• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho presne jak rikas....vsude je neco!!! Ja sice nesplacim nic ale za ty penize ani nemuzes chtit nic extra planovat :frowning2:
25. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 168cm :unamused: vše mám v břichu,stehna a zadek :angry: .
Koukala jsem kolik bych měla nemocenskou kdybych zůstala doma. Tak myslím,že bych to neměla až tak špatné jelikož projezdím 3 tis.do práce a vydělám 11.800,- až 12000,-tis.Co myslíte holky???????
25. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 život mě naučil,že se nemá plánovat. já měla plánů o budoucnosti a je to nakonec všechno uplně jinak. Bohužel se nedá říct,že peníze nejsou potřeba. Jsou a je to důležité i pro klid vztahu. Ale pokud nejsi zadlužená a pořád je na zaplacení nájmu a jídla,tak to jde.
A třeba po mateřský najdeš lépe placenou práci. Kdo ví co bude. Teď na dovče jsme si s přítelem vysnili domeček a pejska. i když si myslím,že nakonec budeme rádi když za 28 let splatíme hypotéku na náš panelákový 3+1. Ale člověk by měl mít sny. Nikdy nevíš. :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 no hele zavisi jak to budou brat u tebe v praci....a jak dlouho marodit??Ale financne bys na tom byla celkem v pohode ...si myslim ja..
25. zář 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 finančně budeš na tom jen o trochu hůř než když budeš doma. Prď na to a zalehni. Dáš se do kupy nejen fyzicky,ale i psychicky. Potřebuješ to jako sůl :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 v práci to je hnus.Zaměstnavatel neplatí včas mzdu a ještě ji mám na 2 splátky,někdy i na 3 :angry: .Chtěla jsem dát výpověď ale ještě čekám jestli se nestane zázrak a já otěhu :sweat_smile:
25. zář 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho i David mi říká,že se mi neoplatí do práce.Sedět tam soboty, neděle, svátky :unamused: .A ještě nic z toho!!!
25. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho urcite..souhlasim se vsim co si napsala.U nas to je podobne.Taky sme s manzelem planovali a ted vidime,ze plany nejdou dle nasich prani.Proto uz taky moc neplanujem.Ale zas kdyby sme nebyli v Anglii a nevydelali si aspon minimum stranou...tak s tim platem co mame se zadnyho IVF nedozijem:frowning2: Je to smutny ze nekdo nevi za co ma vydelane penize utratit a nekdo zas bohuzel nevi,kde by je sebral aby mohl mit aspon radost ze zivota-miminko.
25. zář 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 paaaani..platit ma 3krat????Tak to bych nevahala!!!! A byla bych doma....a kde delas??nebo jako praci??
25. zář 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 tak mzda mi vždy chodila na účet 20.v měsíci přesně.Pak se dostali do nějakých sraček(pardon) a od te doby chodí výplata takhle :angry: .Takže teď v pondělí jsem si vzala 1000 kč,-( dluh)co mi dlužili ještě za červenec. Pracuji ve zlatnictví.
25. zář 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 mě zase na IVF přidával taťka. On to sice neví,ale každý rok nám dával peníze k vánocům a já si je pečlivě ukládala na něco důležitého aniž bych věděla na co a teď jsem je použila na IVF. Letos nastoupil do důchou,tak už to bude o jiných částkách. Ale hlavně že je zdravej. Na KET ještě mám,ale další IVF by byl problém. :unamused:
25. zář 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kačenko,to je fakt síla. Asi by jsi měla v tomhle případě myslet jen na sebe a svoje zdraví. Pokud máš pocit,že ti bude doma líp,tak jdi na neschopenku. Počkej jak dopadnete ve čtvrtek na kontrole a pak uvidíš. :wink:
25. zář 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Třeba je to znamení,mně palela celkem brzo :wink: @danaho Jo u Kamče mně bylo taky špatně,ale nebylo to tak zlé a žáha pálela až dokonce-Reni muj kámoš,ale někdy už ani to nestačí.U Kamče jsem nabrala cca 8kg. @katka1311 Radši zalehni i když maj tak blbou morálku třeba se ani té marodky nedočkáš tak brzo.Já dostala PN-ku za červen,červenec teprv začátkem září Zaměstnavatel má čas,jen ty musíš platit vše v termínu.Prostě neodevzdal na socku papíry a to mám ohromných 3450kč :confounded:
25. zář 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 ve zlatnictvi??? Juuuuu tak to by se mi libilo tam delat :slight_smile:.ale ne za takovych podminek...to je pak naprd :frowning2:
25. zář 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 pozitivní je,řže budeš mít splněno a už nikdy (teda asi) rodit nebudeš :grinning:
25. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj...to mi financni dary nedostavame :frowning2:. Je to stresujici i pro vztah kdyz se resi penize...Martin je po operaci-vymena kycelniho kloubu.Uz rok marodi,ted ho cekaj lazne a pak to bude teprv mazec....protoze praci s tim kloubem asi nejakou vhodnou tezko najde...taky se bojim co bude dal..
25. zář 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj to stejné mi radila Sašenka :slight_smile:
@bara55 kdysi to bylo zajímavé ale teď nejsou lidi,prostě se už tak neprodává zlato a je to celkem nuda v práci.Strašně se to táhne :unamused: .
25. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 to je jak u nás. Vašek je podnikatel,ale má za sebou za poslední 4 roky 2 vážné nemoci. z obojího se dostal,ale jak byl dlouho doma tak spadl do dluhů a nemůže se z toho vyhrabat. Navíc se v práci te´d moc nedaří,takže je to u nás děsný. Zatím si jedeme každý solo. Jen mi přizpívá na nájem a stravu,ale neumím si představit až skončím na mateřský a budu na něm závislá finančně. Zda-li utáhneme tu hypotéku...Jak mám být psychicky v pohodě na otěhotnění??? Je to těžký. Ale snažím se na to nemyslet s tím že to nějak dopadne.
25. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No doufám že už bude splněno-jen pak asi po tom všem budu muset řešit nějakou antiko :sweat_smile: Varovala mně sestra na zubním že její snacha má asi po 8IVF-Ketech 2kluky a že jim řekli že přirozeně není šance a do 6měsícu po porodu byla těhu a mají holčičku. Taky bych ráda nějak srovnala tu svou Mrchu červenou,hormonu moc nechci,no pak to pořešim s gyn. Jinak mi taky dostáváme fin.injekce tchán je v duchodu,ale dělá-takže občas něco pošle,nebo předá osobně(akorát teda žije mimo realitu a myslí co zato vše nenakoupím,nebo neuděláme na baráčku :sweat_smile: )
25. zář 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 nech si to v klidu ještě projít hlavou a počkej na tu kontrolu. Pokud by jsi měla jít do IVF,tak potřebuješ být v pohodě a né takhle rozhozená :wink:
25. zář 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 tak to honem nasa´dte nějakou antikoncepci ať zachvíli nemáte Klapzubovu jedenáctku :grinning: Taťka taky makal do letoška při důchodu a taky je mimo realitu :grinning: . Nebyly to ohromný částky,ale já ukládala všechno k vánocům,k narozkám i svátku a za těch pár let mi to na 2 IVF dalo. Když si představím,že za to mohlo být splaceno kus úvěru. :angry: Tak hlavně aby se to povedlo teď :slight_smile:
25. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a jak jste spolu dlouho??Tak to zas ja musim zaklepat ze v tomto smeru mam u Martina oporu.Umi hooodne usetrit a odrict si.Nemame nikde dluh sice ani kacku...ale clovek furt zije ve strachu ze co dnes neni zitra muze byt :frowning2:No myslim na Tebe a drzim ti palecky...at vse se vyviji jen tim dobrym smerem...
25. zář 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jj to mně povídej,taky máme ještě nějakej uvěr,naštěstí už jen na cca 8let,ale zas potřebujem po novém roce auto,malemu končí v březnu stavebko,něco porušíme a podle toho co to hodí budem hladat. :pensive: Proto neřeším novej kočár ani postýlky atd..Kočár a sedačky máme z bazarku a 1postýlku ještě po mně a druhou budu mít pujčenou od bratrance,nějak to polátame.Par věciček na parádu mrnousum koupíme a zbytek donosí po malem a od rodiny.Už Jsem od tchýně dostal 2xpamprsky po 80ks,strašně se divila když jsem jí řekla že ten balík pro dvě děti mám tak na 4dny v začátku :confused:
25. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 jsme spolu 5 let. ze začátku to bylo v pohodě. Díky tomu vím,že to je chlap který když má peníze tak se umí postarat. A za nemoci nemůže. To bohužel přinesl život. Snaží se,maká pořád. Ale jde to pomalu. Věřím,že se to v dobré obrátí.
Díky za podporu. určitě se to jednou v dobré obrátí. :slight_smile:
25. zář 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 tak mi pak nějaké pěkné věcičky schovej. Koupím je :wink:
25. zář 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jj neboj pak rozjedu bazáč :grinning:
25. zář 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata ja prodavam svatebni saty....tak kdyz pozoruji,ze tu mame temer vsecky stejnou vahu tak suup suup...ktera se jeste nevdala tak saticky jsou k mani..s celou vybavou. :wink:
25. zář 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Bezva už se těším :wink:
25. zář 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 :grinning: jednu svatbu už mám za sebou a pokud se budu někdy vdávat podruhé,tak nepůjdu jako princezna. Ale díky za nabídku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulenkyyyyy :wink:

@bara55 tak šatky svatební by se možná šikli za 14 dní mám rozvod a svatba se plánuje :grinning:
a co se týče mé výšky budu absolutní vítěz mám pouze 153cm a váha 59kg kde jsou ty časy vdávala jsem se s 45kg ale loni jsem shodila na 49kg a mám zase něco nahoře po těch hormonech to valilo pěkně mám obavy z 3 minimálky co zase půjde hore :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
A co týče peněz na další pokus asi zruším penzijní páč nemáme už nás to stálo 36tisíc ty dva pokusy :fearful: :confused:
25. zář 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek