• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@sal80 to chápu ale jak to jen udělat co?? A nebo budem muset v létě a to už budeš mít většího klokánka :grinning: :grinning:
11. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katuleb A nebo ještě letos...tento, max.příští měsíc :sweat_smile:
11. říj 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 jela bych hned vlastně jedu ted ,teda za pár dní.....ale jen ta Praha a pak hned zpět do Ostravy.... :unamused:
11. říj 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katuleb No....asi takhle rychle (ze dne na den) se to domluvit nedá :frowning2: Navíc to bude muset být o víkendu, aby mohly být přítomny i pracující ženy :grinning:
11. říj 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 já vím to je mi jasné,no ale já pracuji i o víkendech jednou za 14 dní....ale věřím, že to jednou dopadne :sunglasses:
11. říj 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčinky mojeeeeeeee,
tak rozvod proběhl v klidu a rychle bez průtáhů na dohodu až jsem se divila,ale i tak je mě divně z toho nikdy jsem se nechtěla rozvádět když to ta soudkyně četla najednou jsem si v hlavě promítla od svatby až doposud doufám,že toto už v životě nebudu absolvovat,nechápu jak se moje matka mohla 4x rozvádět.
Jináč vám děkuji za pochvalu mé tvorby. To potěší. :wink: Citím se nějak nazdechaně jak kdyby na mě něco lezlo a usadilo se to na průduškách chytla jsem to asi od děcek minulej týden byla doma Natali tento týden pro změnu Daniel.Jak mám jít v klidu do IVF když je to tady samej moribundus a ve školce projdu a chytnu všechno snad. :angry:
11. říj 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadakin tak gratulace paní jste svobodná,aspon jedna starost odpadla..... :slight_smile:
11. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dadakin tak nevím mám gratulovat :grinning: Rozvod je vždy nepříjemná věc.Znám to :frowning2: .
@katuleb Kači ten kocour je nádherný :slight_smile: Neboj,Prahu někdy zvládnem spolu :wink:
11. říj 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka1311 to doufám že jo, ve vlaku pokecáme a ještě bude málo času.....a jak ti je co??
11. říj 2012 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuleb mě je dobře.Záda síce ještě bolí ale je to mnohem lepší :slight_smile:
11. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadakin Tak konečně to máš za sebou,to je dobře že to proběhlo v klidu. Ty pocity znám. Ale život jde dál,tak teď už jsou před tebou jen samá pozitiva. :dizzy_face:
11. říj 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky MS dorazila. Ráno volám do CAR,začnu zobat prášky a objednám se na UTZ. :slight_smile:
11. říj 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@katuleb Jo, jo...snad to dopadne :wink:
@dadakin Tak tedy...ahoj slečno :grinning:
@danaho Supééér!!! Máš dost Estrofemu?
11. říj 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sal80 mám 3 balení tak to snad bude stačit. Ale zatím ho nevyhazuj,co kdyby...Jsi hodná :dizzy_face:
11. říj 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Bude tu....přeba i pro jiné :slight_smile:
11. říj 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Koupila jsem nové tapety...pro Růžu...puntíkaté :dizzy_face: Nějak mě dostaly a tak...musela jsem :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
11. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Růže bude šilhat,mě už jdou očička taky šejdrem :grinning: Já bych do těch koleček namalovala smajlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Jenže Tobě jdou šejdem věkem, víš? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Náhodou,když si vyndám kontaktní čočky tak jich vidím dvojnásobek a to je hezčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Sašeno a to jsi malovala sama,nebo ti pomáhala fenečka Kačenka? :grinning:
11. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho To jsem malovala s Tebou........jak jsme si daly ty lysohlávky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sal80 jo už vím a jak jsme se poprali o tu červenou pastelku co nám ji pak snědl ten drak :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@danaho Jo...a ráno jsme zjistily, že to byla pastelka zelená a sežral nam jí Venda :grinning:
11. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sal80 :grinning: :grinning: Venda jí jenom modrou. Přiznej se konečně,že jsi to byla ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80
@danaho holky přiznejte se co jste si šlehly????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já ciiiiiiii takýýýýýýýýýýýýý................... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. říj 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katuleb Kačííí to jsou asi následky všech těch IVF. Už nám z toho hráblo. Ale zase lepší tohle než slzyčky. Tak se klidně přidej
@sal80 Saši dáme jí pár houbiček? :grinning:
11. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tk to bylo dobry holky!!
11. říj 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho já chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :astonished: :grinning:
11. říj 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 to ji ďas úplne po celem pokojicku?
11. říj 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo máme dost pro všechny :grinning: Akorát nám asi odpadla Sašenka. Přeci jen vy těhule si toho asi nesmíte dávat tolik :grinning:
11. říj 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho hihi... Asi Jo.. Tak za chvíli jdes do toho? Vse jsem nečetla.. To to uteklo
11. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek