• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho ahojky nevím co na to říct,je mi to moc líto a moc na tebe myslím.....mrzí mě to moc
11. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je hroznééé,to nemůže být pravda :pensive: Naděje umírá poslední,ještě uvidíš co ta krev.Kolikátý týden jsi(počítej od posledních měsíčků)?Posílám veliké obětí,moc na tebe myslím a přeji ať to dopadne dobře!
11. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 dneska jsem přesně 6+0 takže bych začínala 7tt. Už s tím nic dělat nejde. V děloze miminko není.Buď se pustilo a vyplavuje a v tom horším případě je zavrtané někde jinde. Janinko,ty hlavně si nepřipouštěj žádný smutný myšlenky a soustřeď se na svoje miminko/ka.
@katuleb moc vám holky děkuju za podporu
11. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Když jsem byla těhotná s Nikolkou,tak na utz taky nebyla vidět....a první foto mám až z 10týdne.Jakou jsi měla poslední hladinu hcg?Možná je schované za nějakým hematomem či cystou?A ty máš vejcovody?Kdyby byly ve vejcovodu,tak je ten vejcovod roztažený a to by poznala hned!(mluvím z vlastní zkušenosti-jsem měla mimiděložní těhu,mimi v pravém vejcovodu,ten praskl a krev rozlitá v břiše,takže za 5 dvanáct,proto nemám ani jeden vejcovod).A kdyby bylo sluníčko nejhůř,máš ještě alespoň morulky,miláčky <3
11. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 13 den od ET jsem měla HCG 1244.Vejcovody mám oba ale levý je neprůchodný. Tam mám srůsty od endometriozy. Uvidím co mi doktorka zavolá.
11. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, tak jsem se vrátila z vody a čtu tohle :frowning2: je mě to moc líto ani nevíš jak. Na druhou stranu je super že máš mrazáčky, nemusíš vše podstupovat znovu ale i tak je to hrozný. Já jdu ještě zítra na další konzultaci a tak uvidím co mě řeknou ještě tam a pak se rozhodnu kam vlastně půjdu.
11. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho hmm :frowning2: to už jsi měla vysoké hcg....každopádně nám dej vědět,jak to dopadlo,při nejhorším máš zmrzlinky,já je něměla ani jednou :frowning2: .Ale nebylo by nadarmo ty vejcovody odstranit :frowning2: ,kdyby náhodou....ale nechci malovat čerta na zeď.Jsme s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško to je hrozné,strašně mně to mrzí.Opravdu myslíš že je konec,nemohla tu bublinku jen v tom krvácení přehlédnout?Je mně z toho hrozně smutn,člověk se opravdu nemuže chvilku radovat ze života.Je to nespravedlivé.Myslím na tebe a posílám objetí.
11. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky jsem v šoku držím palečky snad to bude k něčemu platné??????
11. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak HCG je stále přes 20 tis.,což je jako u prosperujícího těhotenství. Pokud by to odešlo o víkendu nebo dneska tak by to ještě na krvi znát nebylo. Znovu jedu k doktorce na UTZ ale asi mě do toho špitálu pro jistotu pošle. Držte mi palce. Ozvu se jakmile to půjde. A díky za podporu vám všem. :dizzy_face:
11. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Holka, ach jo. Je to smutný, tichounké těšení a .... Mám to za sebou 3 x, vím jak Ti je. Ale máš myslím si říkala 4 "sněhuláky" a to je holka velká naděje a velká další šance. Teď je to čerstvé, ale určitě vstaneš ze " země" a budeš zase koukat dopředu. Nic jiného není možné. I já jsem zřejmě u konce. Od pá krvácím, menstruace to není, kusy žá ( :frowning2: . Jediná naděje je, že odešlo 1 z vložených embryí a druhé zůstalo. Ale nedoufám ani v to. I ty i ostatní holky víš, kolik mi je, embrya jsme měli kvality AA a AB a zřejmě prd z toho. Ty máš ještě z mého pohledu fůru času. Určitě máš fajn chlapa a nejsi na to sama. I když chlapi se s tím vyrovávají "po svém". Mohla bych napsat už knihu. Musíme doufat stále a stále. Určitě se dočkáš, to jsem si jista.
11. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho držím palečky at je vše ok a třeba ještě je nějaká šance......
@skifarka a taktéž tobě taky to třeba ještě dopadne dobře a bude to v pořádku...a u lékaře jsi nebyla??
11. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ale to HCG je krásně vysoké. Nemůže tam být jenom hematom a embryjko schované. Měla jsem představu, že to HCG klesá okamžitě, ale ty ho máš nádherný. Držím moc palečky a budu na Tebe taky myslet ať, jak je. Určitě se nám ozvi. Pa.
11. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb To víš, že jsem byla v Motole a potom jsem ještě jela do Vinohr., kde jsem tušila, že slouží můj gynekolog. Jediné, co mně mohl řici počkat, ležet, PN a dal mně navíc ještě Acorutin a Pambu. Tak uvidím, ale nedoufám. Nevím, jestli je možné krvácet, být těhotná resp. vím, že se to stává, ale asi ne u mě :unamused: :unamused:
11. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka to je strašné to čekání já vím a kolikátý den jsi po Et??Z krve to máš potvrzené??
11. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho držím pše co můžu a dej hned vědět :wink:
11. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško držím pěsti,snad tu bublinku paní doktorka jen přehlédla a je v pořádku tam kde má. @skifarka To krvácení je možné i u těhu,zrovna jedna kočka v lednovkách psala že zavedli 2a po paar dnech začla krvácet,ale mimi tam bylo.Pak ještě jednou dokonce měla i křče jela do nemocnice počítala s nejhorším a jedno mimi bylo fuč,ale tomu druhému tlouklo srdíčko a hezky rostlo,špiní ješte ted,ale už to ustáva a na kontrolu jde zítra.Takže nic není jasné,a šance pořád máš. :wink:
11. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho tak co!!! Uz ti volala?moc na tebe myslím...Ach Jo!! Snad je sko vane.. A minule uz srdíčko viděla?
11. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo Minule Danuška neměla UTZ,brala ji jen krev a na srdíčko je ještě brzo myslím měly jsme ET 19.5.
11. čer 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli není Danuška chudinka už v nemocnici :frowning2: .Snad se nám brzo ozve s dobrýma zprávama.....
11. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 aha.. Tak to Jo.. Chudák malá.. Držím ji palce zatim se neužívá!!! A je aktivní...ale zase ma výhodu ze ma mrazacku.. Já je nemam.. Zbylo mi jen jedno a to je v děloze a doufám ze vydrží...
11. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 Jj Jani,taky mně to napadlo,pořád na ni musím myslet,snad bude drobeček tam kde má.
11. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo neozívá oprava!!
11. čer 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No,asi když se z MK neodhlásíš,tak to ukazuje pořád aktivní?Taky doufám,že tam koblížek je a jen se nechce ukázat.Při nejhorším má morulky,klidně si je může zavést všechny,pro větší jistotu.Snad se nám chudinka brzo ozve,je to hrozné :frowning2:
11. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 taky pořád nakukuju jestli je něco nového,snad to bude v pořádku...myslím na ní moc..
11. čer 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb právě mi volal mudr Machač jestli bych v ten čtvrtek mohla přijít dřív tak jdu už o půl 12
11. čer 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky... Držíme se... Večer nAkouknu..ppA žatím!!
11. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin dobrý tak jsem zvědavá na zprávičky,mě zase dnes volali z Prahy a na imunologii jedeme už 10.7. máme dovolenou tak zajedeme k našim do Pardubic a pak Praha....a pak se uvidím kam,16.7.pohovr v eurofertilu...ale možná po všech výsledcích pujdu zase do Olmiku,prostě ještě nevím....
11. čer 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak Mudra viděla nakonec gestační váček v děloze.Kolem něj je veliký hematom.Zatím není poznat jestli je mimi vyvíjí.Rozhodnutí o tom jestli jít do špitálu nechala na nás. Je to teď vysoce rozikové těhotenství a nikdo něřekne co se stane. Musíme vyčkat.Nikdy jsem neviděla Vaška tak vyděšenýho.Do nemocnice jsme raději jeli. Tam mě znova prohlídli.Jedná mladá doktorka by udělala hned revizi dělohy,ale zavolala s na radu staršího doktora. A ten jí řekl,že děti z IVF jsou vymodlené a že ještě počkáme jak se to bude vyvíjet dál. Poslali mě ležet domů a pokud zítra budu krvácet stejně nebo víc,tak to jde pryč a pokud se to zmírní tak ve čtvrtek znovu kontrola v nemocnici i s odběrem HCG. Dostala jsem nějaký prášky Ascolutin a dneska už nemám píchat Clexan na ředění krve. Krve ze mě teče jak z vola. Fakt síla. Ještě jak mě pořád prošťourávali těma ultrazvukama. sem si užila emoticon Holky pokud tohle dobře dopadne,tak to bude zázrak. Moc vám všem děkuju za podporu.
11. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho moc moc moc moc držím palečky,určitě odchází jen ten hematom a miminko bude v pořádku jen pěkně odpočívej a posílám objetí a myslím moc na tebe......myslím na vás a věřím, že to bude v pořádku...drž se zlatko...
11. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek