• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@dadakin vyjde!!! :slight_smile:
11. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přeji dobré ráno děvčátka jakpak se mate :slight_smile: ja docela fajn
12. črc 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin jakapk se citíš doufam že je vše v pořádku :slight_smile:
12. črc 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 ahojky vstala jsem aplikovala svině klouzavý a půjdu s malou ke kámošce na návštěvu má taky dcerušku tak si holky pohrají a my máme bojový plán zítra jsou výprodeje v Nextu tak jdeme bojovat bez děti pro ty to není třeba se čeká 2 hodky u pokladny.Ale potřebuje hadříky do školky a co bych neudělala pro princeznu. :grinning:
Jináč všem přeji dobré ranko děvčátka.
12. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ahojky to mi povidej uz aby jsme to nemuseli :grinning: jj to chapu tak at se tidari pri nakupu at toho mas co nejvice a jak se citis no ja jsem dnes cei den unavena ale rekla bych ze je to tim počasim dnes je vážně ošklivě fouka strašně vitra a do toho sviti sluníčkoa hned na to prší no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 citím se dobře oproti minule mě po ET bolelo pořád břicho a záda a ted je mi fajn akorát bych pořád spala,u kámošky dobrý pokecaly jsme a zítra ráno razíme bez dětí,mám hlad jdu uvařit nějakou čínu mám chut a koupila jsem si salátek no museli jsme po cestě do Albertu sbíráme kuličky Doba ledová :wink:
12. črc 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin to je mocinky dobre tak drzim palecky a dnes at maš uspech a sezenes co nejvice :grinning:
13. črc 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás našla :wink: .Je mi 38 let, mám 2 děti a jsem bez vejcovodů, mám jeden vaječník :wink: . Jsem z Olomoucka a uvažuji, že se do toho pustíme :wink: .Tak mně zajímá úplně všechno, protože jsem na začátku a nic nevím. Takže kdo kam chodí,kde je to asi lepší v mém okolí, kolikáté Ivf, jak bylo úspěšné....A vlastně i co mám před sebou, to mně nejvíc zajímá. Co a jaký je postup od první návštěvy v ordinaci a kolik si mám připravit peněz :wink: . Je mi 38 let, mám 2 děti a jsem bez vejcovodů, mám jeden vaječník :wink:
14. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vitamte tu ja ti moc neporadim nechodim do Olomoce a pak kazde centrum to ma jinak :slight_smile:
14. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fnol.cz/centrum-asistovane-reprodukce-cenik-sekce_624.html
Ahoj koukni na tyto stránky,my jsme z Ostravy ale jezdíme do Olomouce do Fn.....
Hlavně kuli financím jsou opravdu levní.Jsme tam spokojeni ikdyž nám první ivf nevyšlo.Po objedání ti vše poví,nám vyšetřili genetiku,tobě hormonální profil a partnerovi spermiogram.....
pokud ještě něco tě zajímá ptej se....
14. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna http://www.fnol.cz/centrum-asistovane-reprodukce-cenik-sekce_624.html
Ahoj koukni na tyto stránky,my jsme z Ostravy ale jezdíme do Olomouce do Fn.....
Hlavně kuli financím jsou opravdu levní.Jsme tam spokojeni ikdyž nám první ivf nevyšlo.Po objedání ti vše poví,nám vyšetřili genetiku,tobě hormonální profil a partnerovi spermiogram.....
pokud ještě něco tě zajímá ptej se.... Kačka
14. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děvčata moc vás všechny zdravím,čtu Vás jen nějak není co psát,snad jen že tu imunologii už máme za sebou a ted čekám na výsledky a pak v srpnu šup do Olmiku na další pokus....teda pokud nebude nějaký problém co se bude muset přeléčit..... :unamused:
14. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bojisek.4 vybojovala jsem hadříky pro malou za 3 tisíce po slvě před slevou by to vyšlo na 7500 což je značnej rozdíl ale 2 hodky jsme stály s kámoškou frontu na pokladnu ale ty ženský byli jak blázni ty hromady co tam měli nechápaly jsme,já jsem potřebovala věci do školky.
@katuleb uvidíš že pokus č.2 vyjde :wink:
14. črc 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin ahojky no tak to je super ze jsi vybojovala hadriky a ze jsi spokojena ale i tak stat nekde frontu 2 hodky tak me by asi odvezli :grinning: me staci kdyz mam v obchode 2 lidi pred sebou a uz jsem nervni :grinning: ale hlavni je ze mas to co jsi shanela a jinak se citis fajn :slight_smile:
14. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb ahoj určitě to bude v pořadku a zadaři se :slight_smile:
14. črc 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bojisek.4 děkuju snad to bude ok,jen jak dopadne imuno z Podolí... :unamused:
14. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký je holky časový postup? Jak jste to měly? Například, jestli jste se objednali v květnu, za 14dní si vás pozvali, pak třeba kdy ty odběry a za jak dlouho výsledky, kdy další kontrola a co se dělo pak..? Za jak dlouho nejdřív můžu čekat, že už budu mít v sobě bublinky?Když se objednám na srpen? Promiň vím, že jsem strašně zvědavá, ale přece jenom už mi je 38 :unamused: . A nevím do kdy mi to bude hradit pojišťovna. 39 je mi v květnu. Jo a ještě můžou zavést i dvě (dvojčata)? Nebo už se to nedělá?
15. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Díky a držím pěsti :wink: :slight_smile:
15. črc 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se objednala do FN Olomouc :wink: .A dnes mi emailem došla odpověď :slight_smile: . Mám přijít 25.7.a vzít sebou zdravotní dokumentaci a manžela :slight_smile: . Tak si budu muset zajet na gyndu pro papíry. Doufám, že nemají dovolenou.Holky já mám normálně asi trému, když nevím ,co nás čeká :sunglasses:
16. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se všechny máte a co je u vás nového? Dnes jsem 31 den od kyretáže a tak už nedoškavě vyhlížím MS.Nějak se té mrše nechce :angry:
@dadakin jak se daří? Asi se blíží testovací den,ne? :slight_smile:
@katuleb tak ty do toho praštíš dřív než já. U mě to vypadá s KET až na říjen. V záží mi chce ještě Mudr.udělat hysteroskopii. :frowning2:
@fionna vítám nové tváře :dizzy_face: Jsme skoro stejně staré,akorát já ještě děti nemám :confounded: Strach před IVF jsme tu měli a máme každá. Je to hodně o psychice.Ale my ženy jsme od přírody bojovnice,tak to zvládneš neboj. :dizzy_face:
@bojisek.4 ahoj bojisku,jak tobě se daří? :sweat_smile:
16. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Ahoj mamino,tak jak je,doufám,že je vše o.k.? Už se zlepšily ty nevolnosti? Musíš na mě plivnout ten těhu bacil :grinning:
16. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka Ahojky,jak bylo na chalupě? A jak se celkově cítíš? Ja pořád fachám v práci a dovolená v nedohlednu :angry:
16. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna ahojky, IVF je běh na dlouhou trať, hlavně vešjerá vyšetření, ale stojí to za to :slight_smile: chce ho mít pevnou psychiku, na to je to náročné a taky naditou peněženku :slight_smile: .
ja myslela, že čeáš miminko, jak tu máš zadaný termín v říjnu?
16. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky, řekla bych, že je to horší a horší :frowning2: ráa na tebe ten bacil plivnu :slight_smile: chceme jet na tu chalupu do Rudolfova, ale zatím si netroufám, jelikož jízda autem je pro mě smrt :slight_smile: jsem jak mrtvola a pořád zvracím... jo a taky prej pořád šikanuju manžela :slight_smile: on je to takový chudáček :slight_smile:
16. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu šikanu musí vydžet :grinning: ,ale tebe mi je líto. Máš těhotenství s plnou parádou. Snad se ti ten žaludek brzy uklidní. A manža ať zatím kolem tebe pěkně kmitá :grinning:
16. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no manža kmitá a já nesmím nic :slight_smile: včera jsem se chtěla jít projít na chvíli do lesa, a on mi řekl, že tam jsou klacky a že se mu to zdá nebezpečný, tak že půjdeme do polních cest se projít. no, se z něj zbohním :slight_smile: asi ho šikanují moje chutě, ale s tím bohužel nic nenadělám. když v noci zvracím, tak on mě vždycky tak lituje a pořád mě chce hladit a já jsem z něj nervozní, tak se stěhuju spát do obýváku :slight_smile: no, máme veselo. a pak žaludek řádí teda dost!
16. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky testuju to víš že jo pořád sem měla ducha na testu a dneska to šlo aji vyfotit mám 9 den po ET ofiko testovat mám v sobotu jsem 14dní od Pregnylu tak se uvidí :wink: zatím se neraduju.
16. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den děvčata, mám za sebou 1. IVF neúspěšný pokus, za dva měsíce chceme jít do druhého. Jen bych se Vás chtěla zeptat, co Vám dělali za vyšetření a za metody, aby zvýšili pravděpodobnost otěhotnění? Moc děkuju. Já mám jeden vaječník špatný a manžel má špatný SPG.
16. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravim vsechyn moc moc, dneska je den pred ocekavanou ms a ja nasla na testu // :slight_smile:) ted nevim jak sem nahrat tu fotku z telefonu, poradite mi?
16. črc 2012 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 gratulujem v okne jak sem píšeš komentar maš dole na pravo pridej fotky :wink:
16. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek