• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
autor
@danaho Ahoj Daní, já vím...hodně Tě všechno vytrašilo, ale neboj, zvládneš to Ty i Tvé miminko. Lež. Jen lež a choď maximálně čůrat. A pak zase lež!!!! Moc na Tebe myslím. Objímám Tě....MOC.

@ivapo Kontryhel se v těhotenství nesmí!!!!
12. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Ahoj Janinko :slight_smile: Bylo hezky, ale to cestování je děs :unamused: Jaký jsi měla víkend? A jak to s Tebou vypadá, má drahá? :wink:
12. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 A jaké jste měli počasí,také pršelo?Tady pořád prší :frowning2: .Jak to semnou vypadá?Od včerejška nešpiním a zítra jdu na krev :pensive: snad tam něco bude .....po tolika zklamání mám fakt strach.A jak se cítíš ty?Vše ok?
12. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj zlato,vítej zpátky.Nedělám nic jiného.Než ležení a maximální chůze je na záchod. Mám pocit,že se to krvácení konečně začíná zmírňovat,tak kéž by.A hlavně aby to mimi ustálo. Říkám mu,že jeho mamka je velký bojovník a ono bohužel má tu cestu hned v začátku složitou,ale že to musí zvládnout :slight_smile: Jak jsi se měla?
@janinka1984 Ahoj Janinko,tak už zítra budeš vědět krev. Super. Určitě HCG bude tak jak má být :dizzy_face: U nás vůbec neprší,tady je oblačno už několik dní.
12. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Nic o miminku nevím, takže uvidím 20.6., to jdu k doktorovi :slight_smile: Zítra máš krev? Jůůů :dizzy_face: Budu na Tebe moc myslet :slight_smile: :wink:
12. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Tak to závidím,já mám tolik práce na zahrádce,ale nemůžu nic dělati,protože furt chčije :frowning2: .Jenom pěkně hajej a mysli pozitivně ,mimi je bojovníček a určitě se s tím popere a mamince na příštím utz ukáže bušící <3 :slight_smile: .A kdy máš další kontrolu?
12. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Tak to jsi moje šikovná holka :grinning: Hezky hajej, miminko to ustojí, protože tu na něj čeká teta, která má v plánu tomu Tvému miminku dát o měsíc starší sestřenku (???) :grinning:
12. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 hned jak dojedu domů napíši výsledek...snad bude dobrý,ani nevím jaká by měla být hladina hcg 14den po ET.
12. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Přestaň myslet na práci na zahradě!!! Kotníčky hore a "kajn štres" :grinning:
12. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 :grinning: ty si dobrá :slight_smile: takže letos vypěstuji jen plevel :grinning:
12. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skifarka Ahoj,děkuji ti za podporu. Jak to s tebou vypadá? Stále krvácíš? Kdy jdeš na nějakou kontrolu.Neztrácej naději.Vím,že je to těžké a ten věk ti na psychice nepřidá. Ale bojuj dokud je naděje. Já bojuju teď doma z postele. Kdo ví jak to dopadne...Myslím na tebe!!! :dizzy_face:
12. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 u mě to bez stresů někdy nejde,obzvlášť,když Mareček přijede domů bez průkarky,bez papučí,pak máme dělat úkoly....no někdy úplně pěním :sunglasses: No jo chlapci,vše mají na háku....a to se blíží vysvědčení a dovolená :unamused: no ty volku....si teda moc neodpočnu.
autor
@janinka1984 324 - 4130 :slight_smile:
autor
@janinka1984 No a? Zato v únoru budeš mít vypěstováno tří kilové miminko :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sal80 a při dvojčatech? :grinning:
12. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 To je ta horní až dvojnásobná :slight_smile: Ale nemusí, protože tak brzy se to na hCG ještě prý nepozná. To mi říkali v CARu :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Mareček měl 3400g a 50cm :slight_smile: kus chlapa a vůbec se mu nechtělo ven :wink: takže vyvolávaný porod na 2x...pak epidurál,protože mi ten porod tak rozfrčeli,že jsme měla bolesti po 1 min.od 9-15hod :fearful: a to byly muka...ale epidurál pomohl...až na to,že jsem se na druhý den nemohla hýbat!!!!Jen jsem zvedla hlavu :zipper_mouth: a to byl fakt strach že narušili míchu!!!!Trvalo to asi týden a pak jsem se z toho vylízala.Takže jsem ZÁSADNĚ PROTI EPIDURÁLU!!!!!!!Už nikdy,u malé to bylo přirozeně,v termínu a super!Mám v albumu i fotečky z porodu,tak jukni :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 to ještě nebude srdíčko. Jdu ve čtvrtek do nemocnice na kontrolu s tím krvácením a vezmou mi HCG
12. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho aha,neva tak příště....snad ten škaredej hematom zmizl,hnusák jeden!!!!!
12. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Narušit míchu Ti nemohli, protože se epi píchá do míst, kde mícha už není :wink: Jen Tvé tělo neumělo po námaze tak rychle vyloučit tu látku :slight_smile: Na fotky se podívám....už na to jdu :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ani v CAR ani v nemocnici tomu moc velkou šanci nedávali. Snad je přesvědčíme o opaku. Snad si sestřenky spolu pohrají :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jenomže oni mi ho píchli špatně a to je holka um se trefit,obvzlášť když to dělali medici :unamused:
12. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho IVF je celé o štěstí!A ty jsi ho Danuško zasloužíš,třeba o tobě budou psát ještě seminární práci :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ahoj to je zvlastni...vsude jsem si vyčetla ze kontryhel je ta sprqavna bylina proti potratum a na ženske bolesti'!!!!!§
12. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 všechny si to zasloužíme. To jsi mě s tou prací pobavila.To myslím,že mají zajímavější případy.Tobě píchly špatně epidural,jo? :angry:
12. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Já to znám. I na mě to zkoušeli medici a povím Ti - děs :frowning2: Píchali mě 5x, tak jim došly jehly...uff :grinning:

@danaho Nic jiného nebude....bude se hrát!!! :slight_smile:
12. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jo a sama za mnou přišla anestezioložka a přiznala to.Bylo to hrozné,pořád jsem plakala,ani Marečka jsem nemohla přebalit,nic,bylo to hrozné.Ale co už je to ok a to je hlavní....anesteziložku teď podkávám často na JIPce a vyhýbá se mi obloukem...si moooc dobře pamatoje jak to zbabraly!
12. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo Kdepak, smí se pít jen v první polovině cyklu. Připravuje výstelku pro lepší zahnízdění oplodněného vajíčka. Pak už se pít ale nesmí. I když....názory lékařů a bylinkářů se liší, to je pravda.
12. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 je mám doma ty epidurální jehly a ty jsou holky mega :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 to jsi si teda taky užila svý. Holka hlavně že to dobře dopadlo. Uf. Teď už to budeš mít jenom dobrý. Kdy půjdeš na PN?
12. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek