IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
13. čer 2012

@danaho určitě bojuje,budu na tebe myslet a zítra jedu do caru ale až na 12.00 tak budu koukat a pak to tu budu sledovat jak jsi dopadla.....moc ti to přeju...jedu do obchodu tak pa pa a odpočívejte pěkně oba 😉

veromira
13. čer 2012

@danaho ahoj,tak včera jsem byla na další konzultaci v jiném CAR a doktor mě pozval za 10 dní abych přišla že bude mít výsledky spermiogarmu. Uvidíme jak dopadneme a pak se uvidíjestli dělat testy jako DNA spermií a jiné věci a udělá mě i tu imunologii. Musím příjít 3-5 den po menst. vezmou mě krev a udělají testy, a pak nám řeknou co by bylo vhodné udělat aby jsme měli mimi. Jinak ty testy stojí 3800kč + 500kč ještě moje vyšetření. No ještě se to dá a není to jak umělé opl. Mám jen strach že to tento měsíc nestihnu s těma testama, jedeme do chorvatska 29. a to zrovna bych měla nějak dostat ☹

evikj33
13. čer 2012

@janinka1984 Moc gratuluju 🙂 @zezizu Tobě taky gratuluju k //akorát ještě potichu at je nevyplašíme 🙂

evikj33
13. čer 2012

@danaho Zítra doufám jen v dobré zprávy a třeba už bude srdíčko 😉 Odpočívej a rozmazluj se.

zezizu
13. čer 2012

Děvčátka, HCG 366 a jsme pozitivní!!! 🙂 jsem nesmírně Šťastna a manžel mimo z toho, jak se to stalo!!! 🙂

zezizu
13. čer 2012

@evikj33 moc dekuji!!! 🙂

ivapo
13. čer 2012

ahoj holky...tak kontrola probehla pouze v oblečení...jen pry se toho spineni nemam tolik bat...ale hold sem rizzikova...ani ultra mi neudelal...skoda..byla bych klidnejsi....dalsi kontrola až 3.7...odevzdala sem mu lejstra z nemocnice a dopsal recepty na utrogestan a ascorutin...tede nespinim..a ta pani v lekarne me vystrasila žýe at si ten ascorutin nekupuji...že ho v tom rannem tehotenstvi nedoporučuje...žeje to nebezpecne v rannem tehotenstvi..a vylekala me ze ted opravdu ležet ze ta chripka je k tehot.dost nebezpecna..

ivapo
13. čer 2012

@zezizu ty ho super...ticha gratulace!!!

danaho
13. čer 2012

@ivapo ahoj,tak proč na tebe nekoukl pro jistotu když se necítíš dobře? Já teď taky beru Ascorutin,doporučila mi ho v lékárně a dali mi ho v nemocnici. Je to proti tomu krvácení a bere to spousta holek co mají problémy. Tak se neboj.

danaho
13. čer 2012

@zezizu Gratulace a posílám veliké objetí. Opatruj se 😵 😅 😵

danaho
13. čer 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, dneska už to vypadalo dobře.Krev se měnila ve špinění. Pak mě začalo hrozně bolet břicho ale jen krátce. Šlajsem na záchod a vyšli ze mě ohromný černý krevní sraženiny a od té doby je zase pokoj a nic mi není.Jen jsem hrozně vyděšená. Tak nevím co se děje. Snad je dobře že ta sražená krev je pryč a modlím se aby tam mimčo ještě bylo. ☹

evikj33
13. čer 2012

@danaho Danuško modlím se s tebou,snad bude miminko nad sraženinou a zustalo zakousnute.Musí to dobře dopadnout.Na zítra budu čekat celá napnuta.Svírat pěsti a věřit.Zázraky se dějí,podívej zezizu 😉 @ivapo ascorutinu se neboj bere se všude kde je náznak špinění,nebo krvácení a to je hlavně na začátku.Ja jsem taky nachcípana,ale dr.včera říkal že pokud nejsou horečky je to Ok a chce to hodně odpočívat,tak jsem dnes kolem 14.h zalomila,byla jsem hotova. 😝

ivapo
13. čer 2012

holky diky za podporu...pred hodkou jsem vzala paralrén...nevydrzela sem to...a je mi lepe...hoprecku sem mela jen zvyšenou ..tak snad to bude o.k 😉

ivapo
13. čer 2012

@ivapo paralen

danaho
13. čer 2012

@veromira Ahoj Věruš,tak super že ti chějí udělat spoustu vyšetření. A rozhodneš se teda pro tenhle CAR, nebo pro ten jak jsi tam byla na první konzultaci?A máš ještě v děloze tu krevní sraženinu,nebo se to vstřebalo?

zezizu
13. čer 2012

Holky moc děkuji 🙂

@danaho Dani, myslím na tebe a držím palecky. Zítra jdeš k dr?

skifarka
13. čer 2012

@danaho Budu na tebe myslet a držet palce. To dopadne. Tfuj, tfuj.

sal80
autor
14. čer 2012

@danaho MYSLÍM NA TEBE!!!!

Jinak všem dobré (byť u nás trochu deštivé) dobré ráno 🙂

kiwisek
14. čer 2012

@danaho myslím na Tebe, ať máš pozitivní zprávy a brouček bojuje!! 😉

danaho
14. čer 2012

Ahoj holky, tak mi v nemocnici vzali jen krev na HCG a v 11 h tam jedu znovu pro výsledky a na ultrazvuk. To čekání je o nervy ☹

dadakin
14. čer 2012

ahojky a dobré ranko kočky

@danaho držím palečky 😉
já dneska valím za mudr na konzultaci tak jsem napnutá,včera jsem moc nestíhala sem vařila jsem jahodovou marmeládu. Až dojedu podám hlášení co a jak. 😕

katuleb
14. čer 2012

@danaho držím palečky at je to v pořádku,musí, 😉 budu kukat hned jak dojedu z Olomouce...

janinka1984
14. čer 2012

@danaho Ahoj Danuško,držím vše co můžu a z celého srdce Ti přeji jen ty nejlepší zprávy !

deeky23
14. čer 2012

Ahohjky holky,teda vas docitat to je neco🙂) gratulace novym tehulkam. My jsme tehu odlozily,vcera jsem byla v nemocnici na Bulovce,pac sem uz dlouha mela velke bolesti hlavy tak sem sla k doktorovi,dostala limec a mazala na Bulovku,kde mi udelali CT MOZKU ,kde tzjistily ze mam v mistech michy krevni srazeninu,takze sem dostala leky a ceka me operace. zatim to docela zvladam. Ovsem pritel ten to zvlada hur nez ja.on je an nervy vice nez ja a me to znervoznuje,uz nevim jak ho uklidnit

ivapo
14. čer 2012

@danaho
@danaho moc moc natebe myslim at to dopadne dobře!!!ja porad ležim...ale myslim že už je mi lepe..

kiwisek
14. čer 2012

@danaho nás napíná!! tak věřím, že bude mít dobré zprávy 😉 myslíme na tebe

danaho
14. čer 2012

Holky, přes slzy nevidím na klávesnici. Je po všem.Zítra ráno jdu na kyretáž. Hematom je obrovský a váček už je poškozený. HCG kleslo....

janinka1984
14. čer 2012

@danaho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Tak to mě fakt mrzí a pláču stebou ☹ ☹
Jak je ten svět nespravedlivý,ten kdo po děťátku touží,zažívá takové rány a ten kde je nechce se otře o ternky a je těhotný 😠
Danuško,sluníčko naše,hodně to bolí,ale bojuj dál,ještě na tebe čekají morulky,jak se dáš do kupy.
Je mi to moc líto,opravdu moc ☹

evikj33
14. čer 2012

@danaho To je smutná zpráva,ja věřila že to bude dobré,co ti k tomu řekli,proč sis vlastně píchala ten clexan,měla jsi nějakou indikaci?Protože mně připadá že to bylo hodně ovlivněno tím clexanem.Danuško drž se mrazáčci na Vás čekají.

danaho
14. čer 2012

@evikj33 dneska tam byla mladá hrozně milá a soucitná doktorka. Všechno mi vysvětlila. ptala jsem se i na ten Clexan Ten tohle prý způsobit nemůže. Na ten hematom mi řekla,že se to děje když je potrat. K němu zatím nedošlo a tak mi to vyndají zítra při té kyretážiJe to tak hrozný pocit. Do teď to všechno vypadalo tak skvěle. Psychika před stimulkou, úspěšné OPU, konečně poprvé v život // a pak BUM a je v 7 tt po všem. Tohle mě srazilo zase na samé dno.