• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho jooo holky aspon trošku,našim kotatum už taky hrabe...loví rybky v akváriu....
11. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danaho žjoooooo to bude mít Saša pěkně vysmátýho klokana :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo zítra se budu objednávat na UTZ. Uteklo to. Tak snad do třetice se zadaří. A jak je tobě? :slight_smile:
11. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb :grinning: :grinning: vysmátej klokan :grinning: Teda koťata jsou boží a máte super akvárko. Pěkně veliký. A ještě jsi psala pavouky,viď? No tak ty bych doma nechtěla z těch mám hrůzu :slight_smile:
11. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ňo po pravdě.... Obden či denne.. Mám křeče.. Bolesti.. Pichani v břiše... .. Zrovna dnes kole 20 tě a ted.. Ted uz je trochu .. Piju magnezko.. A že pry je vse o.k.. A to i kdyz Ležim v klidu tak to začne..
11. říj 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no jo pavouci jsou manželova chlouba.on už je měl no a já jsem dovezla kočky a hada.....tak se nějak doplnujeme no....mám fotečky i pavouků,ale nebudu raději at nevyděsím malý klokánky co holky nosí... :grinning: :sweat_smile:
11. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho držím moc palce!! Ňo sakra touží musi vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Budu se za tebe modlit podle www.dama.cz.. Já se podle lunárního kalendáře si to udělala a splnilo se!!! Kouzla na lunárním kalendáři .. Skusíš to taky!!
@ivapo taky se ta tvoje princeznička umí pěkně hlásit o slovo. :slight_smile: Snad bude líp. Už jsi v 25 tt to je neuvěřitelný jak to letí.
@danaho a pak podle ultrazvuku ťi řeknou kdy jít pro injekce a při Menzes začneš že?
11. říj 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo ne já teď nejdu na IVF, mám nějaký sněhuláčky od minula. Takže mě čeká KET. To nic nebudu píchat,jen budu brát léky na růst děložní sliznice. Díky jsi hodná. A co mám na té stránce zadat?
11. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb malý klokánci to neuviděj,ale mě by mohlo klepnout :grinning: :grinning: Ale klidně se pochlub celým zvířectvem. Na dálku to zvládnu :dizzy_face:
11. říj 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to Jo.. Dává mi zvířat Dianka.. Uz še těším 31.10 sem se objednal v 28 tt na genetiku za 1000 Kč na 4D ultr.. Fotky video . Jelikoz mne odbili v 5 měsíci na velkém ultrazvuku.. Trval 5 min. A nic moc informaci.. Ňo jen pry že vse v pořádku. Víc k tomu nic :confounded: :wink: :slight_smile:
11. říj 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ňo.... Najdi si v tom lunarni kalendar.. Pak tě to tam navede na kouzla.. Např... Kouzlo na hledání přítele... Na splozeni dítěte a další jine... Tam je že před ted tu modlitbu.. Vyfouknes vajíčko.. Napíšeš na papír jména deti.. Dve svíčky.. Mandlovym olej.. Atd.. Proste jsem to skusila... A basta :grinning: :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
11. říj 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho aha.. Kolik jich máš?
11. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo Aha tak já na to pak v klidu juknu. Takže jsi si přičerovala Dianku. To musím taky vyzkoušet :wink: Mám 4 sněhuláčky a jsou zamražený po 2. Tak uvidíme jak přežijí rozmražení na kolik to bude dávek.
11. říj 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ňo mě na zamrazení nic nezbylo.. Zbylo jen to jedno
12. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo Ahoj,ale jak vidíš stačí jen jedno který se uchytilo. Nepotřebuješ sněhuláky :slight_smile:
12. říj 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho Venda se moc v barvách neorientuje (jako žádný chlap) :grinning: Já nic nesežralááááááááááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb :grinning: :grinning: :grinning:
@danaho Můžeme jí je dát všechny....nám ještě doznívaj :grinning:
12. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo Kdepak, jen na jednu stranu, pak vyfotím :wink:
12. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 počkej já mu to povím,že su z něho utahuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nevím proč ty jsi tvrdila,že jsou všechny pastelky žlutý když byli růžový :grinning: A neříkej mi že jsi nic nesnědla. Podle toho jak máš teď velikej pupek to byl určitě ten klokan :grinning:
12. říj 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Proč jsem tvrdila, že jsou všechny žlutý, když byly růžový??? Se mě ptáš vážně???? A co Tvá slova...."...Sašenko, já jsem starší a když řeknu, že je to růžový, tak je to růžový, i kdyby to bylo žlutý. Jsem starší, tak toho víc vím..." (taky ale dřív umřeš :stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning:) Jsem Ti chtěla udělat radost, pro zachování Tvé duševní pohody. Taková jsem já....altruistická (viz gůgl :stuck_out_tongue_closed_eyes:) A klokan?...ten jde po pruhovaných a puntíkatých pastelkách :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Teď jsi se projevila. Víš,že starší sestra má vždycky pravdu a když už nevíš kudy kam tak mě nabonzuješ :grinning: A jestli dřív umřu? Možná,ale zase tě budu chodit strašit. Pak že jsi lidumilná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: A vůbec - klokan přiletí v lednu :sweat_smile:
12. říj 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak jsem vás trošku dočetla ale jen jedním očkem :grinning:

@katuleb Kači koťátka jsou nádherné.
Jinak nové výsledky od miláčka: dnes výsledky z krve,testosteron je v úplném pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak dobrá zprávička.Ještě 18 dní a začínáme .
12. říj 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak jsem objednaná na UTZ 22.10 a tam mi řeknou kdy bude KET :sweat_smile:
@katka1311 Kačenko supééér zprávy. :dizzy_face:
12. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho Gratuluju k mrce a držím pěsti na 22.10. at mužu začít naplno prskat Tfuj :wink: @katka1311 Také krásné zprávy-tak se mně to zamlouvá holky-už by to chtělo čerstvou těhu vlnu :slight_smile:
12. říj 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho To není bonzování, ale fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak Tě mám ráda :wink:
@katka1311 Už jen 17 dní :wink:
@danaho 22.10. utz a pak KET? Páni....toto letí :sweat_smile:
@danaho @katka1311 Mám z vás takovou radost!!!! :slight_smile:
13. říj 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký sluníčkový den všem :wink:
@sal80 vždyť já tebe taky :dizzy_face: Myju okna abych po KET mohla dát nožky nahoru :grinning:
13. říj 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danaho Tak hezky myj, ať pak dáš nožky i zadeček pěkně nahoru :wink:
13. říj 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Teď jsme se vrátili z Nového Jičína.Dcera tam měla plavecké závody.Tak říkala ať jedeme s ní,že dá taťkovi k narozeninám vítězství :grinning: .A jo,má 3.místo :wink: :wink: :wink: .Tak náš taťka dostal medaili :grinning:
13. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek