblačno. Chvíli dobře,chvíli nevolno. Ale na blinkání to zatím nikdy nebylo. Spíš mám návaly horka a hned na to zimnice. Občas dost cítím břicho. Co ty jak se cítíš? Už jsi odpočatá a co Kamča a jeho pupínky? :slight_smile:
4. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho 5den,4 den tam nic nebylo :wink:
4. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Vypni pc, nechoď na MK a odpočiň si. Od všech a všeho.
4. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 asi máš pravdu už je toho nějak moc jsem unavená....
4. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 to je dost brzo. Zkus to za dva dny a pokud bude čárka silnější tak je to nadějný :sweat_smile:
4. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka Ahoj :slight_smile: Tak to jsi naše, když také ráda papáš, respektive - nejsi líná se nažrat :grinning:
Pan manžel si mě moc neužívá, páč jsme spolu jen o víkendech :frowning2: Pracuje na projektu 100km ode mě. Není to na denní dojíždění :frowning2:
4. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Nemáš vubec zač,jinak to pracoviště přesně nevím,ještě skusím mrknout,ale myslím že adresu pracoviště bude mít i v emailu. :slight_smile: Ted hlavně odpočívej.
4. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já jsem se dnes konečně pěkně vyspala,Kamil spal s malym.Jinak to jde občasné palení žáhy,spíš se ted potím(jak se ochladilo :confused: )A zase běhám permanentně na WC.Kamka má pupenu požehnaně,ale už se to začíná pomaloučku lepšit.
4. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 z nehoršího už e asi venku. To je dobře ,že už jsi trohu odpočatá. Ve čtvrtek jdeš na krev,že? To už bude HCG jako bázen :grinning:
4. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No pevně doufám a dr.bude dělat i prohlídku,tak třeba bude něco na UTZ měla bych v ten čtvrtek být 5+1,tak by tam moh být váček,nebo 2 :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 tu prohlídku ti závidím. Že u budeš mít šanci vědět co a jak. 1 bude nádhera a 2 by byla bomba :sweat_smile: Počítáš ty týdny podle OPU nebo podle poslední menstruace?
4. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dle poslední menstruace,termín porodu mě to hodilo CCa5-7.2.2013 dle toho jak máš dlouhé MC.ALe je to jen orientační v Car,nebo na gyn.ti to upřesní dle toho jak prcek poroste.Jinak beru akorát Femibion 800.Ale musím se co nejdřív objednat na kontrolu na štitku.
4. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DObré ráno :slight_smile: Kde jste všechny? Házíte áčka? :angry: Já jsem tu a je mi dobře, zatím... Očekávám návaly blivna tak za hodinu dvě :unamused: :grinning:
5. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj kopretinko,alespon ty nám tady záříš místo sluníčka.Mně už je blivno od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak musíme najet na lízátka pro těhule,proti nevolnosti :grinning: Vždy pocucáš a schováš at nemáš velkou spotřebu,jsou drahší. :sunglasses:
5. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 :slight_smile: Přede mnou teď to lízátko leží a drahé nejsou....10 jich stojí 45 korun, to jde :slight_smile:
5. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne všem :slight_smile:
@sal80
@evikj33 lízátko,já našel na zemi lízatko. Má milá má mě za prasátko lálálálálá.... Mě špatně není a doufám,že ani nebude. Jen cítím pořád trochu břicho. Co dneska budete dělat?
5. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Budeme cucat lízátka :grinning: Mně také není zle, ale ta lízátka jsou dobrá :slight_smile: Měla jsem pomerančové :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahojky sal ....na tyhle nevolnosti je velice dobrý zázvorový čaj.....mám s ním dobré zkušenosti,když jsem čekala malou Nicol tak mi moooc pomohl. :wink:
5. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Tak to slevnili,když to začlo bylo to přes100kč. @danaho Tobě také hezké dopo.zpěvačko.Holky právě jsem se dočetla že pro rodičák budem mhuset mít učet u České Spořitelny,dostanem S-Kartu a stou to mužem 1xměsíčně bezplatně vybrat,nebo 1xměsíčně bezplatně převést,to je zase kravina a Česká se pěkně napakuje a bude používat naše data a nic z tímnenaděláme protože to určil stát.Vedení bude "zdarma"platí stat,ptažmo danový poplatníci :angry:
5. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky jste se tady ráno sešly :grinning: jste ranní ptáčata to já jsem vstávala dneska až v 9hod synátora jsem vyexpedovala do školy a zase hají,ale od září mě to končí Nat jde do školky. A co budeme dneska dělat nevím hlásím že v Brně prší,ale budeme vařit k obědu bramboráky.
5. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Jo, jo...ona i ta lízátka obsahují zázvor :slight_smile: Prostě jen mlsám, nic mi není :grinning:

@dadakin Bramboráky od včera nemůžu :sweat_smile:
5. čer 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 já jsem letos převáděla hypotéku k České Spořitelně , protože měli nejnižší úroky a podmínko bylo zavést si tam osobní účet,tak mi to nevadí. Ale je to chujovina co pořád vymýšlejí. jsou to pitomci.
@sal80 Taky je zkusím. Kolik je chutí? :slight_smile:
@dadakin ahojky, já už jsem na nohách od 6. Každý den dělám od 7. Dneska jsem ale musela do CAR pro recepty, docházejí mi všechny prášky.V Liberci ráno lilo jako z konve a teď to není o moc lepší. Bramboráčky :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 japak to že nemůžeš je ti po nich blivno??? já jsem u kluků zvarcela jen 1x za celý těhu a u malé vůbec a moje mamka ta házela šavlu pořád a to má 3 dcery.
Udělala jsem si kakajíčko a dám si merunkovej táč co jsem včera večer vo 8 hodinách ještě pekla :grinning:
5. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho http://www.docsimon.cz/zbozi/gravipop-lizatka-12-ks-smes-6-prichuti :slight_smile:

@dadakin Měla jsem je v neděli a dobré, včera jsem je nějak nemohla cítit...prostě mi začaly smrdět :sweat_smile: I masna už mi nevoní :fearful: :grinning:
5. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ranní vstávání není můj kobyl jsem minulej rok střídala susedku v trafice a tam jsem musela už v 5 hod ráno být první týden to šlo ale ten druhej vražda jsu zvyklá chodit spát po půlnoci :wink: už se zase ptá že bych chtěla dovču jak to se mnou vypadá :grinning:
5. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no to je boží,zrovna zítra jdu na kafčo s kámoškou co dělá v lékárně ta ksi je u ní koupím. :dizzy_face:
5. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 taky jsem byla citlivá na pachy si pamatuji když jdem čekala Dandy tak moje ségra byla taky těhu jen o 13dní napřed a když jsme šly spolu do města a já jsem něco ucítila šla jsem zatím jak mě honily chutě,říkaly jsme si se ségrou že jsme jak dvě rumbakoule na nás byl pohled.
5. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
5. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin chvilku se to dá vydržet,když víš,že je to jen na dobu určitou. Já miluju o víkendu vstávat kolem 8.30,udělám si snídani a pak si v klidu sednu-lehnu na gauč,baštím, piju kafčo a čtu si časáky. To je pro mě nejlepší nastartování do nového dne.Hlavně na mě nikdo při tom relaxu nesmí mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: V týdnu tohle nehrozí - dokud pracuju :slight_smile:
autor
@danaho jj, jdi do nich :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek