• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@zezizu tak ale to ti neřekla nic noveho.. Řekla ti uz dnes, že jsou dve dobré a dvě horší. Takže se sami vyberou do soboty a i kdyby zbylo jen jedno, tak to muže byt ono- to pravé. Takže klid. Na mrazák se teď vybodni, spíše je dulezite, aby to vyšlo teď.
2. kvě 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Mám zavedena dvě embryjka.
@cilkaa Gratulace k válečníkům :grinning:
2. kvě 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tu někdo?
2. kvě 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80:grinning:
Šášule, tak kdy plánuješ testit?
2. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa NIKDY!!!! :grinning: :grinning: :grinning: A Ty? :slight_smile:
2. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 kecáš?! Sázka?

Já budu testit kolem 9DP ET asi, ať vím, na čem jsem. Pokud to bude v cajku, mělo by to tam už být (páč ještě 5 denní PK) a jestli ne, tak se nechci udržovat planýma nadějema..
2. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Ahoj Zuzi,tak gratulace a velké UF že je u tebe vše v pořádku. Mám z tebe velikou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska ty čekací doby byli asi všude stejný. Ráno jsem byla na předoperačním v CAR,jen na krev jsem čekala 45 minut a pak ještě dalších 30 minut na EKG. V zimě jsem byla venku se vším všudy za 15 minut. Asi se rozhodli všichni oplodňovat :grinning:
2. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cilkaa Já mám testovat 16 den po ET :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa Ahoj Evi, dokonalý rozpis embryjek. U tebe to vypadá na mrazáček. Gratuluju :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Luci, hlavní je že je mezi těmi 4 bojovníčky něco kvalitních. Na co mrazit když by to nestálo za nic. Není to důležité pokud dojde k ET tak musíš věřit,že se to ujme. :slight_smile: Ty chodíš k Mudr.Vykysalé?
2. kvě 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tak moc držím pěsti a kdy jdeš na krev? Máš i nějaká zamražená?
2. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira jsem ráda,že mluvíš jako bojovnice. :slight_smile: Už jsi přemýšlela jak dlouho si dáš čas než půjdeš do dalšího pokusu?
2. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
no co už mám brečet nebo opět bojovat? No nevím ale nejdřív musím přejít někam jinam a třeba mě tam udělají nějaká vyšetření a dozvím se ještě něco víc! No nevím včem to vězí :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Nemám žádné mrazáčky...nezbylo :unamused: Na krev nevím, kdy mám jít. 16.5. mám udělat TT a výsledek zavolat do CARu. Pak mi řeknou, kdy na krev.
2. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Jaká všechna vyšetření Ti dělali?
2. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Aha tak koukám že každý to má jinak? Tak to mě je líto že nezbylo a řekli to proč?
2. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 u nas v CARu doporučují 12. den... Ale znáš to..
A ty planuješ fakt až 16.den?
2. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no byli jsme s přítelem na genetice před druhým pokusem, já na operaci s vejcovodem a beru prášky na štítnou žlázu, ale jen kvůli těhotenství. Jinak nic víc mě nedělali, nebo aspon o tom nevím
2. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Jasně že bojovat.Imunologii vám dělali?
2. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no to právě nevím co je
2. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho možná mě to už někdo vysvětloval, ale nevím
2. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira řekni si o to vyšetření. Vezmou vám krev a partnerovi sperma. delají testy jestli nemáš alergii na jeho sperma, nebo na svoje embrio a různé jiné alergie.
2. kvě 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Prostě nevydržela :frowning2: V pátek už se jedno opožďovalo. Přes víkend stálo a další dvě se rozpadla. Mám v sobě dvě morulky, které mají okolo 80 až 100 buněk. To co stálo jich mělo asi deset. Chtěla jsem vložit i to, ale bylo by to zbytečné....během tří dnů mu nenarostla ani jedna buňka :frowning2:
K těm vyšetřením je ještě hematologie - zda nemáš nějakou mutaci genu, imunologie - kvůli alergiím - Tvým na spermio, vajíčka a embryo a muže na spermio, a pak je dobré nechat si odebrat krev na karyotyp. To je, aby zjistili, zda máš správný poměr genu XX a muž XY :slight_smile:

@cilkaa Otázkou je co plánuji a jak to nakonec vydržím....
2. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj Sašenko, ten karyotyp nám dělali automaticky při genetickém vyšetření. A víš jak to vyšlo? Já jsem holčička a Venda je chlapeček :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho Nám to automaticky nedělali. Výsledek je u nás stejný, jen s tím rozdílem, že chlapeček je u nás Tom a ne Venda a holčička jsem já a ne Ty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 takže máme obě papírově potvrzeno,že jsme holčičky :sweat_smile: Jak je ti dneska, hladíš si bříško a vyprávíš emroušům pohádku? :wink:
2. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho Prosím je, aby tam byli, aby bojovali tak, jak já bojuju za ně... A že budou naše všechno...už teď jsou...
2. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Zdravím @mia75, špiónku naší :slight_smile: Pojď k nám, holka :wink:
2. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 Čítala som všetky možné analýzy a všade odporúčajú testovať 14. a 16.deň, ale z krvi, aby jasne videli HCG úroveň. Podľa vývoja 16.verzus 14.deň sa prepočítava štatisticky úspešnosť tehotenstva. Je to samozrejme štatistika ale je zvláštne, že od teba chcú 16.deň len TT :frowning2: Neskusis poprosiť gynekologa mimo CaR nech ti zoberie krv 14.deň na HCG, progesteron a estradiol?
2. kvě 2012 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 :slight_smile: som tu a ďakujem :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek