• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho nejspíš někde venčí mrnouse a chce dohnat tu líbačku pod stromem :grinning: Doufám že je v pohodičce a papká něco dobrého.
2. kvě 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho 4 pěkný a 2 že se zpomalují. se bojím, aby mi zítra neřekli to samé, a to bude v pytli :frowning2: já jsem hotová na Beřkovice už. jinak mi ta sestra neřekla nic. jen, že se zítra uvidí, co bude dál a zítra by se mělo rozhodnout. jestli budou hodně silní, tak bude transfer v sobotu a jestli to nebude nic extra, tak prej radši zítra. jsem z toho fakt už blázen. a to má být člověk v klidu :frowning2:
2. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 já vím, ale strašně se o ně bojím. aby aspoň 1 drobínek ke mě přicestoval :frowning2:
2. kvě 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho taky se nervuju, tak to už jsme 3 :frowning2:
2. kvě 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu já bych počkala do zítra do rána a pokud budou jen 3 třeba, né-li dva, tak bych zašla hned zítra odpoledne na transfer.
Taky záleží, kdyby třeba zůstaly 3ks, tak který /jestli ty dva dobrý a jeden zpožděnej= to bych ještě počkala a nebo jestli jeden dobrej a dva zpožděný= to bych zavedla všechny 3)
Pokud budou všichni 4, tak bych počkala asi....

Já měla u minulé minimálky 4 vajca, 3 se oplodnily a 2 zůstaly a jedno se zpomalovalo- nakonec mi zavedli jednu blastu a jednu morulu (to bylo to zpožděné) 5.den PK a chytla se ta blasta (ve vejcovodu, takže jsem musela na vyndání). Já jsem si se 3 kusy tu PK riskla, ale byly to nervy. dnes bych tam asi radši šla a nechala si je zavést všechny 3 :grinning:

Já ti povím, jsou to strašný nervy. když mi odebrali těch 17 vajec, tak jsem si říkala, jak to budu mít teď v klidu a včera už jen taky 7 a dnes ještě nevím, u nás v CARu se volá ve 13 hodin... Tak dám za hodinu vědět.
Musíme to ale spolu dobojovat a žádný nervy- to je rozkaz! :grinning:

HOLKY můj manža mě zapomněl políbit a večer v 9 (dorazil domů z fotbalu) mě táhl na zahradu, byla sice tma, ale rozkvetlá třešeň to byla :grinning:
2. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu já tomu rozumím. Ten strach je obrovský. Ale pořád je to pěkný číslo. Já se budu nervovat uplně stejně jako ty a vím,že veškerá slova útěchy jsou sice fajn,ale v tý hlavě to stejně šrotuje. Za pár dní je budeš mít v bříšku a budeš se zase starchovat aby se uchytili. Pořád je to o nervech a strachu. Veř tomu,že to bude dobré. :wink:
2. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa jééé tak máš taky splněno :grinning: Manžel má pochvalu. Určo dej vědět co miminka a taky věř že to bude dobré :wink:
2. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa no nervy to jsou. jenže u nás v CARU ti transferují jen 2. kdyby ty 4 zůstaly, tak jsem tak nějak klidnější ale pokud zítra bude další úbytek, tak budu nervní jak pes! budu držet palečky, aby jim bylo všem 7 statečných bojovníků :slight_smile:

@danaho je to šílený strach, hlavně, když si člověk řekne, že už je to 2.pokus a pak už zbývá jen 1, a to není moc. já jsem normálně šílený nervák :frowning2: je to pravda, dr. ti řekne myslete pozitivně a hlavně se nenervujte a nestresujte, ale copak to jde? kdo se tím nenervuje a nestresuje, tak o to tolika nestojí, bych řekla....
2. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně, ale těch variant moc není, tak myslím, že se můžeš rozhodnout, já bych to udělala takhle:
zítra ráno:
4 ks = počkala bych, páč nevíš, které dva zítra vybrat (co kdyby jste vybrali ty špetné), tak PK by je sama vyselektovala. Ten 4. den právě nastupuje spermie ke kormidlu a mohou i ty krásné embrya odpadnout...

3 ks= 2 dobré a jeden zpožděný= počkala bych, jestli to ten třetí nedožene, může je ještě předehnat, to se stává
3 ks= 1 dobrý a 2 zpožděné= na transfer bych šla zítra a všechny 3 (pokud budou ty dvě méně kvalitní, tak ti to v CARU udělají)

2 ks= jakýkoliv=šla bych zítra
2. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já políbená nebyla. nebyla jsem schopna někam jít, jelikož mi bylo nějak pořád divno.... :frowning2: ale snad neuschnu! :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa jojo, tak nějak bych to udělala. při 2 nebudu na nic čekat a pokud budou 3 nebo 4, tak počkáme.
2. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu to jsi moje krevní skupina. Já jsem taky šílený nervák. I když vím,že to není dobrý. Tak si nemůžu pomoct. U prvního jsem si naivně myslela jak budu mít z těch 7 oplozených vajíček ještě mrazáčky a pak jsem byla štastná že vůbec došlo k ET. Ale já neměla ani ISCI.
2. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33
@danaho Sašenka vás čte :grinning: Leží s podloženým zadečkem v obýváku a má na sobě notebook :slight_smile: Snad to miminka nějak neozařuje :unamused:
2. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zezizu Moc na Tebe myslím.
2. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zezizu Já jsem také nepolíbená :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 co to povídáš ty kecko, políbená seš od táty :grinning:
Děláš dobře, taky bych se vyvalila, což taky v sobotu po ET udělám, do úterý mě nikdo nic nedonutí dělat.
2. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa Nejsem, páč k tomu nedošlo. Ale mamku vocucal, tak alespoň tak :slight_smile:
Už mi povíš, jak se jmenuješ? :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho my měli ICSI i ten 1.pokus ale bohužel to taky nedopadlo :frowning2: taky vím, že nervozita člověku nepřidá a není to dobrá vlastnost, ale bohužel s tím člověk nic nenadělá :frowning2:
2. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já teda nevím, ale radši to na tm bříšku neměj. na spermie to působí negativně, tak ho tam radši neměj!
2. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 moc děkuji :slight_smile:
jinak když tu člověk není celý den, a pak to denní psaníčko dočíst, to je fuška teda :slight_smile: jsme to ale holky pisatelky :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ty máš v sobotu ET? to máš PK?
2. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčičky moje, jdu k zoubkové paní doktorce. Budu později :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak dnešní kontrola dopadla dá se říci dobře, až na maličkost, že jsem tam na výsledky čekala 2 hodiny, desne!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak HCG minule cca pres 800 a dnesni HCG pres 7200 pry krasne roste, tak jak ma. Na UTZ to bylo stale spatne, pac pry mam mimiska ulozeneho az nehore v deloze a tam pry vaginalni UTZ nedosahne tak viditelne jak kdyz by byl nekde uprostred nebo dole a pres brisni UTZ je viditelnost horsi :unamused: ale tak hlavni, ze doktor to tam videl a ukazoval me i kde to je (vacek a v nem malou tesku, ze je to embryjko). Nicmene pristi tyden jdu opet znovu na krev a UTZ takze dalsi cekajici tyden prede mnou. Tak snad to bude uz pak zase o neco lepsi :unamused:
2. kvě 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho jo tak ještě když jsem od vás četla zprávy tak mě ukápla slza, ale nemůžu se trápit napořád :slight_smile: Život jde dál a peníze se budou muset vydělat na další pokus :wink:
2. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 To je krásné, tak uvidíš ale když ho doktor vidí a máš tak vysoké HCG tak to bude vše v pohodě neměj strach :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 To jo ani to nestíhám číst a jsem už v tom pěkně zamotaná :grinning: jak jsi dopadla už máš nějaké embrio zavedené?
2. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jmenuji se Eva... a pracuji jako back office manažer v jedné stavební firmě, takže naštěstí práci si můžu dělat i z domu...

@zezizu no my máme PK- nechám je, ať se vyselektují ty nejlepší

HOLKÝÝÝÝÝ- takže moje embrya:
3ks - 5 buněčné
2ks - 4 buněčné
1ks - 3 buněčné = všechny tyto jsou A-kvalita, nejlepší

1ks - 2 buněčné = B-kvalita

To se dá :slight_smile: Jen tak dál!!!!!
2. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa oni ti i řeknou kolika buněčné jsou jo? to u nás teda ne :frowning2:
2. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem splašila i moji dr z Gennetu, a ta mi řekla ať si necháme tu PK, aspoň se to vyselektuje, teda pokud zítra budou 4. a rovnou mi řekla, že na zmržení mít nebudeme, takže jsem to pochopila, že asi kvalita nic moc :frowning2: ach jo....
2. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa jinak gratulačka k perfektním bojovníčkům :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek