• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@deeky23 Ahojky, 100pro sance neni nikdy, jen pokud si nechas zavest 2 embryjka nebo 3 tak ta moznost vicecetneho tehotenstvi tam je. Ja jsem mela pri prvnim IVF zavedene 2 embryjka a mam dceru skoro uz 3 letou a na podzim jsem absolvovala KET a to se me chytla obe 2 embryjka, bohuzel jedno ve vejcovode, tak to muselo jit pryc a ted cekam na krev a podle HCG se bude moci uz trochu rici zda jsou 2 nebo jen 1 :wink: ale jistota bude pak az na UTZ
17. dub 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 ahojky 100% to není nikdy.Jedno se může rozloučit a bude jedno miminko :slight_smile: ale šance na 2 je velká. @z4401 krásné ránko i tobě.Ta čárečka je jak z katalogu :slight_smile: já chci takýýýýý.To máš z KET?
Holky jedu do práce dostanu se tady až ve 22h tak počtu.papa.
17. dub 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 :sweat_smile: ahoj,tak to mám velikou radost,že se tvoří dálnice.Ale pořád raději jenom potichu. S věkem zase tolik neblázním. Spíš mám strach že v tomhle věku nemám ještě žádné dítě a snažíme se už tolik let,tak aby to vůbec vyšlo. Ale věřím tomu,že jo. Nic jiného si ani nepřipouštím. :slight_smile:
17. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj Dani :slight_smile:
Prostě to už musí vyjít!!!!!!
17. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 jak píšou hoky, na 100% to není nikdy.Šance na otěhotnění u zavedení dvou embryjí je prý vyšší,ale je tam zase riziko dvojčátek. Je potřeba zvážit, pokud už jedno dítě máš,jestli by jste dvojčátka zvládli a nebo raději zavést jen jedno embryjko. Navíc když si necháš u prvních 2 pokusů zavést po jednom embryjku,tak pojišťovna teď platí 4 pokusy. :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Dobré ránko, přeji Ti úspěšný pracovní den. :slight_smile:
Aha tak jsem to přečetla pořádně a je to IVF
:grinning: jsem trumbera :grinning: Takže 2IVF.
@danaho Děkuji fičím holky :wink:
Salinko a dnes se ukaž!!!!pa.
17. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Salinka tě moc pozdravuje je celý týden mimo počítač někde na služebce. Teď ráno mi volala. V pátek jde na UTZ a dozví se kdy bude OPU :sweat_smile:
17. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahojky, určitě se brzo i ty dočkáš. Jste holky na řadě :wink: Toto je me 2. IVF, ale zatím mám to štěští ať to byl ET nebo KET tak se mě vždy embryjko(a) chatla :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to je moc dobrý přístup. Člověk musí věřit opravdu pozitivně a být pozitivně naladěn :wink: Psychika v tomto hraje také velkou roli. Jste teď s Katkou na řadě, uřčitě to výjde také a dočkáte se // :wink:
17. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 akorát po tom neúspěšném prvním pokusu a letech snažení se to někdy zvládá hodně těžko. Navíc teĎ podruhé je to vážně víc na psychiku :frowning2:
17. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho mysly pozitivne a urcite to ted vyjde. Musi, jinak by ta maticka priroda byla hoooodne nespravedlliva.
17. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 jenomže on ten život je někdy sakra nespravedlivej. Ale já to rozhodně nevzdávám. Jsem bojovnice. Jó kéž by mě tahle bojová nálada neopouštěla :slight_smile: A ty jsi ještě s Nellinkou na mateřské?
17. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ty si to vybojujes, pevne tomu verim. Dockas se miminka. :wink: Ja jsem s Nell jeste na materske a ted v cervnu bude mit 3 roky, takze povalim se domlouvat do prace na mem nastupu. Chci si domluvit, ze bych nastoupila do prace az v zari, nemam ji kam pres prazdniny dat, skolka je zavrena.
17. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 A to nebudeš pokračovat rovnou v mateřský pokud budeš těhu?
17. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No prave ze ne, ze to nevychazi. Kdych byla tehu, tak bych mohla maximalne jak mala bude mit 3 roky na neschopenku a to nechci. Tak to si radeji v praci domluvim neplacene volno s nastupem v zari. Ale nevim jak se na to budou tvarit, kdyz bych prisla treba na 3 mesice a pak zustala doma uz v prosinci na MD. Ale zase na druhou stranu je tam za me na zaskok divcina, tak si myslim, ze ta bude leda rada, ze si to trochu prodlouzi a bude moci jeste chvilku zustat.
17. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím Vás všechny tady!já mám právě 14dní po neúspěšném prvním IVF,ted se vrhneme do IUI a pak hned další IVF..zaváděli jsme dvě embryjka a ani jedno se nechytlo,tak snad bude druhý pokus úspěšný ..
17. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Ahoj,vítám tě tu. Moc mě mrzí že to nevyšlo. ty pocity jsem si taky prožila. Jak dlouho si dáš pauzu? Já měla jen ty 3 měsíce a hned jdu do 2 pokusu. Ten se nám povede :slight_smile:
17. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@z4401 to je blbí že to nevychází. To by jsi měla v klidu. Ale třeba ti v práci vyjdou vstříct. :slight_smile:
17. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já myslím, že snad jo. Děláme tam oba s manželem a máme dobré vztahy, tak snad. Ikdyz dnes je tak blba doba, ze nikdo nikdy nevi co bude :( No v kvetnu tam musim zajit se domluvit, rikala jsem si, ze pokud to ted vyjde tak az bude potvrzene srdicko tak tam zajdu, at vedi na cem jsou.
17. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 to me mocinky mrzi, ze IVFko nevyslo, treba se na to telo potrebuje vic pripravit a ted vyjde IUI. Drzim palce
17. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 to máš fajn,mě nikdo práci držet nebude.Ale to teď neřeším a netrápím se tím dopředu. V týhle době nevíš co bude zítra natož za pár let.
17. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho moc děkuji za přivítání!no my se snažli 14let doma...protože testy byly v pořádku-manžél spermio nadprůměrné,já po laparo a hysteros.vše v pořádku..a protože už mám 34let,tak jsme se konečně odhodlali začít konat..právě včera jsem byla na krvi-no ani jsem si ji nenechala vzít,protože to bylo zbytečné..krvácím opravdu dost a ani tt nebyl pozitivní-ani dušík...takže v to pondělí jsem se domluvila s mudr.,že tento cyklus vyzkoušíme IUI-ale tomu šanci nedávám,abych se přiznala a pak hned začneme se stimulací..měla jsem dlouuhý protokol..bylo 8vajíček a z toho nám zůstaly 2-jedno desetibuněčné a jedna morulka a to nám zavedli a bohužel to nedopadlo..nejhorší byly ty dva týdny-no těch 10dní,než přišla MS..jak jsi to ty snášela to čekání??já byla zralá na blázinec :frowning2: ty hormony s těma nervama pracují hrozně..aspoň u mě to tak bylo teda :frowning2: no a pak jednohho dne večer jsem začla brečet-z nčeho nic a to už jsem věděla,že je konec..nějak vnitřně..a další den přišlo špinění a MS :frowning2: takže ted věřme společně druhému pokusu!!!! :wink:
17. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem doma z práce.
@saraha2 vítám tě u nás :slight_smile:
@danaho děkuji za vzkaz od Sal,holka jedna neposedná pořád někde trajdá :grinning:
17. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka1311 tak máš po šichtě. Jaký byl den? Já ještě makám u počítače a teprve teď jsem jukla na koníka.Ale půjdu si za chvilku lehnout,jsme dnes nějak k.o. :unamused:
@saraha2 tak to máš za sebou taky dost trápení. Já jsem z toho čekání málem zešílela. Uplně to nesnáším a už teď mám nerva z toho že mě to zase čeká. Pořád si říkám,že si pak musím mozek nějak zaměstnat,ale když ono to tam stejně pořád leze. Je to šílený :fearful: Taky jsem měla přesný pocity jako ty - najednou jsem věděla že to nevyšlo a to jsem pak šla na krev až za 4 dny. Ale nějaký vnitřní hlas nebo co. Byla jsme si jistá že je to v prčicích.
17. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani :slight_smile: ,dnes to celkem rychle uteklo,lidi síce chodili ale jen čumilové.Ale měla jsem toho dost na práci,vyleštit,vytřít vitríny a do toho mi přišlo zboží.Tak hned nacenit a vystavit.
17. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak,tak..je to těžké na to nemyslet..a ty to máš ted jak??
18. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá,tak už jsem to našla..na začátku května startuješ..tak už teď tfuj,tfuj a druhý pokus je náš!!!!!!! :wink:
18. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Katko, přeji ti hezký den. Dneska jsi taky celý den v práci? :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek