• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho no Dani taky doufam v zavrtávaní...testík bych už i zkusila...ale asi je ješte zbytečně brzy 8 den po ET :unamused:
25. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek taky bych chtela doufat že to špinení je dobré znamení....uvidime zda to ustane nebo zesílí :frowning2:
25. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Jak dlouho jsi od Et,já jak jsem špinila radši jsem testila at vím co se děje,protože pak mužeš popřípadě zvednout Utroš,skočit na Agolutin-přidat Ascorutin atd..Pokud nic na testu nebude muže ještě být,ale pokud už jsou // tak at se poradíš s dr.popřípadě nasadí klidovej režim atd.. :wink:
25. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele defčátka moje, myslíte, že když beru Utrogestan v dávkach 1-1-2 že mužu si to sama posychrovat a zvýšit to a dávat si 2-2-2...pro vlastní klid??? Co myslíte? A ješte mi prozradte jak ten utroš užívate vy?? zavádite si ho nebo polykate? Ja zavádim...neni třeba tohle to,že si to třeba zavedu špatně?? Přemýšlím nad vším možným už :confounded: :angry: :frowning2:
25. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 na ET jsem byla 17.9..dnes tedy 8 den
25. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 tak myslíš že mám si ráno udělat testík???
25. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Já testila od 5dne po Pk-ale psss :slight_smile: ,klidně už tam muže být dušík,ale taky nemusí.Je to na tobě. Jinak když jsem špinila dr.říkal pořád zavádět že sliznicí se víc vztřebá,ale co dr.to jinej názor.Jinak já brala 4-0-4 takže pokud trochu přidáš určo se nic nestane a skus být víc s nohama nahoře. :wink:
25. zář 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 prej s nohama nahore :unamused: cccc...ja jsem ted do ctvrtka v praci od 8-20h.Prodavam ve vinotece takze tady to bohuzel s nohama nahore nelze byt :unamused: Ale 80% v praci sedim tak snad to neni spatny???!!!
25. zář 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Tak idealní to není,ale alespon něco a doma nožky hore :slight_smile: Jé vinotéka to by manža slintal prodáváte nějaké knkretní oblasti,nebo vše?Tak pro jistotu ráno testni-pokud se budeš nato cítit :wink:
25. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 hele prodavame moravska vinka od tech hodne dobrych vinaru...mame i web stranky tak se jukni.www.vinarstviukaplicky.cz :wink: Ja to rano testnu na stopro!!!!...uvidime jak to dopadne :astonished:
25. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vubec kde je zbytek holek???To sem pres den nikdo nech :frowning2: odi?? :unamused:
25. zář 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 já mám 83kg :angry:
25. zář 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 to je moc hezké.To by se líbilo tchýni s tchánem.Jsou vinaři a to by se jim určitě líbilo,fakt hezké. :slight_smile:
25. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste drbničky, kdo vás má dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Teda Evi,ty máš krásné povolání. Ve vinotéce by se mi taky líbilo. A že tam je i penzionek a pro vaška by bylo i rybaření :sweat_smile: Nadhodím to doma jako typ na nějaký víkend.
25. zář 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 ja mam taky 83kg:cry:
25. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55
@katka1311
@evikj33 holky a kolik měříte. Já jsem prcek 1,63 m. Před zahájením první stimulace v lednu jsem měla 69 kg, pak když jsem otěhotněla jsem slezla na 60 kg a teď jsem na 64kg. Pořád mi to lítá. :angry:
25. zář 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ani se neptej 1,65 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 @danaho holky praciam nadhernou to je pravda!!Zboznuju ji:slight_smile: Delam sice na prodejne normalne bezne v mkramu (ne na Morave v sidlu jak ste kukali na webovky). Tam jsem sice byla na skoleni a je to nezapomenutelny zazitek!!!Vrele doporucuji vsem!!!!
25. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 jejky já mám taky 83 kg..
25. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho hele ja mela vzdycky tak 68-70kg.V Anglii jsem nabrala na 77kg a ted po 2xstimulackach od kvetna mam 83kg....jsem na nervy.Merim 170cm ale vse mi leze jen do bricha a boku....takze sem :cry: jak berusks
25. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 též závidím práci :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no jo tak jsi kus baby,ale hlavně když slouží zdraví. A teď jsou nejdůležitější prckové. Tak to neřeš :wink: A pořád ti je špatně? Ale snad se to konečně zlomí a bude ti líp. :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 já mám zase velkej zadek , tlustší stehna a kulatý kolena. A k tomu prsa po tátovi,takže jsem typická hruška :grinning: :grinning: :grinning: Ale teď na to kašlem hlavně aby jsme zvládli všechno to kolem IVF a těhotenství. :slight_smile:
V tý tvý práci by asi ze mě byl brzy alkoholik,pořád bych chtěla ochutnávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prace je luxusni....no ten plat bohuzel stejny jako na pracaku minimum :cry: Takze ja zas jinym zavidim poradne ohodnocenou a zaplacenou praci !!!! :unamused:
25. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho souhlas , taky bych pořád ochutnávala :grinning:
25. zář 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 všude je něco,ale peníze jsou důležitý. Já to nemám v práci špatný,ale všechno mi stejně padne na hypotéku a půjčku za rekonstrukci. :angry:
@kive76 na zdraví :grinning: :grinning: :grinning: Mňam dal bych si sklenku. Mám tu jen kafe a mattonku :angry:
25. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danahoJá měla po porodu malého kolem 72kg,ale jak mně začala haprovat štitka,přestala jsem kojit a začla jíst hormony(absence menstruace)tak to bylo jak na houpačce,nejvic jsem měla 98kg,pak konečně začli po 2letech řešit štitku,tak šla váha pomalu dolu a jak jsem jela s těma hormonama to moc sladit nešlo a po stimulce zas nahoru,měla jsem v rozmezí 3měsícu 2xIVF a nabrala jsem zas na 94kg,pak jak jsem otěhu šlo to dolu 89kg a ted to stojí.Já mám široké zada a ramena po Babičce,pas a boky skoro stejnej a to ostatní ani nestojí za řeč :sweat_smile: To víš že nadšená jsem z váhou nikdy nebyla,ale dle dr jsem dostala volbu-bud hubnout,nebo hormony a mimi-na hubnutí mám prej do smrti času dost,ale na mimi už ho moc nemám.Tak jsem se rozhodla.Nevolnosti mám hlavně poránu a pak během dne po jídle(skoro každém)nebo pálí žáha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no hele to s tou zahou si mi ted uplne pripomela moje stavy za posledni 3 dni.Nikdy v zivote jsem nevedela co to je paleni zahy a ted posledne 3dni hele uplne nemohu...i kdyz jdu spat,porad to citim jak mne pali a nemuzu usnout...zeby uz nejake signaly pozitivni???? :fearful:
25. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 tvůj doktor má uplnou pravdu. Mimi je důležitější a je dobře,že jsi se tak rozhodla. Rodina je základ. :dizzy_face: Takže kila teď všechny co jsme tady hodíme za hlavu :wink:
Fuj žáha. To mě mrzí,že si to těhotenství nemůžeš užívat na plno. Ale snad se to sklidní. U Kamči jsi taky takhle trpěla?
25. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek