• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho určitě bojuje,budu na tebe myslet a zítra jedu do caru ale až na 12.00 tak budu koukat a pak to tu budu sledovat jak jsi dopadla.....moc ti to přeju...jedu do obchodu tak pa pa a odpočívejte pěkně oba :wink:
13. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho ahoj,tak včera jsem byla na další konzultaci v jiném CAR a doktor mě pozval za 10 dní abych přišla že bude mít výsledky spermiogarmu. Uvidíme jak dopadneme a pak se uvidíjestli dělat testy jako DNA spermií a jiné věci a udělá mě i tu imunologii. Musím příjít 3-5 den po menst. vezmou mě krev a udělají testy, a pak nám řeknou co by bylo vhodné udělat aby jsme měli mimi. Jinak ty testy stojí 3800kč + 500kč ještě moje vyšetření. No ještě se to dá a není to jak umělé opl. Mám jen strach že to tento měsíc nestihnu s těma testama, jedeme do chorvatska 29. a to zrovna bych měla nějak dostat :frowning2:
13. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinka1984 Moc gratuluju :slight_smile: @zezizu Tobě taky gratuluju k //akorát ještě potichu at je nevyplašíme :slight_smile:
13. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho Zítra doufám jen v dobré zprávy a třeba už bude srdíčko :wink: Odpočívej a rozmazluj se.
13. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčátka, HCG 366 a jsme pozitivní!!! :slight_smile: jsem nesmírně Šťastna a manžel mimo z toho, jak se to stalo!!! :slight_smile:
13. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 moc dekuji!!! :slight_smile:
13. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...tak kontrola probehla pouze v oblečení...jen pry se toho spineni nemam tolik bat...ale hold sem rizzikova...ani ultra mi neudelal...skoda..byla bych klidnejsi....dalsi kontrola až 3.7...odevzdala sem mu lejstra z nemocnice a dopsal recepty na utrogestan a ascorutin...tede nespinim..a ta pani v lekarne me vystrasila žýe at si ten ascorutin nekupuji...že ho v tom rannem tehotenstvi nedoporučuje...žeje to nebezpecne v rannem tehotenstvi..a vylekala me ze ted opravdu ležet ze ta chripka je k tehot.dost nebezpecna..
13. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zezizu ty ho super...ticha gratulace!!!
13. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivapo ahoj,tak proč na tebe nekoukl pro jistotu když se necítíš dobře? Já teď taky beru Ascorutin,doporučila mi ho v lékárně a dali mi ho v nemocnici. Je to proti tomu krvácení a bere to spousta holek co mají problémy. Tak se neboj.
13. čer 2012 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zezizu Gratulace a posílám veliké objetí. Opatruj se :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
13. čer 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evikj33 Ahoj Eviku, dneska už to vypadalo dobře.Krev se měnila ve špinění. Pak mě začalo hrozně bolet břicho ale jen krátce. Šlajsem na záchod a vyšli ze mě ohromný černý krevní sraženiny a od té doby je zase pokoj a nic mi není.Jen jsem hrozně vyděšená. Tak nevím co se děje. Snad je dobře že ta sražená krev je pryč a modlím se aby tam mimčo ještě bylo. :frowning2:
13. čer 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Danuško modlím se s tebou,snad bude miminko nad sraženinou a zustalo zakousnute.Musí to dobře dopadnout.Na zítra budu čekat celá napnuta.Svírat pěsti a věřit.Zázraky se dějí,podívej zezizu :wink: @ivapo ascorutinu se neboj bere se všude kde je náznak špinění,nebo krvácení a to je hlavně na začátku.Ja jsem taky nachcípana,ale dr.včera říkal že pokud nejsou horečky je to Ok a chce to hodně odpočívat,tak jsem dnes kolem 14.h zalomila,byla jsem hotova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky za podporu...pred hodkou jsem vzala paralrén...nevydrzela sem to...a je mi lepe...hoprecku sem mela jen zvyšenou ..tak snad to bude o.k :wink:
13. čer 2012 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo paralen
13. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@veromira Ahoj Věruš,tak super že ti chějí udělat spoustu vyšetření. A rozhodneš se teda pro tenhle CAR, nebo pro ten jak jsi tam byla na první konzultaci?A máš ještě v děloze tu krevní sraženinu,nebo se to vstřebalo?
13. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc děkuji :slight_smile:

@danaho Dani, myslím na tebe a držím palecky. Zítra jdeš k dr?
13. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Budu na tebe myslet a držet palce. To dopadne. Tfuj, tfuj.
13. čer 2012 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho MYSLÍM NA TEBE!!!!

Jinak všem dobré (byť u nás trochu deštivé) dobré ráno :slight_smile:
14. čer 2012 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho myslím na Tebe, ať máš pozitivní zprávy a brouček bojuje!! :wink:
14. čer 2012 v 08:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi v nemocnici vzali jen krev na HCG a v 11 h tam jedu znovu pro výsledky a na ultrazvuk. To čekání je o nervy :frowning2:
14. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky a dobré ranko kočky

@danaho držím palečky :wink:
já dneska valím za mudr na konzultaci tak jsem napnutá,včera jsem moc nestíhala sem vařila jsem jahodovou marmeládu. Až dojedu podám hlášení co a jak. :confused:
14. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho držím palečky at je to v pořádku,musí, :wink: budu kukat hned jak dojedu z Olomouce...
14. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Ahoj Danuško,držím vše co můžu a z celého srdce Ti přeji jen ty nejlepší zprávy !
14. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahohjky holky,teda vas docitat to je neco:slight_smile:) gratulace novym tehulkam. My jsme tehu odlozily,vcera jsem byla v nemocnici na Bulovce,pac sem uz dlouha mela velke bolesti hlavy tak sem sla k doktorovi,dostala limec a mazala na Bulovku,kde mi udelali CT MOZKU ,kde tzjistily ze mam v mistech michy krevni srazeninu,takze sem dostala leky a ceka me operace. zatim to docela zvladam. Ovsem pritel ten to zvlada hur nez ja.on je an nervy vice nez ja a me to znervoznuje,uz nevim jak ho uklidnit
14. čer 2012 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho
@danaho moc moc natebe myslim at to dopadne dobře!!!ja porad ležim...ale myslim že už je mi lepe..
14. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho nás napíná!! tak věřím, že bude mít dobré zprávy :wink: myslíme na tebe
14. čer 2012 ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, přes slzy nevidím na klávesnici. Je po všem.Zítra ráno jdu na kyretáž. Hematom je obrovský a váček už je poškozený. HCG kleslo....
14. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak to mě fakt mrzí a pláču stebou :frowning2: :frowning2:
Jak je ten svět nespravedlivý,ten kdo po děťátku touží,zažívá takové rány a ten kde je nechce se otře o ternky a je těhotný :angry:
Danuško,sluníčko naše,hodně to bolí,ale bojuj dál,ještě na tebe čekají morulky,jak se dáš do kupy.
Je mi to moc líto,opravdu moc :frowning2:
14. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho To je smutná zpráva,ja věřila že to bude dobré,co ti k tomu řekli,proč sis vlastně píchala ten clexan,měla jsi nějakou indikaci?Protože mně připadá že to bylo hodně ovlivněno tím clexanem.Danuško drž se mrazáčci na Vás čekají.
14. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 dneska tam byla mladá hrozně milá a soucitná doktorka. Všechno mi vysvětlila. ptala jsem se i na ten Clexan Ten tohle prý způsobit nemůže. Na ten hematom mi řekla,že se to děje když je potrat. K němu zatím nedošlo a tak mi to vyndají zítra při té kyretážiJe to tak hrozný pocit. Do teď to všechno vypadalo tak skvěle. Psychika před stimulkou, úspěšné OPU, konečně poprvé v život // a pak BUM a je v 7 tt po všem. Tohle mě srazilo zase na samé dno.
14. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek