• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@sal80 Ahoj Sašenko, kupodivu na sebe velmi dobře. :slight_smile: Co děláš, odpočíváš? A jak se cítíš? :slight_smile:
5. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jak dlouho jsi běhala dokola? :grinning: Cítím se fajn. Až mě to děsí, že stále nic necítím... Jsem jen unavená a po obědě odpadám, ale to je asi proto, že vstávám o šesté - vzbouzí mě Kačenka. Jak se cítíš Ty? :wink:
5. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Mě dneska bylo dopoledne dost blbě. Bolela mě hlava a bylo mi chvílema hrozně na zvracení. Ale teď už je to dobrý. Břicho zatím nic. Něběhala jsem dokola:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodně odpočívej a nech se rozmazlovat od Tomíka :slight_smile:
5. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny zdravim,prosim potrebuju radu. Mam dlouhy protokol a strikam si do nosu synarel,dnes jsem dostala MS,mam v tom strikani synarelu pokracovat? Od zitra budu pichat gonal. Nejak si ted nejsem jista.
5. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa držím mocinky palečky ať to klapne a za 14 dní jsou na testíku //.
Jinak vidíš, je to strasne individuální ta PK, já ji nemela ani jednou a pokazde jsem otehotnela :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Také mocinky držím palečky ať se mimísci drží celých 9 měsíců :wink:
5. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kros tak s tímto bohužel neporadím, vůbec nevím o co jde. Nemám s tím zkušenost. Snad někdo z ostatních holek :confounded:
5. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kros Ahoj. Stříkej pořád. Je to na zablokování Tvé hypofýzy, aby netvořila vlastní pohlavní hormony. Sama ho nemám, ale jsem o tom přesvědčená, tak neboj :wink: (než jsem to napsala, tak jsem si svou doměnku potvrdila na google :grinning: ) Držím palce, holka :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jasně, šetřím se :slight_smile: Dnes mi Tom řekl, že mám nějaká jiná prsa... :sweat_smile:
5. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ty mu ukazuješ prsa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Ne, jen mi plandaly u kolen, tak si jich všimnul :grinning: :grinning: :grinning: Jasně, že ukazuju i mi je neustále kontroluje, když ještě nechci testovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty je Václavíčkovi neukazuješ? :grinning:
5. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jo on si jich všimnul,protože je nezná srolovný :grinning: :grinning: Václavíček provádí kontroly pravidelně :sunglasses:
5. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Naopak. Tvrdí o nich, že jsou luxusně garážované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jen teď jsou prý nějaké jiné... :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 :grinning: :grinning: Že by jisté změny :wink: Pšt.... :wink:
5. kvě 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Nevím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. kvě 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kelišky :grinning:
5. kvě 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co mají v bříšku prďolky dnes po ET gratuluji :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@z4401 tak ono asi také záleží, kde je problém. když máme spermiogram na houby, tak se PK vyplatí. Tak nějak bych to vyhodnotila já.

ahoj kecalky.

@sal80 tak kdy testneš tajnůstkářko?????
5. kvě 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Ahoj Kačenko. Už jsem tu jen na skok, jdu do peří. Jaký jsi měla den?

@cilkaa Testovat zatím v plánu nemám. To Tomáš mi naplánoval testování na úterý, tak nevím, zda podlehnu... :sweat_smile:

Dobrou noc, kočičky. A hezké sny :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jak se tu máte?
co je nového?
jste hrozné drbny, vůbec Vás nestíhám číst.
Včera byl určitě někdo na ET, tak držím palečky ať se miminka zakousnou a už nepustí.
Já měla včera termín mrchy a ještě nedorazila :wink: Jen dneska lehce špinim. jsem v období mrchy tak to neřeším. Uvidíme, v úterý bych chtěla testnout. Dnes jsem 9 den po ET :sunglasses:
6. kvě 2012 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sašenko tak Tom je více zvědavej než ty?Ale jááá tě nepokouším :grinning:
@beryltm Špinění a lehké krvácení na začátku je normální,držím palečky :slight_smile:
6. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vlastně hezký den holky :slight_smile:
Danuško a co ty?
6. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm Držím palce, holka :wink:
@katka1311 Jo, Tom je zvědavec...jéje :grinning: Ale mně se do testování moc nechce. Zvědavá jsem, to jo :sweat_smile: , ale ten strach...ten strach... :frowning2: :cry:
6. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji hezký den,
@katka1311 je mi zas od rána nějak nevolno a bolí mě hlava. Doufám,že to během dne přejde. Jak se máš ty?
@sal80 v úterý je to kolikátý den od ET? A zkusíš to? :slight_smile:
@beryltm držím ti palce :wink:
6. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak u mě nic píchnutá injekce a vlastně se 11 dní nebude nic dít.Tou zastavovačkou se i MS zastavila.Dnes jen špinění,tak asi to tak má být?
6. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho V úterý budu osmý den :frowning2: To je ještě málo.... :confounded:
6. kvě 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 to ještě vydrž. Je to brzo.8 den tam ještě můžou dělat paseku léky. :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 je totak dobře. Teď jen zvládnout to čekání. Ale uteče to uvidíš :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Já bych i vydržela, ale Tomáš tlačí :frowning2: Uvidíme, připomínat mu to nebudu :slight_smile: :zipper_mouth:
6. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 neboj se,že by na tohle zapomněl. :grinning:
6. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek