• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@sal80 nemám prasátkovat. Ale vzala jsem si kapky a už se to uklidňuje. Saši pokud by se to zhoršovalo,tak hned volej do CAR. Snad to OHSS nebude. :wink:
28. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Kočko moje, bych se ladila hned, ale nějak mě všechno bolí a pak..bojím se a nejde se tomu ubránit. I když se i moc těším, to ano.... :sweat_smile: :grinning:
28. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Neboj, to bude dobré a když ne, tak....OHSS zvyšuje pravděpodobnost úspěchu u ET :grinning:
28. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 A počkéj jak budu hotová já,po minulém nezdaru.toho 1telefonu se ani nedožiju. :sunglasses: Jsme natom všechny stejně,ale strachu a obav se už nezbavíme,tak se snima musíme sžít.Určo se krásně dělí,tak jak mají at mužou co nejdřív k mamince.
28. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahoj, jsou to jen nějaký blbí erupce na slunci. :angry: Zase bude líp. Už se nám ta stimulka blíží, tak to nevzdávej :slight_smile:
28. dub 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 @danaho Líbí se mi, jak se tu navzájem konejšíme a samy máme stažené půlky až běda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33
@sal80 na první pokus jsem ještě nepsala na MK a i když mě přítel naprosto podporuje tak jsem na to byla sama. Teď mám ty stažené půlky s váma a je to lepší pocit. Vy rozumíte mým pocitům a náladám. Prožíváme teď stejné strachy :confused:
28. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jsem na nás zvědavá. Hlavně (teď budu asi sobecká) na sebe v pondělí... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já taky nemám náladu :frowning2: .Byla jsem dnes v práci ale jen do 15h a těšila se budeme n zahradě grilovat,nemohla jsem se dočkat až budu doma.Přijedu domů a bylo po náladě,normálně mě to přešlo :frowning2: chtělo se mi jen ležet u TV a čumět do blba.Nakonec jsem teda venku na zahradu šla a grilovalo se,páč manža vše připravil ale nevím je to divné.Nejraději bych zalezla někam a přemýšlela nad tím co mě čeká.
@sal80 V pondělí na tebe myslím :slight_smile:
28. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přeji.
Můžu se k vám přidat?
Mám za sebou třetí IVF, kdy mi v pátek zavedli osmibuněčného frajéra áčkového s AH. Při prvních dvou pokusech jsem to měla tak že u prvního nedošlo k transferu vůbec (přestali se vyvíjet ) a u druhého mi zavedli jednoho jediného (do mrazáčku opět nic). Tento pokus taky zbyl jeden jediný a do mrazáčku taktéž nic.
Minulý pokus jsem po ET ležela jak blázen a nepovedlo se. Tento pokus to beru tak že jestli se má uchytit tak se uchytí. Nenosím nic těžkého ale jinak funguji normálně.Včera jsme dokonce jeli autem k mojí ségře na grilovačku. I to IVF je o štěstí a záleží jak má připravenou dělohu na ty špuntíky co nám vložej.
Moc Vám všem držím palce. Podle toho nového zákona je tento pokus náš poslední, protože nepřipouštějí že se u jednoho cyklu nezdařil ET a počítají to jako transfer dou embryek :unamused:
29. dub 2012 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Asi je fakt něco ve vzduchu, bo co, neb i já jsem taková zamyšlená, polehávací a zmordovaná :unamused: Ale z :unamused: se bude dobře, uvidíš :wink:
Mysli, prosím, mysli.... :dizzy_face:
29. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm Ahoj a vítej k nám :slight_smile:
Máš v bříšku jednoho bojovníka? :slight_smile: Hmm...moc držím palce :wink: Já si jdu pro svou "nadílku" v pondělí ráno :grinning: Kolik jich tam ale na mě čeká, netuším :unamused:
I když teď podstupuješ 3.IVF, tak máš nárok ještě na jeden pokus, protože Ti nebyla ani jednou vložena emrya dvě - 1.IVF - 0, 2.IVF - 1 a 3.IVF - 1. A pojišťovna nemůže počítat automaticky tak že byla vložena 2 embrya, když navíc nedošlo ani k ET :angry: :angry: :angry: Máš nárok ještě na 4.IVF na pojišťovnu. Jakou máš pojišťovnu?
Tvůj přístup je zdravý :slight_smile: Šetřit, ale nelitovat a "nestonat". Já první IVF chodila do práce tak, jako bych otěhotněla normálně. Nevyšlo to a tak měním taktiku - jsem na PN a uvidíme :wink: Ono je jedno, jaká taktika je zvolena, hlavně, aby to vyšlo :slight_smile:
29. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sal jojo mám v sobě jednoho bojovníka. snad je silnej a uchytí se :wink:
Já doma třeba umyji nádobí a jdu si lehnout na gauč, pak jdu zas něco malého udělat a zase leháro. prostě funguji ale pomaleji.
Já mám VZP. Takhle mi to řekli v caru. Připadá mi to taky nefér. ale já věřím že nám to tentokrát vyšlo a další už nebude potřeba :sunglasses:
29. dub 2012 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ahojky vitej mezi náma.Tebe já znám z emimina :grinning: Dlouho jsem přemýšlela jestli se k vám přidat .Gratuluji k bojovníčkovi:slight_smile:
@sal80 sašenko na tebe já zítra myslím.
29. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak babenky moje krásnou sluníčkovou neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj Saši, zítra na tebe budu také myslet. :slight_smile:
29. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ahoj, vítej mezi námi :slight_smile: Držím moc palce aby to tentokrát vyšlo. Jak píšeš o tom,že už Ti nebudou hradit 4 pokus,tak to by mi přišlo dost nefér a nelogické. Já začínám stimulovat na 2 IVF v pátek 4.5. U prvního pokusu e mi ze 7 embrijí přestaly 4 hned druhý den vyvíjet,další den 2 a na ET mi zbyl 1 bojovníček který se bohužel nechytil. Teď doufám,že to bude lepší. :wink:
29. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško ahoj :slight_smile: datum se nám blíží :slight_smile:
29. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Káťo, no právě...možná právě proto ty moje stavy melancholie a strachu :frowning2: Za chvíli si půjdu připravit prášky co budu od zítra baštit. Je jich hromada. Budu jak narkomanka :grinning: :grinning: :grinning: Jak se cítíš ty,je to dneska lepší?
29. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jj dnes je to lepší víkend jsem měla pracovní :frowning2: jaké prášky budeš brát.Já beru acidum folicu(listovka na předpis)a Prednison.
29. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm Tak to fungujeme stejně :slight_smile:
Já se na to ptala v CARu taky a řekli mi toto. Ale možná jsem to popletla :fearful: Zítra se Ti zeptám :wink: Ošidit Tě nenecháme :unamused: :slight_smile:
29. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho @katka1311 Čau kopretiny moje :grinning:
29. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 2 prášky Medrolu (to je jako Prednison), Letrox na štítku (ten beru pořád), Pentomer retard (kvůli endometrioze) taky 2 prášky denně a pak Siofor, to by mělo trochu prý zlepšit kvalitu vajíček. No a k tomu listovku a budu pít Calcium 2x denně. Uff snad jsem na nic nezapomněla :grinning:
29. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 čauky slunečnice. TAK ZÍTRA :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jo, jo...zítra :sweat_smile:
29. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Doufám,že pak dáš hned vědět. Budu v práci ja kna trní :wink:
29. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sal a ty sis nevolala do caru kolik máte vajíček a kolik se jich vyvíjí? já si mohla volat každý den. Na zítra ti držím moc palce :wink:
Kaťo z emimina to je dobré :grinning: si se mohla klidně vetřít jakl já teď k Vám :sunglasses:
Dani ty si opravdu jako narkomanka. jsi jak chodící lékárnička :grinning:
Sal to si hodná, že se na to optáš, ale myslím si že je to tak jak jsem psala. bohužel. :cry:
29. dub 2012 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jasně, že dám vědět :wink: Sama jsem zvědavá až běda. A pos...ná ještě víc :sweat_smile: :slight_smile:
29. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik jsi měla folíků a vajíček víš?
29. dub 2012 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek