• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@z4401 to je hezký,jsem zvědavá co pak na miminko bude říkat :grinning:
4. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Menopur jsem stimulovala u IUI :wink: to michani je pakarnicka :unamused:
4. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Děkuji. Ani to nebolelo. 375 UI = 5 ampulí :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Míchá a píchá přítel. Já jen držím a cením zuby :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka1311 Káči jde to, jen dnes mě k večeru bylo trošku šoufl, ale to asi z toho, že jsem od oběda měla jen u babičky kafe a pak jogurtovy napoj, nějak jsem dnešek šidila co se jídla týče :confounded:
4. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no mám z toho trochu strach, páč ona vidí miminko a hned by ho obtůlávala a mazlila se a to už od mala :grinning:
4. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 budeš v ní mít pomocnici a nebo malého žárlivce.Ale bude to nádherné období :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho tak snad se toho Nellinka dočká a budeme všichni šťastní :wink:
4. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško,ty jo to je mega dávka :confused: :confused: :confused:
4. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani, to mas vysoký dávky Teda......
4. kvě 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu
@katka1311 minule jsem bral prvních 5 dní 4 ampule Merionalu,pak 3 a ke konco zase 4. Teď mi zvedla dávky hormobů, kvůli tomu,že jsem měla jen 7 vajíček a nic moc kvality. Doufám,že Mudr. ví co dělá :confused:
4. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno děvčátka :slight_smile:
Já dnes mažu do práce mám 12-ku :angry:
5. kvě 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám u sebe dvě blastocysty :slight_smile: Jedna expandovaná jedničkové kvality a jedna časná dvojkové kvality. Tak teď musí!!!!
Ostatní embryjka se dostaly do stadia moruly a jsou dvojkové kvality, asi na zamrazení nebude.
Ten 4. dan nastupuje spermie k dílu a bohužel u nás s tím zamávali - musím říct, že ta PK u nás určitě smysl má.
Například se zastavilo úplně jedno 8buněčné silné embrya, to je fakt neskutečné, ta příroda...
Teď tam mám dva nejlepší, tak snad to dotáhnou až do konce :dizzy_face:
5. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu co ty???????
5. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka, máme zavedené dvě morulky a jednu zmrazenou :slight_smile:
5. kvě 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa tak tfuj fuj hodně stesticka si budeme prat :slight_smile:
5. kvě 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kecam, máme blastocysty jednickove :slight_smile:
5. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa @zezizu Tak a už jste těhule :grinning: Hezky se opatrujte at se bublinkám uvás dobře bydlí a zustanou s váma 9měsícu :wink: :wink: Jinak holky jakou jste měli sliznici,říkali vám něco a máte fotečky teček?
5. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu a to už ti řekli, že jednu mrazí? Ta třetí byla také blasta? Mně totiž zbyly pak jen už morulky a zítra se uvidí, jestli vůbec něco z nich bude, ale naděje si nedávám...
To jsi dopadla výborně! A to jsi tady plašila :grinning:
Kdy chceš testovat?

@evikj33 děkujeme. budu pěkně nervozní teď 10 dní. Pak testuju.. sliznici jsem se zapoměla zeptat, sakra, snad byla OK, ale jsem spíš nízkoslizniční typ- takže mívám kolem těch 7,5mm.
5. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu
@cilkaa Ahoj naše čerstvé maminky. Gratuluju a teď pořádně držím palce aby se miminka zavrávala :wink:
@evikj33 ahoj moje spolupíchačko, jak se cítíš? Už na sobě cítíš nějaké změny? :slight_smile:
5. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 moc děkuji :slight_smile: budou u ME jako v bavlnce :slight_smile: tentokrát fotecku nemam :frowning2: ale z prvního IVF ji mam. Sliznice pře byla jako perinka ale kolik byla jsem se taky neptala :frowning2:

@cilkaa mrazili to hned dopoledne, taky to byla blasta. Plasila jsem, ale vis jak jsem se Bala aby k ET vubec došlo?s testováním Nevím, kdy budeš testovat ty?
5. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa dr mi řekla testovat za 14 dni ale testovat budu dřív.....
5. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky, já hajam a manžel obskakuje :slight_smile:
5. kvě 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu to je dobře. Hezky buď v klidu a hlavně mysli pozitivně :dizzy_face:
5. kvě 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojík už včera jsem měla stavy pocení a bolela občas hlava a taky mám pořádny sušák.Menses byl už včera tak na intimku,nějak se to zastavilo.Jinak to jde až na občasné mžitky.Hlavně se cítím jinak a to je snad dobré znamení :slight_smile: ,minule jsem necítila nic a jak to dopadlo :confounded:.Co manža píchá něžně a s láskou :grinning: A u tebe nějaké změny?
5. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa Ja jsem byla s Vitouškové taky nesvá,myslela jsem že je to jen tím že jsem zklamaná z toho že jsou jen 2.OOCYTY,ale s Macháčem se nedá srovnat.Přišla mi jak ta fabrikantk: Další...at už mužu jít domu :unamused:
5. kvě 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 já mám dneska stavy kdy mi je od rána na chvíli na zvracení.chvíli dobrý. taky mě celé dopoledne bolela hlava. Břicho zatím dobrý a MS taky je slabší. Máme to asi hodně podobný. Včelka včera dobrý. Smáli jsme se,že už jsme zkušený mazáci :grinning: :grinning: Ale jak říkám,teď bude zdravotně asi jen hůř až do OPU :slight_smile: Ale vydržíme to!!! :dizzy_face:
5. kvě 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 jj- psala jsem to i do diskuse na Reprofit-mrkni. Nasrala mě dneska. Al eto je fuk. Transfer udělala a to je to nejdůležitější, k ničemu jinému ji nepotřebuji a příště zase štělclíček...

@zezizu jééé, ty máš teda servis... Já budu testovat tak 9. den- asi jako minule. To už to tam musí být. tenkrát jsem si kolem toho hodně zjišťovala, jak jsem měla to mimoděložko... Takže tak řekněme 14.-15.5. :wink: No ale uvidíme, jaká bude realita.

@danaho tak holky, ať vám není blbě. Já měla jenom trochu nafouklé břicho a pak mě teda už fest bolely vaječníky. Doky mi říkal, že se několikanásobně zvětší, když se stimuluje-tak je to asi dobrý znamení..
5. kvě 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jak jsi zvládla píchaneček? :wink: Fůůů, fůůů :slight_smile:
5. kvě 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa @zezizu VELIKÉ gratulace k bojovníčkum v bříšku :slight_smile:
5. kvě 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek