IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
31. říj 2012

@kive76 ahojky,ale ani mi nemluv. 😠 Bohužel se KET nekonal,ale mojí vlastní blbostí. V neděli večer jsem zjistila,že jsem si špatně uložila do paměti datum kdy mám zavádět Utrogestan. Ten jsem měla brát od 24.10 2-2-2 a já si myslela,že až po KET. Takže jsem ho nebrala. Volala jsem ještě večer Mudr.co s tím,tak mi říkala,že pokud to půjde tak to ráno stopne,protože to není ideální situace a děloha by nebyla připravená. Tak jak má.
Ani si neumíš představit jak mi bylo. Jsem děsně pečlivá a všechno hlídám a pak mi unikne taková zásadní věc. V pondělí ráno mi Mudr.volala,že se to podařilo stopnout včas,takže 10 dní mám užívat léky,pak vysadit. do 2 dnů by měla přijít MS a od 1 dne MS znovu začít užívat léky a začít zase přípravu na KET,který by tím pádem vycházel na konec listopadu.
A co ty už ti dorazila MS?

kive76
31. říj 2012

@danaho pořád ne...jsem volala do toho Motola, a že prý se to stává když marodím..a braním antibiotik že se to může oddálit...no už jsem 32.den...to jsem nikdy neměla..vždycky tak po 26-28 dnech..

danaho
31. říj 2012

@kive76 taky mívám cyklus jako ty. Jako na potvoru když to chceš,tak MS ne a ne přijít. Dočkáš se. A jaký máš protokol?

kive76
31. říj 2012

@danaho budu ,mít krátkej..od druhýho dne menzes píchání 😀 minule ten dlouhej protokol...byl blbej jen jeden folikul - jedno vajíčko..neoplozeno...takže to zkusíme tentokrát s tím krátkým...řekla doktorka, a že prý jsem příklad, toho, že při dlouhém protokolu se mi tvoří málo folikulů přiměřené výše..

danaho
31. říj 2012

@kive76 já měla ten krátký 2x a šlo to. Tak ti držím palce aby to tentokrát vyšlo 😵

kive76
31. říj 2012

@danaho jojo dík

kiwisek
27. říj 2014

ahoj holky,zajdete sem ještě občas některá? a co máte novýho? pošťastilo se některé? 🙂