• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 tak to bublinkám musíte vysvětlit - že se mají ikázat aby jste věděli kolik našít fotbalových drezů :grinning: A Kamča bude u UTZ? Představuji si jak mu vysvětlujete,že ty čmouhy na obrazovce jsou sourozenci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčatka všechny vás moc zdravím .
18. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim kde zacit :frowning2: 16. jsem večer začala krvácet strašen šok byla jsem vyřizena probudila manžu a jeli na pohotovost nic konkrétniho mi dr. nerekl jen ze mam počkat do konce tydne a našel tam jen jednu bublinku zatim v poradku a ze mam vysadit vsechny leky co mi v centru predepsali :frowning2: .Celou noc jsme nemohli spat rano jsme jeli do centra nechtela jsem cekat az do patku tam me dr. vyšetřil řikal že se to občas stava ale nevidel přičinu z čeho nabrali mi krev jestli je hcg v pořadku jeste zvysili leky tak ja vubec nevim jo a jestl to nepřestane tak je to na hospitalizaci to uz me upozornil mam co nejvice lezet :frowning2: holky nevite nahodou jestli vam odebero krev bez doporuceni kdybych to chtela kvuli hcg jestli stoupa nechci radsi ani myslet tak se tu mejte krasne a drzim vsem palecky
18. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 Ahoj zlatíčko, vím moc dobře jak se cítíš. Prožila jsem si to samé. Spousta holke krvácí a těhotenství dopadne dobře,ale také se může stát to horší.Budu u tebe věřit ve šťastný konec a moc moc ti držet palce. Mě vzali také hned HCG to bylo pondělí a další kontrolní ve čtvrtek. Dříve to prý nemá cenu,protože se to mění až po pár dnech. Posílám ti veliké objetí.
18. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky hlasim se opte se smutnou zpravou,vcera vecer jsme o mimco prisly,ja se zhroutila ale rekla jsem si,ze vam to rict musim vykecat se. Takze snazeni uz vzdavam,nemam na ty nervy a pak plac a palc
18. črc 2012 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 Ahoj,to mě moc mrzí. :frowning2: Mě se to samé stalo 15.6. Vím co teď prožíváš. Chce to čas na to se s tím srovnat. Nebudeš podstupovat nějaké vyšetření - imunologie,genetika? Určitě to nevzdávej,dej si jen oddych.
18. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jejich verdikt byl ze mam na delozni stene prilepeny druhy vejcovod,podle me blbost ale ok,nehci se tim zaobirat,dost mi to ublizilo. Ted me drzi nad vodou malej a tj asi ta hlavni vec pro co vsichni zijem.
18. črc 2012 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 neztrácej naději, dej tomu čas. Bude zase líp. :wink:
18. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlatíčka.
Jak se mi tady máte?My měli jet včera do Olmíku pro výsledky ale přeobjednali nás na zítra tak na mě myslete.Doufám,že to nebude nic vážné a budeme moct do dalšího pokusu. :unamused:
U rodičů na SK bylo super ale bylo to krátké.Teˇjsem pořád v práci,páč děláme jen ve dvou.S kolegyní jsme se rozloučili.
Posílám pusinku pro Danušku,Evi,Sašenku a Kači. :slight_smile:
18. črc 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Budu držet pěsti, ať máte jen dobrou zprávu. Taky se tam chystáme, ale jako úplní začátečníci :wink:
18. črc 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna Děkuji :slight_smile: a co jedete do Olomouce?
18. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Jojo, jedeme ve středu. Nemám vejcovody, takže IVF :wink:
18. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna A kam chodíte do CAR?Já taky nemám vejcovody?Od letošního února :frowning2: .
18. črc 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Jsme objednaní na středu do FN Olomouc. Jdeme poprvé, takže každá informace je od tebe dobrá :wink: . Co s tebou dělali? Co našli? Kolik jsi připlácela?
18. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna Do FN jsme začali chodit loni v srpnu.Thdy ještě k dr.Michnové ale ta tam není je na mateřské.Byla skvělá.V říjnu jsme měli minimálku ale nedošlo na ET páč se neoplodnilo ani jedno vajíčko.Teď v květnu bylo IVF ale spermiogram byl špatný tak opět nedošlo na ET.Smůla smůla a smůla.
Jinak ceny tam mají dobré až perfektní ale jedou pořád v zajetých kolejích a nic nové.Pořád dlouhý protokol ale zjistili mi tam nízké AMH a krevní mutace tak k něčemu to bylo dobré.
Od června chodíme do Reprofitu k dr.Macháčovi.
18. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak minimálkanás stála 5 tis.ale nedošlo k ET jak už jsem psala a IVF jsem neplatila nic za léky a tím že nedošlo na oplodnění vajíček tak nic jsme neplatili.
18. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kačenko, moc ráda tě tu zase vidím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je skvělé,že jste si to na Slovensku užili. Alespoň jsi přišla na jiné myšlenky. Zítra ne tebe budu určitě myslet a budu očekávat pozitivní zprávy,tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
18. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Vůbec nic za léky ani za IVF? Vážně :confused:
18. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Tak kolik tam prosím tě stojí minimálka i s léky, kdyby se to povedlo?
18. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna za IVF se platí nadstandarty jako: PK,ICSI,AH atd.ale za léky jsem nic neplatila.Minimálka i s léky kdyby došlo k ET tak 7tis. a je v ní ICSI,PK.
18. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško,moc děkuji.
18. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna jo a na minimálku jsem stimulovala Fostimonem a merionalem a na IVF Gonal a Menopur.
18. črc 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Tak to koukám :wink: , skvělá cena.
18. črc 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kočenky,tak já nevím jestli to bude ok dneska jsem radši už netestovala,včera jsem si dělala ten digi test clearblue a negativní,ale zároven jsem si udělala mamatest a mám tam druhou čárku ducha.Sice je pravda že ty testy nemají stejnou citlivost jsou 25 a 10 ale nevím zítra ráno testnu mamatestem.
19. črc 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady přikládám po sobě jdoucí středa,uterý a pondělí vím prd velebnosti už :confused:
19. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tedy házet flintu do žita????Jsem 12den od ET a 28DC testy mám pořád všechny slabě pozitivní až na ten digital ale když jsem ho rozkuchala tak v něm byli taky // já už fakt nevím co vím že do týdne se rozhodne 100%
19. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Ahoj tažko povedat či je to oki,bud ti pomaly rastie hcg a bude z toho mimi alebo je to čo som mala aj ja biochemicka gravidita tiež som mala slabo pozitivne testy a hcg s krvi bolo nizke a postupne klesalo a aj došla mrcha :frowning2: každopadne držím palčeky aby to nebol ako moj pripad :wink:
19. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Ahojky, je to zvláštní. Čárka by měla spíš sílit. Zkus testnout za 2 dny a uvidíš. Třeba jen ti HCG roste pomalu a bude vše dobré. :wink:
19. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, jak se máte? :wink:
19. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, vytřela jsem, vyprala, vyžehlila a udělala kuřecí řízky :unamused: . Dnes je mám nějakou divnou náladu :frowning2: , tak jsem se pustila do uklízení, abych přestala myslet na blbiny :sunglasses: . A co ty?
19. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek