• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@veromira ne já vaječníky mám ale nemám vejcovody.A folíky se tvoří ve vaječnících :slight_smile: .
27. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no není zač vy taky při mě stojíte a musíme si pomáhat aspon takhle :wink: :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 aha , jo já jsem trdlo :sweat_smile: já taky nemám jeden vejcovod a zapoměla jsem že při IVF je nepotřebuješ k ničemu :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Stojíme, páč nám na Tobě moc záleží :wink:
27. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 to je hezký asi budu brečet dojetím :cry: :cry:
27. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Matylda je má srdeční zaležitost, ale neprojde přes Toma. By mi jí asi hopem vrátil do dělohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já vím, právě proto jsem ti to napsala :grinning: :grinning: :grinning: Musím tě trochu pozlobit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Neplač, kopretinko :wink:
@danaho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě, že Tě mám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
takže na utz pořád 20 foličů. Doktor říkal, že nebude zastírat, že jich chtěl méně, ale ať se ničeho nebojím, že se o mě osobně dobře postará s SLIBUJE, že žádný OHSS nebude (co se týče vody v břichu, kapaček atd.) a že budu normálně fungovat (ve středu do práce, nechci být doma) - je zlatej- no jo, Reprofit... mmch ahoj Eví @evikj33

A teď tedy mám ještě zítra píchat Puregon, k tomu 2x Orgalutran, aby nepraskly foliči. Zítra ve 24:00 mám píchat Decapeptyl, aby dozráli a pak ještě tabletky Dostimexu, taky na oddálení OHSS. Pregnyl nebude kvůli tomu OHSS, aby se nerozjel, to dělá on-HCG, mrcha..
OPU pondělí v 12h- to zdechnu hlady :frowning2:

Tak snad to bude v cajku. Jinak s tím bolením břicha mi řek, že to mám z jídla- prej by mi dnes nebylo hej, kdyby to bylo z toho- ufff jsem šťastná, že je to z těch potvor :grinning:

@sal80 boží, jsou to mrňousové šikovní :slight_smile:
27. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahoj, tak bezva. Máš skvělího doktora. :slight_smile: To bude pondělí Saša ráno ET a ty v poledne OPU, taky bych chcípla hlady. Musíš dlouho spát :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho přežeru se večer a pak budu doufat, že nezdechnu :grinning:
JJ, pondělí bude šťastný.. pak to úterý volníčko, to se hodí a středa šupky za stůl :slight_smile: Snad doky nekecal. mmch je úžasnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa prosím tě a ke komu chodíš a to je v Brně na hlinkách nebo si to pletu s Repromedou?
27. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira jj Reprofit Brno- Dr. Marcel Štelcl- jukni
http://www.reprofit.cz/reprofit-international/nas-tym

Akorát teda ten Decapeptyl snižuje sliznici či co, tak snad nebude moc nízká na transfer... ale já prostě nechci OHSS, takže to risknu..
27. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa Ahoj jsem zde,naklizeno,navařeno i snědeno,ted jsem dopekla s listového slané šneky,maly to pojmenoval mini Pizza.A jak zajde trochu sliníčko musím polít zahradu,kytičky a semínka. :grinning: Maly šel s babičkou a kmotrou na pálení čarodějnic,manža slupl jídlo a jel zas do práce tak tu vegetím jen s Yoršírem(pěkná vtěrka) :sunglasses: @katka1311 Ne máme 2IVF(u prvního nedošlo k ET) :unamused:
27. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira ahoj,myslím na tebe a držím moc moc palce. Dej vědět jak dopadla krev. :wink:
28. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj Saši,co dnes tvoji embrouškové?
28. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa a to mu můžu poslat email a nějak se kněmu objednat nebo si tam mám zajít?
28. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě to moc mrzí, ale musím vám zdělit špatnou zprávu :cry: miminka se mnou nezůstala a opět mě opustila :frowning2: Tak snad se mě jednou poštěstí a budu moct sem napsat lepší zprávu. Držím všem moc palečky at se daří aspon vám...
28. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Přes víkend tam nikdo není, takže budu vědět až v pondělí při ET, kolik zůstalo...
28. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Věrko, to je mi moc líto :frowning2: :cry: Nevím co napsat, protože jsou stekně všechna slova slabá na to, aby Tě nějak utěšila... Moc na Tebe myslím, holka moje!!! Teď si odpočiň. Posílám objetí - OHROMNÉ.
28. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Je mi to moc moc líto že teď musíš prožívat tak špatné období :cry:

Ahoj holky krásný sluníčkem prohřátý den :slight_smile:
Jinak holky mě taky chytá deprese,že to nevyjde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale musím věřit že jo?
28. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira slova jsou teď zbytečná..Je mi to opravdu moc líto.Posílám objetí a prosím aby jsi v sobě našla velikou sílu a víru že není vše ztraceno.
28. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kačenko, cítím to asi stejně jako ty :frowning2: Budemese podporovat a společně bojovat :wink:
28. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Celý víkend v CARu nikdo není a já nevím, jak je to s mými paterčaty :frowning2: To tam není ani embryolog, aby zkontroloval co a jak? Jsou tam "vopuštěný"? :frowning2:
28. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho @katka1311 Taky mám "bláto na hřišti" z toho, jak moc se bojím :frowning2:
28. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Měla bych tě podporovat,ale jem dneska nějak rozhozená. Navíc jsem na oslavě ochutnala dort a chytil mě zase žlučník tak je mi blbě :frowning2: Neboj určitě tam někdo je a stará se ti o ty embrýsky. Jen asi nevolají. To se dozvíš jak to s nima vypadá až v pondělí až tam přijdeš na ET?
28. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Nic se neděje, tak nesmutni. Mrzí mě to s Tvým žlučníkem. U mě asi začíná OHSS...jsem nafouklá jak slon, bolí mě vaječníky a vůbec - mám velmi citivé břicho. No, zase bude dobře.
Ano, až v pondělí při ET...to je doba, že?
28. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Veromira Moc mne to mrzí,ale nesmíme to přece tak snadno vzdát.O to sladší bude pak odměna miminko v náruči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To platí pro nás všechny.
28. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky,dnes je asi něco negativního ve vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja jsem jak přejeta,teče mi z nosu a bojím se at nejsem na stimulku marod,navíc jsem se dnes chytla s manžou u práce na zahradě.Je to asi tím horkem,dokonce jsem si říkala zda se na to nev...a vubec nezačínat,že maly už je odrostly atd.. :confounded: Ale pak se mi manža omluvil :confused: a jel do práce.Musíme zabojovat v dnešním nespravedlivém světě co neurvem,nemáme.Tak hlavu vzhuru a hurá do boje :wink: :wink: :wink: @sal80 ty už se broučku brzo dočkáš už se jen 2x vyhajáš,tak se pěkně pohodově nalad. :slight_smile:
28. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek