• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Ale holky to mi děláte schválně :frowning2: .S kým já budu stimulovat?Já jsem tady jediná co to má tak pozdě a ještě dlouhána :angry: .
27. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 Díky a nesmutni,bude pořád stres,kolik vajuch,zda se oplodní,bude ET,pak čekáni na test,pak na srdíčko,pak skríning atd..Až do konce života.Tak si ještě užíj trochu pohodičky a hezkého počasí.Mi chcem jet v ned.s malym do OV do ZOO.Tak si udělejte tak nějakou hezkou akci. :slight_smile:
27. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 měla by jsem asi zklidnit,to je fakt.Diky :slight_smile:
Ty si z OV?A kam si chodila do CAR?Já bydlím kousek od OV ale v OV pracuji.
27. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět. Kačaba je u našich a já si vegetím. Rádio mám na plná varlata, vařím nudle s mrtví a masem pro Kačku a pro mě taky nudle, jen pak s mletým a zeleninou. Nakoupila jsem, pověsila prádlo a sundala záclonu. Jsem šikulka, že? :grinning:

A mimochodem...už jsem volala do CAR :wink:

@evikj33 Moc Tě zdravím a vítej :slight_smile: Nenakukuj a hezky se přidávej k drbání :grinning: OHSS se vůbec neboj. Já mám sy PCO učebnicový a taky dobrý :wink:
27. dub 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Saško tak co co co nějaké novinky z CAR? :slight_smile:
27. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katka1311 Jasně, že mám novinky. Třeba...že ET bude v pondělí okolo osmé. A pak ještě....že se drží všechny členové mé pětky :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Tak děkuji za přijetí a moc gratuluji ke krásnym bublinkám.Budeš dávat 1či 2?Držím pěstí at to dobojují až do mrazáčku a mamince do bříška taky šampiona/ny :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 já te´d beru HA,protože mám endometriozu,tak jsem teď nesměla menstruovat. Poslední prášek dobírám v pondělí 30.4 a stimulka začne pátek 4.5. Mám Menopur, k tomu pak přidím injekce Cetrotide a nakonec píchnu Ovitrille. Na štítku beru Letrox 50,ale jen 1/2 prášku 3x týdně. Teď od pondělí budu ještě zobat Medrol,Pentomer a Siofor. Je to děs co toho do sebe musím narvat :frowning2:
27. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 Já jsem od Opavy do OV to mámeskoro tak jako do Olmiku,kam chodíme do Reprofitu,akorát na OPU a ET se jezdí do Brna. :sunglasses:
27. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Já mam Norethysteron ještě zítra 1-0-1 abych to dostala,bez leku to moc nejde,poslední MC jsem měla 39dnu,tak proto dal dr tablety.A pak by měla dorazit červená do 3dnu a pak jdem na to.Já mám euthyrox ned.stř.100 jinak 50.A ted beru jen nějake těhu vitamíny a pokud by to klaplp doporučují fembion800 je to ale celkem drahé,tak si to nechávám až na případné těhu. :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Danuško já taky brala Letrox 5O 1/5 tbl.ale pak jsem to měla vysadit.
@sal80 To jsou úúúúúúžasné novinky.Nádhera.
@evikj33 To chodíte k dr.Macháčovi?Reprofit je super.To máte 1IVF?
27. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evikj33 Děkuju :slight_smile:, ale ještě pšt :zipper_mouth: Velmi snadno se vylekají a pak se zastaví ve vývoji... Poprvé tomu tak také bylo :frowning2:
27. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katka1311 Děkuju :dizzy_face: :zipper_mouth:
27. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 jasně pšššt :slight_smile: :zipper_mouth:
27. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 to mě doporučují chodit na endokrinologii a hlídat tu štítku i po případném těhu. Takže to už bude asi napořád. Ale to moc neřeším jsou horší věci.Hlavně že mám ty hodnoty od minule snížené. A ty jsi měla něco se štítkou,že ti ho dali?
@evikj33 IVF je hrozný záhul pro tělo. A když pak to musí někdo absolvovat víckrát tak to není nic příjemnýho. já jsem měla MS celkem pravidelně,ale dřív jsem trpěla hroznými bolestmi a silnou MS. Poslali mě na laparoskopii loni v březnu a tam zjistili endometriozu. Je to pěkná potvora. Jak endometrioza,tak štítka jsou u mě autoimunitní onemocnění a moje tělo bojuje proti embriju :frowning2: Doufám,že si to mimi vybojuju :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Teď jsem všem na dálku domlouvala :wink:
27. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Jsi a budeš příkladná teta :dizzy_face: :grinning: A miminko si vybojuješ...a ne jedno :wink: :grinning:
27. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
27. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 To si piš.Už jsme se skamarádili. Jsou tam 3 Tomíci a 2 Sašenky. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho :grinning: :grinning: :grinning: originálnější jména už jsi vymyslet nemohla, že? :grinning:
27. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Já po 1IVF měl ahodnoty štítky zvýšené pak jsem byla na endokrinolologii a tam dělali kontrolní odběry a bylo to O.K.ale dal mi to jen (Letrox)na přechodnou dobu.Endošku mám taky ale jen malá ložiska.Myslím 1st.
27. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 tohle je pracovní název. Vy si je pak samozřejmě přejmenujete. :wink:
27. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 mě odstranily velká ložiska modré endometriozy mezi močovým měchýřem a dělohou a pak nějaká menší. Děloha a vaječníky jsou v pořádku - nebo před rokem byli. Jeden vejcovod mám neprůchodný kvůli srůstům. Šance na přirozené oplodnění je 50%,tak jsme to půl roku zkoušeli a pak jsme to vzdali a šli do CAR. Díky tomu vím i tu štítku.
27. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho tak já taky mám dělohu a vaječníky O.K. ale už nemám vejcovody :frowning2:
27. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Uff...jsem si říkala, jak na ně pak budu volat... :grinning: Budu mít Danušku a Venouška :grinning:
27. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 moc gratuluji a at se držííííí :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 ty k IVF nepotřebuješ. Tak se tím netrap :wink:
27. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 to jsou moc krásná jména. Správně jsi je vybrala :grinning: :grinning: :grinning: Ale nedávej Matyldu,to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka1311 a to ted budete mít darovaná vajčka nebo jak se to řeší?
27. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veromira Děkuju, Věrko :slight_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek