• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@janinka1984 Janinko,velká gratulace. A držím palce ať je dál všechno tak jak má. :dizzy_face:
13. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek Moc ti děkuji, dneska už se to uklidňuje. Tak snad to bude dobré. Strašně se bojím a pořád věřím v naději. :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo tak jak se dneska cítíš? Je ti lépe?
13. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Děkuji :wink: hladina vypadá asi na 1 miminko,možná,že to 2 to vzdalo a proto jsme tak špinila?A co ty Danuško,jak zápasíš?
13. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj...moc ne ...rano sem trochu špinila..ted dobry..je mi ted nazvracení...po treti mam jit na ten ultrazvuk.. a co ty? co kvaceni? zmirnilo se to ?ty jdeš zitra?
13. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dánusko, čekám na krev a pak jeste ultrazvuk a pak se budu radovat ale i strachovat.ach jo. Je to sílený. Moc na tebe myslím!
13. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 A kdy jdeš na UTZ?
@ivapo Dej pak vědět jak jsi dopadla. Určitě to bude dobré. Držím palce. Holky krvácení se zklidňuje už mám krev převážně jen n toaleťáku a začíná se barvit do hněda. Tak snad......Ale už mám nervy ze zítřejší kontroly.
13. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 jen me zaraží..vetsina jsme tu po ivf ...vsicni maji pi 14 ti dnech hcg 300 až 900 a ja mela6330 ...to je sakra mega moc ne ? čím to čím?
13. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Lucinko všechno bude dobrý uvidíš. Mám takovou radost,že s vám to povelo přirozeně. Četla jsem že se to někdy stává. Tělo je ještě pod vlivem hormonů. Ale budeme potichu dokud to nemáš potvrzené. :wink:
13. čer 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho příští týden jdu na utz.......bojim bojim....ale doufám,že mimi bojuje <3
13. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo a máš jedno mimčo?
13. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 to jdeš docela brzo,ale je to dobře. Já měla jít až 22.6. Pokud by bylo jedno mimi,tak nebudete muset kupovat autobus :grinning:
13. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 jojo jedno....je tam jedno srdicko
13. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no kvůli tomu špinění víš.....jak mile začnu něco dělat,tak zase začnu špinit :-/ Prodělala jsem 4 nitobřišní operace v předchozích 3 letech,takže doktorka se o mě bojí :wink: tak mě kontroluje jak se dá.Budu šťastná i za gestační váček <3
13. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo hmmm tak to je fakt divný,to nevím....a nechali jste si zavést jedno,nebo 2 embryjka?
13. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 Janinko,měla by jsi taky co nejdřív zalehnout. I když s 2 dětma to bude asi složité. Musíš na sebe dávat pozor.
13. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo to tvoje HCG taky nechápu.Měl by to objasnit doktor. Já ěla 13 den od ET 1244. Uvidíš jak dopadne dnešní kontrola.
13. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byli taky z toho mimo...nemeli zadne vysvetleni..proto si me tam nechaji tyden na pozorovani...no a pak za dva dny bylo hcg 17000 a dalsi dva dny 31000...dost co?
13. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 to jo mela bys ležet....deti udat...jdeli to!!
13. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den děvčata,gratuluji k pozitivním testíkum a krásným hcg,já jsem nastydlá a protivná a vše na mě ted nějak padlo,moje doktorka mi prý tu žádanku na imuno napsat nemuže,ale volala jsem znovu do Caru a vydupala to z nich,zítra tam jedu na poradnu a pro tu žádanku a tak se snad více poptám co bude dál,minule tam byla ta doktorka co je nová....třeba se dozvím více ...
Moc Vám přeju at Vám to vyjde....
@danaho tobě moc moc držím palce a věřím že to bude dobré...
Já jsem ted totálně v depresi a nějak se nemužu vyhrabat z toho,manžel je taky nějak zaražený a moc si mě nevšímá,přijde mi že se odcizujem a to je na mě už moc....
Už rok tu bydlím a pořád si připadám tak sama.... :frowning2:
Omlouvám se nářky samy toho máte dost a své starosti.....
13. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...je mi fakt zle...bojim se o mimi...ale delat nic nemužu..ležim ležim..
13. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb jen se vypovidej...od toho to tu je a kam jinam se vypsat...aspon se trochu ulevi...sice malinko ale prece...moc ti drzim paalecky...ja vim ..beh na dlouhou trat...ale nakonec dobehneš!!!!!!!!§ :sunglasses:
13. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb to je dobře že ti nakonec tu žádanku dají. Nevím proč s tím dělají takové problémy. Klidně se sem vypovídej. Někdy toho je moc na nás všechny. Chlapi to řeší po svém. Stáhnou se do sebe a nekomunikují, jsdou na pivo. Vůbec je nenapadne,že nás něco trápí. Až bude někdy čas a vhodná doba zkus si s ním o tom bez emocí promluvit. Třeba ti řekne jak to cítí on a vyčistí se mezi vámi vzduch.
13. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo kéž by jsi měla pravdu a bylo to tak,uvidím co mi poví zítra a taky co bude po prázdninách a jak dopadne imuno,snad tam nic moc nebude když už mám děti a byli tam dva tatínkové,snad nebude zrovna na tohohle nějaká alergie :wink:
13. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo myslím na tebe. Je dobře že jdeš dneska na kontrolu. O všech potížích tam řeknin. Poradí ti co máš užívat. Ale bude to chtít asi pořád ležet.
13. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj říkám si to že si musímě promluvit ale kolikrát to nevyjde....a nebo mi poví že to pořád řeším dokola,ale je fakt že zítra jsem chtěla jet sama a on si vzal volno a jede se mnou....
13. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb tak si pak zajdte na kaíčko a na neutrální půdě s ním zkus promluvit. Třeba se chytne. Je to těžký jak poznat ten správný okamžik.
13. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to máš pravdu moc těžký a já se tak kolikrát už bojím......kdybych tak na rovinu věděla co chce..odrazím se zítra od toho co mi řekne doktor...
13. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a moc ti děkuju za rady,vím že máš sama starosti se sebou a s miminkem.....ale moc moc věřím, že dobře dopadnete, a dělala jsi testík???
13. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb jsem ráda že tu s vámi můžu komunikovat.Alespoň pořád nemyslím na své problémy. Test jsem si nedělala. Nemá to teď cenu,protože v pondělí jsem měla HCG v pořádku a změna se prý projeví nejdříve ve čtvrtek a to mi vezmou zase krev. Buď klesne a to by znamenalo zamlklé těhotenství nebo potrat a nebo stoupně a to by se mimčo drželo. Tak snad se drží a bojuje.
13. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek