• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@z4401 budu ti věřit. :slight_smile: Přeci jen se snažím rozmnožovat už několik jar a pořád nic. :grinning: Je to někdy na budku co my ženský musíme vydžet.Nikdy mě nenapadlo,že s otěhotněním budu mít takové problémy. Ale už jsem to přijmula jako fakt a snažím se dělat maximum. Teď záleží na přírodě. :fearful:
29. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 ahojky, moc dekuji za uzitecne informace :slight_smile: asi si tu PK nenechame, zkusime to s normalni kultivaci. ja si rikam, ze musim byt silna a musim bojovat, ale kolikrat jsem tak zoufala, ze si rikam, ze dal uz proste nemuzu. ale verim, ze to dobre dopadne , ale nechci se moc tesit, jelikoz to zklamani, tak moc boli.....
a tve fazolce, co mas ve brisku, preji hodne sily, aby se drzelo zuby nehty a nepostelo se :slight_smile:
29. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu dekuji moc. Snad se ji u me v brisku bude libit az do konce 9 mesice :wink:
Zitra urcite pisni jak jsi dopadla a drzim palecky at je co nejvice kvalitnich vajicek a dlouho necekas :wink:
29. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ty jo, no tak je teda taky dobry :frowning2: takovy nervy navic, jakoby jich nebylo dost normalne vid? ja mam normalne hodne nizky tlak 80/60 a na sale mi namerili 220/120 a moc se jim nechtelo narkozy, bali se. byla jsem uplne bila a porad se mi ptal nekdo, jak mi je a nakonec to bylo ok. ja chodim do Prahy na Letnou
29. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja uz jdu spnuskat. Zitra nakouknu. Dobrou noc a nechte si neco krasnoho zdat :wink:
@z4401 moc dekuji, urcite pisnu ....
tez preji vsem dobrou noc, pujdu zkusit spat, jestli mi to ty nervy dovoli :slight_smile: zitra se holcickz moje ozvu :slight_smile:
29. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Dobrou noc, pusu Nelince a pohlazení do bříška :wink:
29. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Tak to jsi měla taky pořádný komplikace. na Letné jsem byla na OPU a ET ,tak přesně vím kam jdeš.Moc držím palce!!! Dobrou a klidnou noc ať nemáš zase vysoký tlak a dej pak vědět :wink:
29. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho moc dekuji. zitra pisnu. dobrou noc.
29. dub 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moje :slight_smile:
Jsem tu jen na skok...páč na osmou něco mám :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zezizu Hodně štěstí :slight_smile:
30. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Dobré ránko, Saši držím moc palečky, ať se mimískům u tebe líbí :wink: určitě mají nachystaný krásný pokojíček na 9 měsíců. Hodně štěstíčka. Myslím na tebe
30. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem také krásné ráno
30. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho neřekli mi na to nic. jen mi změnili dlouhý protokol na krátký a tan byl pro mě lepší. mě se ty embryjka tentokrát začali zpomalovat. myslím si že ten gonal co jsem měla teď mi na kvalitu vajíček vyšel nejlépe.
30. dub 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 jojo je to frajér a snad se uchytil tak jak má. Já mu věřím. :wink:
30. dub 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýý dnes máme svátek :grinning: je slet čarodějnic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zezizu Ahoj kočko vítám tě :wink:
@z4401 Zuzi,já začínám jak Danuška ale já mám dlouhý protokol,tak já tady budu poslední ale věřím že se dočkám jen těch nejlepších zpráv :slight_smile:
@danaho Dani,my jen ICSI v našem CAR nedělají PICSI :unamused: .U nás morfologie dobrá ale malinko a špatná pohyblivost :unamused: .
30. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahoj taky tak brzy tady :slight_smile: jasně že teď to výjde.
30. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kači, tak to je super, takže už se také něco začíná dít a dlouhý protokol neva, aspoň bude pořádná úrodička a doktoři vědí co dělají.
30. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 4.5.má dorazit MS a hned jedu do CAR a pokud nebudou cysty tak mi píhnou tu zastavovačku.A sere mě to že 14 dní se nic nebude dít,nic :unamused: Doufám,že to bude o.k. ten dlouhán,četla jsem že ženám nad 35 let se nedoporučuje tak snad ví co dělají :frowning2: .A ten AH nám ho doporučili že starší ženy mají tu tzv.skořápku na vajíčku tvrdou.Tak nevím.
30. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás všechny a přeji krásný svátek čarodějnic. Dneska jsem v práci :frowning2:
@katka1311 a jo, vždyť jsme to PiSCI s vaším CAR probírali. Motá se mi to motá :grinning: :grinning: :grinning:
@beryltm mě změnila jen Merional na Menopur,ale prý je to stejné. Ale ty dávky 375,to je docela dost vysoká hodnota. To by v tom byl rohatej aby se teď nezadařila kvalitní úroda. :slight_smile: Ten tvůj embrísek už by měl být dneska zakousnutej,ne? :grinning:
@z4401 Dobré ráno mamko,jak se daří?
30. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka,popíjely jste kávu po dobu stimulace?
@danaho Dani hezký den :slight_smile:
30. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saška už má prcky v bříšku :slight_smile:
30. dub 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 já popíjím kávu pořád :grinning: Pokud ti po tom není špatně,tak si ji klidně dej. Sašce jsem volala a poplivala jsem ji pro štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ja nikdy dlouhy protokol nemela, vubec nevim co to obnasi :confused: Jinak AH ja sedomlouvala s embryoloízkou, ze jsem meli stejne ICSI a ze ona me pak rekne, zda je to potreba, ze uz vlastne pozna, kdyz bude vpichovat tu spermosku do vajicka, zda to bude potreba ci ne. Nakonec jsme ho nedavali a nekde jsem cetla, ze uz tim ICSI je ta skorapka narusena. Ale kdyz by me to tehdy nevvyslo u KETu, ze se chytla obe dve bez AH, tak bych si ho i ted dala a udelala pro to maximum.
30. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 jéééé tak to je úžasná zprávička, takže má 2? a uřčitě zbytek v mrazáčku :slight_smile:)))) ale ty nebude už potřebovat, pokud nebude chtít teda třetí mimuško za pár let :wink: mám velkou radost. Jen tak holky dál!!!!
30. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dobre ranko Danus, zatim se snazim myslet nejak pozitivne a uz jen 2x se vyspim a valim na dalsi HCG a UTZ. Tak snad to bude uz tentokrat lepsi.
30. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja koncim a povalim s malou ven, uz tu po me skace a taha me za vlasy. Zacina byt nezkrotitelna, potvůrka mala. Tak jdeme se vyluftovat, at je klid.
30. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj z prvního IVF máme chlapečka .Teď po pěti letech jsem měla 2 kety a nic 3 se ani nekonal embrio se rozpadlo.Tak teď stimuluji na 2IVF mám uplně jiné léky jak před 5 lety.Teď mám Diphereline, Merional.Od 19 dne beru Proveru a od včerejška Diphereline.Já mám zvýšený prolaktin,ale né moc.Manžel má špatné spermie morfologii ze 100% dobrých 0,05 % dobrých jinak špatné.
30. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néééé holky to já psala že už má bříšku prcky že na ni myslím ET měla v 8h to není zaručené. :grinning:
30. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek