• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 určitě bude lépe. Hodně odpočívej a když bude venku líp tak vem oba Kamči a jděte na malou procházku. U nás je dneska příjemně,něco málo přes 20 stupňů a občas pršelo. Myslím,že dneska už začínám trochu normálně fungovat. Jo a jak jsem vysadila Medrol,tak mám tváře samej pupínek a jsem červená jak rak. To jsem měla po 1 IVF po vysazení léků taky. Trvalo to tak 14 dní. To se mám na co těšit.Jsem teď taková krasavice :grinning:
21. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak to ja ani nemluvím,pusu samej pupen a o vlasech se taky nic pozitivního řictz nedá.Mně to těhu teda svědčí,dole asi 3kg,to jediné ocením až na tu nevolnost :sweat_smile: Tady peče slunko a v baráku máme 27,a venku to není lepší,kéž by sprchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty budeš krásná za pár dnu až se tělo trochu srovná.
21. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Berušky,mrcha dorazila :wink: po 33DC to je u mě normální už jsem volala do Reprofitu příští týden UTZ v pátek 8:45hod.Tak asi tak.Od neděle Clostik 2-0-2.
22. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin tak moc držím palečka at je to ok....
22. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb jj díky moc sama jsem zvědavá ted dám do toho všechno. :slight_smile:
22. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde všichni jstééééé? Haloooo. :slight_smile:
22. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
22. čer 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Přesně, jak si mně psala i já se v tom plácám. Teď ty 2 dny byly hrozné, často brečím, taky mě to "dostalo". Rozumově vím, že se v tom dlouho nemůžeme takto "plácat", ale ta duše... Nějak mě opouští naděje. Navíc ty lidi, co o tom věděli se mně teď odvážili kontaktovat. Jako třeba moje "daňařka, sama má 1 1/2 letá dvojčátka z pražského Gennetu a včera jsem ji to napsala, ja strašně fajn a raději mně ani neodepisuje, protože asi vůbec neví, co mně napsat a ani se jí nedivím :unamused: . Dnes jsem byla poprvé u dětí, o které se starám, nejdřív to tam na mě "padlo". Byla jsem tam před 14 dny, kdy ještě naděje byla, potom jsem musela být v klidu a byla jsem doma. Holka asi v současné době nám pomůže jedině práce a vymýšlet strategii, co, kdy a jak dále postupovat. Ty si vysadila Medrol, já ho stále beru, ale mně by se asi ty NKT buňky vrátily do těch blbých hodnot. Taky si budu muset domluvit v CARU, kdy na KET a jestli stále brát ten Medrol?
22. čer 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Ahojky,neměla jsi být teď někdy na OPU? Včera,dneska? Promiň ted si nejsem jistá. Jak jsi na tom? Doufám,že je vše o.k.?
22. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka Já jsem na tom teď zase trochu líp. Byla jsem dneska v CAR ukončit PN a objednala jsem se k Mudr. na konzultaci. Chci vědět kdy můžu na KET a jestli bude nějaká léčba. Medrol mě nasazovali jen před stimulací. Tak mi ho možná před KET zase nasadí. Mě budou čekat v práci soucitné pohledy. Určitě se to nějak rozkřiklo.Ještě,že tam mám plno restů a prvních pár dní se určitě nezastavím.Je to teď zase jen o čekání. Ty můžeš jít na KET asi hned další cyklus. To já musím čekat asi 3 měsíce :confounded:
22. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin kdéééé tadýýýý :grinning:
22. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho a holky zlate, hlasim se z dnešního OPU... uroda nad ocekavani.. 22 ks :wink: tak doufam, ze vyberou ty nej... spermijky a budeme mit aspon fotbalovou 11 embryjek :grinning: aby bylo na mrazacek, az budeme chtit pro sourozence.. tise se tesim, ale je to pouze 1 krok ze 3, takze ani z daleka neni vyhrano... no verim ve stastny konec :dizzy_face: moc všem děkuji za držení palečků a pozitivní energii... jdu odpočívat... bricho boli fest :confounded:
22. čer 2012 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek supéér,tak to je pěkná úrodička. Moc gratuluju :sweat_smile: Určitě z toho bude dost povedených kousků. Teď to všechno dopadne dobře. Držím ti moc palce :dizzy_face:
22. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky kočky.
Kde jste všechny. :sunglasses:
23. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @kiwisek Mooooc gratuluju k urodičce,to bylo strachu,a taková snuška,tak at i dál jde vše hladce a máte pěkné bublinky :wink: @danaho Ahoj pracantko,hlavně že je po kontrole vše ok,a snad bude mít dr.už jen dobré zprávy.
23. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak radost z vajicek byla predcasna.. :frowning2: mame pouze 4 E, kt. rozhodne nejsou vhodne na PK,a sance ze prezijou do 3 dne na ET je 50:50... s predpokladem ze prezijou vsechny nebo zadne :frowning2: moc me z toho boli srdi :confounded: cko
23. čer 2012 ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ako to vlastne je? kdyz je v cenniku ISCI 1 oocytu 5 tis, PISCI 8 tis... tak zaplatim za PISCI 8 nebo 13???
24. čer 2012 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek To mi je líto ale snad to budou ta správná :wink:
To je pořádná pálka 5 tis.za oocyt????A 8 tis.za PICSI????? :confused: :confused: :confused: :confused: U nás je jeden oocyt 1 tis.za ICSI a PICSI 3 tis.
24. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Ahojky, no to je šok.Je mi moc líto,že to je taková redukce. :frowning2: Ale neztrácej naději,pořád tam jsou 4 bojovníčci a i kdyby jsi neměla PK,tak je naděje. Spousta holek otěhotnělo po zavedení embryjek 3 den. Vždycky jim je líp v bříšku než v mističce a ani PK ti nezaručí,že to bude to správné embryo. Tak se bojovníčkům snaž věřit. U nás stojí ISCI 7 tis. do 10 oocytů bez ohledu na to kolik jich bude a pak se připlácí za kus až nad 10,ale nevím teď kolik. U PISCI je to 11 tis. do 10 oocytů a pak za kus příplatek 2 tis. Já měla 14 oocytů,ale oplodnilo se 8,takže mi počítali těch 11 tis. Ale kadý CAR to má jinak.
24. čer 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Zlato věř, že to budou právě ta správná embrya. Jsou to ta nejsilnější, proto asi přežila a bude se jim u tebe líbit :wink: . Takže budeš mít jenom 3 denní kultivaci?
@katka 1311 U nás v Pronatalu je to myslím ještě víc :unamused:.
24. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Berušky,přeji vám krásný začátek nového týdne.
V pátek jdu na UTZ jsem zvědavá kolik bude ?????
25. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tady je pěkně mrtvo.Co je s váma?
@kiwisek jak to vypadá s tvýma bojovníčkama? Moc na tebe myslím. :wink:
25. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky já teda začátek týdne dobrý nemám :frowning2: .
Syn má podezření na salmonelu(výsledky budou ve středu) a dněšní andrologické vyšetření manžela taky nedopadlo dobře :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@kiwisek tak jak se mají bojovníčci?
@danaho Danuško :slight_smile:
@dadakin děkuji za info co jsi mi psala na vedlejší diskusi :wink:
25. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka1311 Ahoj Kačenko, to je jedna rána za druhou. Tak snad se salmonela nepotvrdí. A je nějaká šance,že nějakou zdravou vyberou?
25. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kači to jsou nervy,myslím na tebe a at je syn v pořádku :slight_smile:
25. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Od soboty má horečky a začalo to zvracením a teď chodí pořád na WC má průjem :unamused: Jinak vůbec netuším SPG zas jen 2 mrtvé spermijky a udělali mu vyšetření a odběry a výsledky budou až po 16.7. :frowning2: se zblázním.
@katuleb Kačko to jsou pořád.Zas jsem celou cestou z OL brečela.
25. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 je mi to tak líto. Držím palce aby byl syn v pořádku. A s tím manželem...nevím co říct. Snad něco vyšťourají a najdou nějakou variantu jak to zlepšit a alespoń něco málo z něho dostat.Je to pořád jen o čekání a to je o nervy. Drž se zlato.
25. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kači to mě moc mrzí,já vím jak je strašné to čekání pořád na nějaké výsledky a tak.....a čas letí a my ženský by jsme klidně píchali a třpěli a stimulovali klidně každý měsíc kdyby to šlo.. :unamused: já se bojím co najdou na imunu a ted jdu do práce a ty kolegyně co mi házeli klacky pod nohy se už tetelí aby mě deptali a vyptávali se...ach jo....
25. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško uvidíme,musíme čekat čekat čekat :unamused:
@katuleb úplně s tebou souhlasím a vím jak je těžké pracovat v ženském kolektivu :angry: .Já měla mít paragraf na syna ale musím do práce,páč už jsou směny rozepsané a poslané na firmu a jak jsem dnes na firmu telefonovala tak bych je musela přepsat a prostě spousta řečí kolem toho.Co jsem u firmy 2 roky tak jsem nikdy neměla paragraf.
25. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani,vy půjdete do dalšího pokusu?
25. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek