IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bara55
25. zář 2012

@danaho presne jak rikas....vsude je neco!!! Ja sice nesplacim nic ale za ty penize ani nemuzes chtit nic extra planovat ☹

katka1311
25. zář 2012

Já mám 168cm 😒 vše mám v břichu,stehna a zadek 😠 .
Koukala jsem kolik bych měla nemocenskou kdybych zůstala doma. Tak myslím,že bych to neměla až tak špatné jelikož projezdím 3 tis.do práce a vydělám 11.800,- až 12000,-tis.Co myslíte holky???????

danaho
25. zář 2012

@bara55 život mě naučil,že se nemá plánovat. já měla plánů o budoucnosti a je to nakonec všechno uplně jinak. Bohužel se nedá říct,že peníze nejsou potřeba. Jsou a je to důležité i pro klid vztahu. Ale pokud nejsi zadlužená a pořád je na zaplacení nájmu a jídla,tak to jde.
A třeba po mateřský najdeš lépe placenou práci. Kdo ví co bude. Teď na dovče jsme si s přítelem vysnili domeček a pejska. i když si myslím,že nakonec budeme rádi když za 28 let splatíme hypotéku na náš panelákový 3+1. Ale člověk by měl mít sny. Nikdy nevíš. 🙂

bara55
25. zář 2012

@katka1311 no hele zavisi jak to budou brat u tebe v praci....a jak dlouho marodit??Ale financne bys na tom byla celkem v pohode ...si myslim ja..

danaho
25. zář 2012

@katka1311 finančně budeš na tom jen o trochu hůř než když budeš doma. Prď na to a zalehni. Dáš se do kupy nejen fyzicky,ale i psychicky. Potřebuješ to jako sůl 🙂

katka1311
25. zář 2012

@bara55 v práci to je hnus.Zaměstnavatel neplatí včas mzdu a ještě ji mám na 2 splátky,někdy i na 3 😠 .Chtěla jsem dát výpověď ale ještě čekám jestli se nestane zázrak a já otěhu 😅

katka1311
25. zář 2012

@danaho i David mi říká,že se mi neoplatí do práce.Sedět tam soboty, neděle, svátky 😒 .A ještě nic z toho!!!

bara55
25. zář 2012

@danaho urcite..souhlasim se vsim co si napsala.U nas to je podobne.Taky sme s manzelem planovali a ted vidime,ze plany nejdou dle nasich prani.Proto uz taky moc neplanujem.Ale zas kdyby sme nebyli v Anglii a nevydelali si aspon minimum stranou...tak s tim platem co mame se zadnyho IVF nedozijem☹ Je to smutny ze nekdo nevi za co ma vydelane penize utratit a nekdo zas bohuzel nevi,kde by je sebral aby mohl mit aspon radost ze zivota-miminko.

bara55
25. zář 2012

@katka1311 paaaani..platit ma 3krat????Tak to bych nevahala!!!! A byla bych doma....a kde delas??nebo jako praci??

katka1311
25. zář 2012

@bara55 tak mzda mi vždy chodila na účet 20.v měsíci přesně.Pak se dostali do nějakých sraček(pardon) a od te doby chodí výplata takhle 😠 .Takže teď v pondělí jsem si vzala 1000 kč,-( dluh)co mi dlužili ještě za červenec. Pracuji ve zlatnictví.

danaho
25. zář 2012

@bara55 mě zase na IVF přidával taťka. On to sice neví,ale každý rok nám dával peníze k vánocům a já si je pečlivě ukládala na něco důležitého aniž bych věděla na co a teď jsem je použila na IVF. Letos nastoupil do důchou,tak už to bude o jiných částkách. Ale hlavně že je zdravej. Na KET ještě mám,ale další IVF by byl problém. 😒

danaho
25. zář 2012

@katka1311 Kačenko,to je fakt síla. Asi by jsi měla v tomhle případě myslet jen na sebe a svoje zdraví. Pokud máš pocit,že ti bude doma líp,tak jdi na neschopenku. Počkej jak dopadnete ve čtvrtek na kontrole a pak uvidíš. 😉

evikj33
25. zář 2012

@bara55 Třeba je to znamení,mně palela celkem brzo 😉 @danaho Jo u Kamče mně bylo taky špatně,ale nebylo to tak zlé a žáha pálela až dokonce-Reni muj kámoš,ale někdy už ani to nestačí.U Kamče jsem nabrala cca 8kg. @katka1311 Radši zalehni i když maj tak blbou morálku třeba se ani té marodky nedočkáš tak brzo.Já dostala PN-ku za červen,červenec teprv začátkem září Zaměstnavatel má čas,jen ty musíš platit vše v termínu.Prostě neodevzdal na socku papíry a to mám ohromných 3450kč 😖

bara55
25. zář 2012

@katka1311 ve zlatnictvi??? Juuuuu tak to by se mi libilo tam delat 🙂.ale ne za takovych podminek...to je pak naprd ☹

danaho
25. zář 2012

@evikj33 pozitivní je,řže budeš mít splněno a už nikdy (teda asi) rodit nebudeš 😀

bara55
25. zář 2012

@danaho jj...to mi financni dary nedostavame ☹. Je to stresujici i pro vztah kdyz se resi penize...Martin je po operaci-vymena kycelniho kloubu.Uz rok marodi,ted ho cekaj lazne a pak to bude teprv mazec....protoze praci s tim kloubem asi nejakou vhodnou tezko najde...taky se bojim co bude dal..

katka1311
25. zář 2012

@danaho jj to stejné mi radila Sašenka 🙂
@bara55 kdysi to bylo zajímavé ale teď nejsou lidi,prostě se už tak neprodává zlato a je to celkem nuda v práci.Strašně se to táhne 😒 .

danaho
25. zář 2012

@bara55 to je jak u nás. Vašek je podnikatel,ale má za sebou za poslední 4 roky 2 vážné nemoci. z obojího se dostal,ale jak byl dlouho doma tak spadl do dluhů a nemůže se z toho vyhrabat. Navíc se v práci te´d moc nedaří,takže je to u nás děsný. Zatím si jedeme každý solo. Jen mi přizpívá na nájem a stravu,ale neumím si představit až skončím na mateřský a budu na něm závislá finančně. Zda-li utáhneme tu hypotéku...Jak mám být psychicky v pohodě na otěhotnění??? Je to těžký. Ale snažím se na to nemyslet s tím že to nějak dopadne.

evikj33
25. zář 2012

@danaho No doufám že už bude splněno-jen pak asi po tom všem budu muset řešit nějakou antiko 😅 Varovala mně sestra na zubním že její snacha má asi po 8IVF-Ketech 2kluky a že jim řekli že přirozeně není šance a do 6měsícu po porodu byla těhu a mají holčičku. Taky bych ráda nějak srovnala tu svou Mrchu červenou,hormonu moc nechci,no pak to pořešim s gyn. Jinak mi taky dostáváme fin.injekce tchán je v duchodu,ale dělá-takže občas něco pošle,nebo předá osobně(akorát teda žije mimo realitu a myslí co zato vše nenakoupím,nebo neuděláme na baráčku 😅 )

danaho
25. zář 2012

@katka1311 nech si to v klidu ještě projít hlavou a počkej na tu kontrolu. Pokud by jsi měla jít do IVF,tak potřebuješ být v pohodě a né takhle rozhozená 😉

danaho
25. zář 2012

@evikj33 tak to honem nasa´dte nějakou antikoncepci ať zachvíli nemáte Klapzubovu jedenáctku 😀 Taťka taky makal do letoška při důchodu a taky je mimo realitu 😀 . Nebyly to ohromný částky,ale já ukládala všechno k vánocům,k narozkám i svátku a za těch pár let mi to na 2 IVF dalo. Když si představím,že za to mohlo být splaceno kus úvěru. 😠 Tak hlavně aby se to povedlo teď 🙂

bara55
25. zář 2012

@danaho a jak jste spolu dlouho??Tak to zas ja musim zaklepat ze v tomto smeru mam u Martina oporu.Umi hooodne usetrit a odrict si.Nemame nikde dluh sice ani kacku...ale clovek furt zije ve strachu ze co dnes neni zitra muze byt ☹No myslim na Tebe a drzim ti palecky...at vse se vyviji jen tim dobrym smerem...

evikj33
25. zář 2012

@danaho Jj to mně povídej,taky máme ještě nějakej uvěr,naštěstí už jen na cca 8let,ale zas potřebujem po novém roce auto,malemu končí v březnu stavebko,něco porušíme a podle toho co to hodí budem hladat. 😔 Proto neřeším novej kočár ani postýlky atd..Kočár a sedačky máme z bazarku a 1postýlku ještě po mně a druhou budu mít pujčenou od bratrance,nějak to polátame.Par věciček na parádu mrnousum koupíme a zbytek donosí po malem a od rodiny.Už Jsem od tchýně dostal 2xpamprsky po 80ks,strašně se divila když jsem jí řekla že ten balík pro dvě děti mám tak na 4dny v začátku 😕

danaho
25. zář 2012

@bara55 jsme spolu 5 let. ze začátku to bylo v pohodě. Díky tomu vím,že to je chlap který když má peníze tak se umí postarat. A za nemoci nemůže. To bohužel přinesl život. Snaží se,maká pořád. Ale jde to pomalu. Věřím,že se to v dobré obrátí.
Díky za podporu. určitě se to jednou v dobré obrátí. 🙂

danaho
25. zář 2012

@evikj33 tak mi pak nějaké pěkné věcičky schovej. Koupím je 😉

evikj33
25. zář 2012

@danaho Jj neboj pak rozjedu bazáč 😀

bara55
25. zář 2012

Devcata ja prodavam svatebni saty....tak kdyz pozoruji,ze tu mame temer vsecky stejnou vahu tak suup suup...ktera se jeste nevdala tak saticky jsou k mani..s celou vybavou. 😉

danaho
25. zář 2012

@evikj33 Bezva už se těším 😉

danaho
25. zář 2012

@bara55 😀 jednu svatbu už mám za sebou a pokud se budu někdy vdávat podruhé,tak nepůjdu jako princezna. Ale díky za nabídku 😝

dadakin
25. zář 2012

Ahojky Babulenkyyyyy 😉

@bara55 tak šatky svatební by se možná šikli za 14 dní mám rozvod a svatba se plánuje 😀
a co se týče mé výšky budu absolutní vítěz mám pouze 153cm a váha 59kg kde jsou ty časy vdávala jsem se s 45kg ale loni jsem shodila na 49kg a mám zase něco nahoře po těch hormonech to valilo pěkně mám obavy z 3 minimálky co zase půjde hore 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A co týče peněz na další pokus asi zruším penzijní páč nemáme už nás to stálo 36tisíc ty dva pokusy 😨 😕