• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@darazv jenze ja mam to foto v telefonu a nevim kde mam v pc najti ty fotky z telefonu vis? jsem uplne duta:slight_smile:)) jinak dekuji moc ale jeste pockam nejsem si furt jista ikdyz test je jasny
16. črc 2012 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramdy ahoj,mrzí mě ten neúspěch. :frowning2: Bylo by dobré aby vám udělali vyšetření na genetiku a imunologii. Jaké jste měli metody oplodnění teď ? Já bych po zkušenosti doporučila PISCI, to dají do gelového roztoku spermie a ke dnu se přisajou jen ty zdravé. Ty pak náhodně vezme embriolog a jednu spermii napíchne přímo do vajíčka. Pokud vám dělali ISCI,tak tam je vybírají jen podle oka a mohou byvrat i nějakou morfoligicky poškozenou,což běžným pohledem nemusí být vidět.
16. črc 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 ahoj, a ty máš ty fotky v pc už přenesené,nebo je tam potřebuješ teprve přehrát?
16. črc 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin vypadá to slibně.Ale psssst :wink: A jak se cítíš? :slight_smile:
16. črc 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu manžel je zlato. Ale zase kolikrát v životě tuhle trpělivost potřebuje. to my s těma chlapama musíme mít trpělivost pořád :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho teprve je tam potrebuju nahrat,zapojim usb kabel a nevim kde je mam najit
16. črc 2012 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 ak si to uz cez bluetooth do pc poslala tak si otvor dokumenty v pc a budeš tam mat zdilene dokumenty z bluetooth :wink:
16. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv neposilala jsem to pres blutooth ale pres kabel usb
16. črc 2012 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 no tak to budeš mat tam kde som pisala alebo medzi stiahnute subory :wink:
16. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv jeste to vyzkousim
16. črc 2012 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 projeď si disky,kam jsi si to asi mohla nahrát. Někam na C,nebo D.Třeba do dokumentů. Nebo pokud víš jak se to jmenovalo tak si klikni dole v pravo na liště jak je start. Tam můžeš zadat název toho souboru a on ti projede celý počítač.
16. črc 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to tady ale je to strasne blbe videt takze vas budu zadat o omluveni,nejak mi to ten telefon blbe pobral
16. črc 2012 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ted kdyz an tu fotku koukam,tak jsem to fakt blbe vyfotila, udelala jsem totiz test a nechala ho v koupelne a neresila jsem to a sla uklizet a pak prijdu a cucim jak buk tak co jsou tam dve nebo jsem slepa?
16. črc 2012 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ředitelství silnic a dálnic u vás koukám zahájilo výstavbu!!! tak jen ať hezky sílí!!!:slight_smile:
16. črc 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho citím se dobře až moc akorát chodím dřív spát a v noci lítám na malou,minule mě pořád od ET bolelo břicho a záda jak na mrchu,ted mě bolijou bradavky hlavně když sundám podprdu,tak budu doufat, :wink:
16. črc 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ahoj,jj měli jsme PISCI.
16. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 to je jedno,že je to mázlý. Dálnice je vidět dobře :sweat_smile:
16. črc 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no pokud to dopadne dobře na imunu tak budu začínat koncem srpna....takže et nějak koncem září ,ale moc se bojím ted....
16. črc 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin já jsem si kvůli tomu jak mě bolely prsa koupila sportovní podprsenku. Sice jsem si ji stihla zít jen jednou,ale doufám,že její šas zase přijde.Mě u toho prvního neúspěšného IVF taky hrozně bolely záda a teď na druhý pokus jsem o nich vůbec nevěděla.
16. črc 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramdy tak nevím jestli vám navrhnou něco jiného.A vy už nějaká vyšetření mýte za sebou? A v mrazáku vám něco zůstalo?
16. črc 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb kdy budeš mít ty výsledky z imuna?
16. črc 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb uvidíš že to bude v pohodě :wink:
16. črc 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho nn, jen klasiku, ale žádná genetika, nic. V mrazáku nic, měla jsem jen dvě vajíčka, obě plná, obě se oplodnily a obě jsme si nechaly zavést
16. črc 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prěji dobrý večer a zdravím všechny příchozí :slight_smile:
16. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky a děkuji za optaní tak dnes jsem byla na UTZ a byla videt jedna pekna bublinka a pak v dali :slight_smile: ještě jedna ale to si dr nebyl jist jestli to je nebo ne a pry se to uvidi až na příštím UTZ a to bude až za 14 dní to bude strašný čekání dlouhý a co ty jak se cítíš už dorazila tvá očekavajicí mrcha nebo si dává na čas :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ahojky potichounku gratuluji jen at to pěkně sílí a kdy jdeš na krev nebo nemusiš
16. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 gratuluji k pěkně silné / také at síli
16. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky napíšem vám moju skusenost,mam za sebou 1vf - 5 neuspešnych transferov pred ivf mi robili len genetiku a vyšetrili priatelove spermie- našli problem u neho že má malo pohyblive spermie tak hned hrrrrrrr do ivf,1ET-biochemicka gravidita,1KET- neuspešny,2KET- biochemicka gravida,,,tak doktor mi nasadil na 3KET prednison bez ohladu toho že nemam urobene imuno- neuspech,tak som si povedala a dost do piateho transferu nepojdem kým mi neurobia komplet testy že nekradnem tolko penazí!!! samozrejme mi na imuno,hematologii a znovu genetike nič nenašli tak mi navrhli 4KET- zase neuspech!!!som so silami v haji davam dlhu pauzu,,,idem niekde na dovolenku uplne vypnut,,,a to ani nehovorím že som z toho prednisonu za mesiac zbytočne pribrala 5 kíl :angry: takže holky vždy radšej urobit komplet testy a potom sa vrhnút do ivf pretože zbytočna strata penazi a o psychike ani nehovoriac,,koncom 8 mesiaca idem ešte na laparku a hysteroskopii a čo bude dalej iba ten hore to vie držte sa a budte silné inak to ani nejde,,,prajem vam uspešny transfer :wink: pa
16. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv jsi statečná!!! já mám za sebou teprve první IVF a po dlouhé pauze mě teď čeká druhý pokus (na mrazák nic nezbylo) vyšetření mám všechno hotové včetně laparo - tam mi našli Endometriozu, tak zřejmě problém bude díky ní... nedá se nic dělat, musíme bojovat. Přeji hezkou dovolenou, já se po té naší dala krásně dohromady:slight_smile:
17. črc 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj, také je ta tvoje cesta k vysněnému miminku složitější. To je mi moc líto. Ale jak mi říkala moje Mudr. je to u vás složitější,ale nevzdávejte to bojujte.
Já jsem absolvovala všechna vyšetření před IVF -loni v březnu laparoskopie,hysteroskopie. Tam mi zjistili endometriozu. V CAR mě hned posalali na genetiku- tu máme v pořádku a na imunologii,tam mi zjistili neprojevený autoimunitní zánět štítné žlázy a lehce zvýšené NK buňky. První IVF nedopadlo dobře, k transferu nám zbylo jedno embryo a to se nechytilo. V květnu jsem podstoupila 2 IVF a to se povedlo,ale bohužel jen do 7 tt,pak přišel spontání potrat. :frowning2: Teď jsem 4 týdny po kyretáži a čekám na první MS.V září mi chce Mudr.udělat znovu hysteroskopii a pak by jsme naplánovali KET. Je to někdy moc těžké,ale vím že to nesmím vzdát.ALe čas běží a to na psychice moc nepřidá,je mi už 37 a děti nemám. Držím ti palce aby laparka a hysteroskopie dopadly dobře a aby se ti konečně zadařilo. Nejen najít na testu // ale aby jsi měla dobré i celé těhotenství. :dizzy_face:
17. črc 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek