• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
autor
@beryltm Volala jsem tam v pátek, ale o víkendu není komu volat, protože na embryology číslo nemám... :frowning2:
Mám prosbu, když odepisuješ na vzkazy, tak klikni na "odpověz", které je vždy pod tím vzkazem, na který odepisuješ :wink: Je to pak přehlednější :wink:
29. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm Kdo měl mít kolik vajíček a folikulů, já? :confused:
29. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jsem s tebou kočičko a jak jsem psala v pátek emrouškům jsem domlouvala :grinning: Bude to dobré.
@beryltm nikdy jsem nic nebrala a teď taková zásobička. Ještě že jsem si koupila takovou tu třídící krabičku na prášky pro důchodce. Dneska to tam nasypu na celý týden a budu to nosit v kabelce. Jinak bych si nevzpomněla :grinning: :grinning: Taky mi ty placené pokusy vrtají hlavou,zkusím hledat nějaké info na netu :slight_smile:
29. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahááá já nevěděla jak tam ty jména na začátek dáváte :grinning: tak teď už to vím. Děkuju za radu :sunglasses: Jinak ta otázka z vajíčkama byla na tebe :wink:

@danaho máš těch léků opravdu požehnaně. a ty začínáš se stimulkou?
29. dub 2012 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm začínám píchát v pátek Menopur.Mám krátký protokol.Takže do 14 dnů pak bude OPU a ET. Ty jsi měla jaký protokol?
29. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Teď jsem měla krátý. píchala jsem si třista jednotek gonalu a pak ještě orgalutran. ale píchala jsem si déle protože jsem špatně reagovala. u prvního ivf jsem stimulovala fostimonem 225 jednotek a u druhého ivf 225 puregonem.U fostimonu jsem měla dlouhý protokol a u druhého taky krátký protokol.
29. dub 2012 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm první pokus jsem měla také krátký protokol. Píchala jsem 300 jednotek Merionalu. Teď mi zvýšila dávky a budu píchat 375 jednotek Menopuru. Už aby to bylo za mnou :confounded: Budeš si dělat těhu test,nebo máš přijít na krev?
29. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho :dizzy_face:
Lékovka......Ty jsi taková naše oma, že? :grinning:
29. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm Měla jsem 13 folikulů a z toho bylo 7 vajíček. Pět zralých a dvě né uplně zrala, ale zkusili je nechat "dojít". Nakonec to zůstalo u pěti a pět se jich oplodnilo. V pátek byla stále ještě paterčátka, takže zítra zjistíme, kolik jich je po víkendu.... Snad bojují všechna :slight_smile:
29. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 srandičky :grinning: Co je oma? :confused:
29. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tady je dneska někdo vtipnej. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To si vyřídíme Sašule :angry: A ty jsi OPA :grinning: :grinning:
29. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Teď jsi mi to dala :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, krásně mi to tu voní :wink: Peču kuřátko a line se to tu....hmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Děláš nám chutě. Ještě že kuře nemusím :grinning: :grinning: :grinning: Já si dneska udělám jen zeleninový salátek s toustíkem.
29. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Přeji hezky teplý vecer :slight_smile: my jsme venku :slight_smile:

Zitra v 11 h nástup, tak mi držte.

A zádný splíny tadyk, dyt´ je tak kraaaasně.

@sal80 zitra bude šťastný den, tak tfuj tfuj. Berete 2 ?

@veromira sakr blé, to mě moc mrzí, vím, co je to zkalmaní, ale musíme bojovat, dokud to mímo prostě nedostaneme. Přeji mnoho sil. Zkus popřemýšlet o Reprofitu, CAR by se měl změnit, pokud to podruhé nevyjde. I psychicky, nová šťáva atd.
29. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Nad mým kuřetem by sis svou nechuť k tomu masu rychle rozmyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale salátek a toustík....hmm...to taky papáááám :grinning:

@cilkaa Zítra hodně štěstí :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahojky, zítra je tvůj a Saši velký den. Budu na vás obě moc myslet. A ty taky dej vědět kolik jsi měla vajuch a jak ti je. Tfuj tfuj tfuj pro štěstí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 od tebe bych snědla i chleba s máslem. :grinning:
29. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @beryltm vítám tě a gratuluju.Jinak si myslím že je to jak píše sal80 Máš nárok na 3IVF,ale pokud nedošlo u 1IVF k ET tak na4IVF,podle nového od 1.4.2012 je to 4IVF pokud u prvních tuším2IVF pokusu bylo vloženo pouze 1mimi. :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Já vím, když Ti chleba vlastnoručně upeču a máslo utluču :grinning:
29. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Ahoj. Přesně tak to vím taky. Zítra hodím i tak dotaz v CARu, ať nám tu naší @beryltm neošidí :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Doufám že už jsi pomalu maminkovsky nalazena na ty své mrnousky.Zítra držím pěstičky at jde k mamince ten největší bojovník/ci.A snad budou i sourozenci k ledu. :wink:
29. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkka A ty se zítra ukaž jako pořádna chovná nosnice.Přeji at je vajuch tak akorát na páreček krásných miminek. :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Drž, holka, drž...prosím :sweat_smile: :dizzy_face: Taky si přeji, aby alespoň dvěma zamrzl úsměv na rtech :sweat_smile:
29. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky jak jsem tady tak nic nepíšete a jak pak příjdu tak tady 2 stránky nadrbané :grinning:
@sal80 Tady má někdo dobrou náladu.Už zííííítra :slight_smile: .cmuk cmuk cmuk
@danaho Danuško ty máš celou lékárnu :slight_smile: Na kvalitu vajíček bych taky něco potřebovala :unamused: .
@cilkaa Ty jdeš zítra na OPU?držím palečky.Pak napiš výsledek a co tvoje bříško :slight_smile:
@evikj33 Ahojky :slight_smile:
@beryltm tak já se vetřu :grinning:
29. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Jen ma pocucaj...pro štěstí...cucáááááááj!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cucáááááám jak nejlíp můžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a mě slíbila kakao jestli budu dojíždět do CAR do Varů :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 to je teda slibotechna. já už mám slíbené kuřátko a pizzu a upéct chleba. To si tam dáme sraz a uděláme rovnou mejdan,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
@sal80 Děvče ty budeš od nás tak pocucané :grinning: :grinning:
29. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ty budeš fakt uslintaná :grinning:
@danaho mejdan roku :grinning: já přijedu sednu na student agency a jéééédu :grinning:
29. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek