• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@kive76 ahojky,ale ani mi nemluv. :angry: Bohužel se KET nekonal,ale mojí vlastní blbostí. V neděli večer jsem zjistila,že jsem si špatně uložila do paměti datum kdy mám zavádět Utrogestan. Ten jsem měla brát od 24.10 2-2-2 a já si myslela,že až po KET. Takže jsem ho nebrala. Volala jsem ještě večer Mudr.co s tím,tak mi říkala,že pokud to půjde tak to ráno stopne,protože to není ideální situace a děloha by nebyla připravená. Tak jak má.
Ani si neumíš představit jak mi bylo. Jsem děsně pečlivá a všechno hlídám a pak mi unikne taková zásadní věc. V pondělí ráno mi Mudr.volala,že se to podařilo stopnout včas,takže 10 dní mám užívat léky,pak vysadit. do 2 dnů by měla přijít MS a od 1 dne MS znovu začít užívat léky a začít zase přípravu na KET,který by tím pádem vycházel na konec listopadu.
A co ty už ti dorazila MS?
31. říj 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho pořád ne...jsem volala do toho Motola, a že prý se to stává když marodím..a braním antibiotik že se to může oddálit...no už jsem 32.den...to jsem nikdy neměla..vždycky tak po 26-28 dnech..
31. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 taky mívám cyklus jako ty. Jako na potvoru když to chceš,tak MS ne a ne přijít. Dočkáš se. A jaký máš protokol?
31. říj 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho budu ,mít krátkej..od druhýho dne menzes píchání :grinning: minule ten dlouhej protokol...byl blbej jen jeden folikul - jedno vajíčko..neoplozeno...takže to zkusíme tentokrát s tím krátkým...řekla doktorka, a že prý jsem příklad, toho, že při dlouhém protokolu se mi tvoří málo folikulů přiměřené výše..
31. říj 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 já měla ten krátký 2x a šlo to. Tak ti držím palce aby to tentokrát vyšlo :dizzy_face:
31. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jojo dík
31. říj 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zajdete sem ještě občas některá? a co máte novýho? pošťastilo se některé? :slight_smile:
27. říj 2014 v 11:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek