• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
autor
@danaho Na srazu? :grinning: :grinning: :grinning: :fearful:
15. říj 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já myslela teď ,ale to by neocenily naše tóny. Takže na srazu :dizzy_face: Tak jsem zvědavá kolik jich teď přijede. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Já joooooo :grinning: :grinning: :grinning: Já tam budu :slight_smile: A zpívat budu s láskou :grinning: Jim to bude jednou...budou opité naším charisma :grinning:
15. říj 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 saško promin...já se chtěla zeptat kiwíska zda nemá KET a dala jsem tam tebe :frowning2:
16. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to je jrozný s Vámi...bud jste tu brzy nebo pozdě..kdo se má trefit kdy tu někdo je??? Asi si dohodneme směny dle času kdo se sem kdy dostaví :wink: :grinning:
16. říj 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to víte děvčata že ste mi chyběli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna jsem si dělala manželské večerní povinnosti a myslela jsem u toho na Vás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaký termínek Vám vyhovuje na sraz a kde??
16. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara55 Mně to nevadí, že jsi se popletla....nic se nestalo, tak se neomlouvej :wink: Jen jsem Tě zlobila :grinning:
Je od Tebe moc milé, že na nás myslíš u sexu, to my s @danaho už raději ani nesexujeme, páč já říkám Tomivi Danuš a Danča Vénovi Sašenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tak to ještě není to nejhorší...horší by bylo kdyby ste svým polovičkám řekli jiné MUŽSKÉ jméno :astonished: :grinning:
16. říj 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
16. říj 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kde všichni jstéééé?
@sal80 já už Vaškovi říkám Sašenko i na nákupu :grinning:
@bara55 no jo nás trefit,to je nad lidské síly. Já taky nikdy nevím kdy se sem dostanu. :slight_smile: Tak kdy dáme ten srazík? :wink:
16. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Já jsem tu, ale žehlím :slight_smile: Tak to musí být Venda určitě přešťasten :grinning: :grinning: :grinning:
Sraz nechám na vás, myslím termín. Jen nemůžu teď...poslední víkend v říjnu, to jsem na SK. Co koncem listopadu? :slight_smile: Aby bylo i po naplnění účtů :sweat_smile:
16. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já jsem dneska přišla z práce až v 19.30h. Měli jsme poradu a nějak se to protáhlo. Jsem k.o. Dala jsem sprchu a přemýšlím,že si půjdu lehnout. Venda už si zvyknul :grinning:
Já můžu soboty,ale ne 3.11. Pak je mi to asi jedno :slight_smile:
16. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu též ale byl pracovní víkend tak nebyl čas,prominte....a pondělí tak nějak zařizovací a dnes manžel pokládá novou podlahu a tak mám velice duležitou roli - musim radit :wink: bez toho to nejde...... :sweat_smile:
Ale mám radost,že jsme si udělali radost a že manžel má radost ,že jsem mu udělala radost.....bože co to plácám?? :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: no prostě se nám podlaha moc moc líbí....holky pokud hodíte termín zkusím pokud nebudu v práci... :unamused:
jinak ted dva dny v práci a pak tradá za rodiči do Pardubic a v pondělí kontroal imuna v Praze.... :unamused: ted jsem o tom s manžou mluvila a je kuli té minulé nehodě (jak nám to prasklo),dost rozhozený ,bojí se že se to celé pokazilo a o sexu nechce ani slyšet :astonished: ach joooo...taky mi to vrtá hlavou,.....ale jednou to snad nebude tak zlé......
16. říj 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Ty Tvé porady znám :grinning: Jsou mokré a Ty z nich vždy odcházíš buď ovíněná a nebo orádlerovaná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: První víkend v listopadu taky nemůžu, páč to jsme ještě na SK.
16. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no to fakt nehrozí. Tohl byla hnusná porada a nedali mi ani vodu :angry: A já už dávno nepiju. A Rádlera už vůbec ne. Já totiž pila Staropramen grep cool. Ale teď už ani to ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho No to jsou ale šmejdi proradní :confounded: Mi uschneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vocucal Tě Véna na prvního máje? :grinning:
16. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já ti ani nevím,ale asi jo. o vlastně u jeho ségry mi dal pusu u kompostu. tam jedině byl rozkvetlý strom :grinning: Neboj neuschnu. Jsou i jiný tekutiny - voda,voda a zase voda. :fearful:
16. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahojky, to jsem ráda,že jsi rá da a že manžel je rád a všichni jste rádi :grinning: :grinning: V pondělí ti držím na imuno palce. Manžel se tam vyklidní, určitě to nic hrozného neznamenalo. :slight_smile:
Tak napiš jak nebudeš v práci a zkusíme stanovit termín aby se ti hodil :slight_smile:
16. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Soukromí je na: IVF po několikáté...a jdeme dál... :wink: Kdyby jste tam některá z našich nebyla, tak napište :slight_smile:
16. říj 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já už jsem tam :sweat_smile:
16. říj 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Copak Ty :grinning:
16. říj 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja delam kratky a dlouhy tyden.To znamena ze kdyz to planujete o vikendu tak mam kazdy druhy volnaska.A tento tyden ho mam pracovni.
16. říj 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sasi kdy se vracis ty ze SR???
16. říj 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem sem po dlouhé době zavítala a koukám, co je tu nových dušiček, ale dočítat vás asi nebudu, to by bylo maso. jinak jsme se dozvěděli, že čekáme holčičku, tak uvidíme. jestli nám ji potvrdí i 3. dr na 3D utz 29.10.. tak už tomu budeme věřit a nakupovat něco i do růžova :slight_smile: všem posílám hodně energie a psychické podpory do dalšího boje. Vím, jak je to náročné a vysilující, ale příroda je mocná čarodějka, to se ukázalo u nás.
18. říj 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu blahopřeji k holčičce :slight_smile:
18. říj 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 jsi mi neposlala ty fotečky...
18. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 moc děkuji, však se teď už taky dočkáš :slight_smile: moc držím palečky!!!
18. říj 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu ahojky :dizzy_face: moc gratuluji k holčičce. Jak se bude jmenovat? Hrozně to letí, já se chystám na KET,tak snad se na mě konečně usměje štěstí :wink:
18. říj 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 aaaa do prd.....já na to zapoměla...jsem v práci ale jdu na to hned..Jakmile neco neudělám hned tak se mi to vykouří z hlavy...jdu ti poslat fotky mailem co mám v mailu nějaké ze svadby..PROMIN MI TO :cry: :confused:
19. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek