• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Jinak zlatíčka nevíte jak to je s nemocenskou?Když teď má nemocenskou vystavenou na záda a pak by ji hned chtěla přetáhnout do CAR a bude tam změna diagnozy :unamused: .Je to jako zas nová nemocenská?Nevíte???
13. říj 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb no jasne, že ešte máme čas na trošku nádeje :slight_smile: švagrová brala prednison viac než rok, ale váhu mala stále modelkovskú. ja si pripadám ako velryba a hlavne mi treba väčšie oblečenie a to už si pripadám ako v oddelení s vozovými plachtami, človeka to potom ani nebaví kupovať. ale do najbližšieho pokusu si urobím trošku cvičebnýprogram a budem sa snažiť nezožrať všetko, na čo mám chuť a dosah. som sa tešila, že na mne bude tehotenstvo aspoň rýchlejšie vidno, teraz je to len dojedu. zdá sa, že ste tu už pekne zohratá parta :slight_smile:
13. říj 2012 v 18:44  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kati, super zprávička! teď to vyjde, cítím to v kostech :wink:
@danaho beruško, to je super, za chvilku máš u sebe bublinku, nebo dvě? :wink:
13. říj 2012 v 19:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 @danaho @sal80 @katuleb jinak, zlatíčka, co se týče srazíku v Praze, jsem jednoznačne PRO :wink: teda, jestli mě tam chcete taky :grinning:
13. říj 2012 v 19:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydrangea ahojky, dievcata tu mi velmi pomohli... su skoro ako moja rodina :dizzy_face: casto dokonca aj viac... vitaj medzi nami a dufam, ze uz nas caka viac statstia ako doteraz.... :confounded:
13. říj 2012 v 19:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěště info, co a jak u nás... važovali jsme 3. pokus (poslední) v listopadu, ale manžel měl zánět... tak jsme šli ještě 1x na imunologii - párovou + manžel celkovou... tak u mě OK, no manželovi zjistili poruchu protilátkové imunity, která se nejspíše podílí na opakovaných chronicky probíhajících infekcích... takže v ut. se jdeme domluvit,co a jak dál... ale nejsíš to bude na dlouho :pensive: :confused: :zipper_mouth: :confounded: :frowning2:
13. říj 2012 v 19:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 kdepak Tě máme, beruško? :confused: v pátek jsem byla na kontrolní UZT u dr. Jaržembovské, jestli nemám opět anovulaci, ale naštěstí to bylo OK. 14 DC a řekla, že už mám po...tak snad to bude i dál OK. a ty, jak se cítíš?
13. říj 2012 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Tak to je šikulka, dát takový dárek je úžasné :slight_smile: S tou PN nevím, ale doktoři Ti poradí. Možná ani nebude změna dg nutná, ale fakt nevím... Kdyby Ti jednu ukončili a druhou dali, tak aby jsi zase nebyla ty tři dny doma zadarmo :frowning2:
@hydrangea Neřeš váhu, půjde to samo dolů až vysadíš Prednison. Zadržuje totiž vodu a vzbuzuje chuť k jídlu :unamused: Zase bude dobře a Ty budeš kulatit jen z úplně jiného důvodu :wink: :dizzy_face:
@kiwisek Musíme si to rozmyslet, ale myslím, že Tě na případném srazu sneseme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka1311 Kači jen nakukuju a já měla PN ku od obvodní v lednu a pak si ji přebral Car,nic jsem neměnila ani neukončovala,jen jsem dostala všechny lístky od své obvodní a předala je v Car.myslím že diagnoza je jen natom kterej máš ty jako kontrolní(žluty) a tam to muže dr.přepsat Jen tvá dr.napíše zprávu že tě předává do péče k dr......jmeno,adresu atd...a to posílá jako oznámení na socku(zda tam píše i diagnozu,její změnu nevím,ale myslím že ne) :wink:
13. říj 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 pusinku zlato ti posílám. To jsem potřebovala napsat :grinning: Moje dr.ví že řešíme IVF,tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
@sal80 jj byla šikovná a jak mu to dala kolem krku a dala diplom a řekla: to je pro tebe tatínku :slight_smile: bylo to moc hezké :slight_smile:
@kiwisek odkud jsi zlato?Jak daleko to máš do Prahy???

Já vás chci všechny poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 bydlíme teď na Kladně, takže do Prahy to mám kousek :slight_smile:)) moooooc se na vás těším, no měli bychom myslet rychle, aby to stihla i Saška :wink:
14. říj 2012 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek no jeeejda, už je po mně schánka??? To je krásny si přečíst že jsem tu chyběla :wink: Takže už jsi byla u Jaržembovský?? A jak si s ni spokojená??
15. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děfčátka moje...jsem to já ale flákač :angry: tak dlouho se tu neukázat..musím si všechno dočíst co se tu událo noveho za tu dobu.Chysta se tu nějaká IVF-párty v Praze?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to já se chci taky zučastnit..jestli teda mohu :confused:
15. říj 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek já jsem nabrala taky dost..7 kilíček..ale všechno mi leze jen do břicha a boku...tak vypadam jak beruška :unamused:
15. říj 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 já chci taky všechny poznaaaaaat :grinning:
15. říj 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho @sal80 holky kdy mate KET??? At na Vás myslíííím a držím všechny palečky??!!! :astonished:
15. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara55 Já KET nemám, ale v lednu bych měla mít porod :grinning: Ne-li dřív, páč je, děvčátko, pěkně rostlé :slight_smile:
15. říj 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, co je nového? Kdy se teda sejdeme,dy jsme všechny pro ?:dizzy_face:
@bara55 Ahoj,no kdepak jsi se nám toulala? :sweat_smile: za týden v pondělí jdu na UTZ a tam mi řeknou kdy by měl být KET.
@sal80 my jdeme spolu na KET ? :grinning: :grinning:
@kiwisek záleží kolik se mi rozmrazí bublinek 1-2??? :sweat_smile: Beru cokoliv,hlavně ať to je. :wink:
15. říj 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Klidně tam s Tebou skočím :grinning: :wink:
15. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jééé to by bylo fajn. Tak se domluvíme jo? :grinning:
15. říj 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jasně :grinning: S Tebou na konec světa :wink: Klíďo i na KET :slight_smile:
15. říj 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jestli tě pustí tvůj klokánek :grinning: Ty než se sem dokodrcáš,tak bude Růža venku a já si ani nepohladím bříško :wink:
15. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Tak mi pojedeš naproti, jo? :grinning:
15. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jasně a nebo se sejdeme v tý Praze a se zbytkem bandy. Kde jsou? Ony snad ty holky spinkaj bo co? :confused:
15. říj 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Asi je zmohlo to pondělí spolu s tou zimou :slight_smile: Víš jak je to s námi...nejsilnější kusy :grinning: :grinning:
15. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Holka a nelekly se nás? To víš když nám dvěma hrabe,tak to stojí za to :grinning: :grinning:
15. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho No....snad ne :grinning: Myslím, že jim hrabe podobně, jen se to stydí přiznat :grinning: To my už k přiznání pravé tváře došly :grinning:
15. říj 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 taky jestli jsi si všimla tu už krom nás dvou nikdo není :grinning: :grinning: Já myslím že spinkají a zítra sem zase přijdou. Určitě by jsme jim moc chyběly :sweat_smile:
15. říj 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Kdepak....jsou tu :grinning: Jen se zatajeným dechem, a nehorázným obdivem k nám dvěma, čtou :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tak jim něco zazpíváme,ne? :grinning:
15. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek